Gizem'li Muhabbet Topiği :)

benm telefonum fanusa düştüğü için garantisi zaten yok canım :KK30: o sebeple yenisini yollama ihtimalleri yok yani :KK50: ama kasa açılacaksa da ana servisinde açsınlar, adam daha şimdiden çizerim diyor, kusura bakmasın yani :KK14:

telefondan çok memnunum ben, resmen aşık olarak aldım alırken de ki hiç aklımda yoktu bu telefonu almak, bütçemi neredeyse 2 kat aşmasına ragmen çok sevdim diye aldım, kendi kendime nazar degdirdim herhalde 3 hafta sonra teyzemin kızı fanusa düşürdü :KK50: şimdi de böyle arıza çıkartıyor işte aarada :KK50:

ama adam açık açık çizebilirim derken de tamire veremezdim yani, ana servise yollarım ne yapmaları gerekiyorsa yaparlar hiç olmazsa gönlümde rahat olur yani :26:

burası da kapalı bugun yaa, hatta tam şuan gökgürültüsü başladı :KK53: yagmur buraya da gelir sanırım birazdan :KK30:

ayy ne güzel yağıyor burada bol bol dua ediyorum yağmurda kabul olurmuş :KK31:
bence sen o kuzenine ödettir telefonun parasını :KK4:

benm için de dua etsene bebişim, buraya yagmadı da henuz ben garantiye alayım işimi :KK1:

ya kuzum kuzenim 4 yaşında, benm hatam aslında eline vermemem lazımdı tel i kabul ediyorum, ama bilemedim böyle olacagını :26: kuzenime kızmıyorum da teyzemlerin biraz bazı şeyleri üstlenmesini isterdim onlar da saolsunlar direk vermeseydin telefonu deyip sıyrıldılar işin içiden :KK53: 180 bi verdim tamir için, geçen 30 daha verdim, servise gönderirsem ne kadar veririm hiç bilmiyorum :KK50: hiç iyi olmadı yani bu :KK50:

benm için de dua etsene bebişim, buraya yagmadı da henuz ben garantiye alayım işimi :KK1:

ya kuzum kuzenim 4 yaşında, benm hatam aslında eline vermemem lazımdı tel i kabul ediyorum, ama bilemedim böyle olacagını :26: kuzenime kızmıyorum da teyzemlerin biraz bazı şeyleri üstlenmesini isterdim onlar da saolsunlar direk vermeseydin telefonu deyip sıyrıldılar işin içiden :KK53: 180 bi verdim tamir için, geçen 30 daha verdim, servise gönderirsem ne kadar veririm hiç bilmiyorum :KK50: hiç iyi olmadı yani bu :KK50:

etmiştim ki senin içinde dua :KK34:
oyy küçükmüş daha olacağı varmış işte..çok vermişsin ya tamir için keşke direk ana merkeze gönderseymişsn düzelmemişte tam olarak..paranın yarısını git geri al:KK4:

Hoşbulduk tatlımmm nedemek rica ederim cnm benimmmm:KK16:

Nasılsınız ne var ne yok bakalım

hep güzel anıcam seni o hediyelri hatırladıkçaaa :KK16::KK16:

inşallah canım çifte mutluluk yaşarız keşke aynı günlerde olsa ne güzel olur..bizim nişan bayramdan sonraya kalacak zaten, sende bana yetişirsin belli mi olur :KK53:

ahhhhh, keşke olsa tatlım... :KK31::KK31:

Hoşbuldummmmm :)

merhaba, nasılsın:KK51:

benim için de dua et amaaa :KK31:

geldim ben geldimmm :KK16:

sabah sabah yine koştura koştura telefonu yetiştirdim tamire, sonra adamla konuşunca da vermekten vazgeçtim :KK30: neden yüzüm gülmedi benm telefon konusunda yaa :KK14::KK14:

ayyyy pek bilmem bu işleri ama yine de elimden gelen yardımı yaparım canım :KK8: az kaldı azzz :KK16::KK16:

hoş geldinnnn :KK3::KK16:
niye neyi var ki hangisini kullanıyorsun :26::26:
ben s3 mini kullanıyorum çok memnunum şimdiye kadar hiç bir sorun olmadı :nazar::KK1:

etmiştim ki senin içinde dua :KK34:
oyy küçükmüş daha olacağı varmış işte..çok vermişsin ya tamir için keşke direk ana merkeze gönderseymişsn düzelmemişte tam olarak..paranın yarısını git geri al:KK4:

Aa canım birşey soracağım,yağmur yağarken dua edince Yüce Allah kabul mü ediyor az önce mesajında gördüm daha önce hiç böyle birşey duymamıştım da :) :nazar:

banada öğrette bendee yapimmm :KK1:
aaaa baakkk ne diyecemm nasıl unuttummm :KK1::KK1: kendime hobii olarakk bişelerr buldummm polyester çay tabakları varr biliyomusun onlardan yapıyorummmm beeennn :KK8::KK8::KK24::KK24:

İnşallah becerebilirsem sanada öğretirim :) hadi yaa nasıl yapıyosunn :44: hiç boş durmuyosun vallahii :nazar:

kızlarrr bakınnnn kendime yeni hobii buldummm hemen resim atım de öylee gösterimmm :)) ama resim bana ait değil şuan benimkileri atamıyorum
$124.jpg
bunlardann yaptımmmmmm :KK16::KK16:

X