Gizem'li Muhabbet Topiği :)

bizim kızlaarrrr neredesiniz :KK3::KK3: çalışkan topikk burası maşallah :nazar::nazar::KK1::KK1:

geldim ben geldimmm :KK16:

sabah sabah yine koştura koştura telefonu yetiştirdim tamire, sonra adamla konuşunca da vermekten vazgeçtim :KK30: neden yüzüm gülmedi benm telefon konusunda yaa :KK14::KK14:

oyy ağzından bal damlıyor canım :KK16::KK54::KK54: :KK53:
inşalah yakın zamanda yardımlarınızı bekliyor olacağım :KK1:

ayyyy pek bilmem bu işleri ama yine de elimden gelen yardımı yaparım canım :KK8: az kaldı azzz :KK16::KK16:

geldim ben geldimmm :KK16:

sabah sabah yine koştura koştura telefonu yetiştirdim tamire, sonra adamla konuşunca da vermekten vazgeçtim :KK30: neden yüzüm gülmedi benm telefon konusunda yaa :KK14::KK14:

ayyyy pek bilmem bu işleri ama yine de elimden gelen yardımı yaparım canım :KK8: az kaldı azzz :KK16::KK16:

Hoşgeldin sefalar getirdin :KK1:

inşallah şu tanışma günü pazar olurda sonrası zaten kolay o akşam isteme günü konuşulur benimde çabalama görevim biter :KK53: babam onlara da sessiz kalamaz ya :KK53:

inşallah tatlım :KK16:

ee sen nasılsın, neler oluyor ankarada, telefonun düzeldi mi :26:

ankarada bir yagmur yagıyor bir güneş açıyor :26: bütün ankarada toplanmış benm doğum günümü bekliyor sanırım pek havalardayım bu ara :KK53:

telefon da cumartesi günü tamirden aldıgımda düzeldi gibiydi, dün yine kapanıp açılmaya başladı, eskisine nazaran daha seyrek olarak :26: bugun sabah götürdüm yine ama adam en az 3 gün burda kalması lazım diyor, bide telefonu açıp bakacakmış içine. benm telefon metal kasa, resmini de koyayım hemen $indir.jpg

adam diyor ki metal kasa oldugu için açarken kenarları aşınabilir, yani ben elimden geleni yaparım ama çizikler falan olursa sorumluluk alamam şu buu :KK53::KK53: ya zaten tel in canına okudum 3 ayda, ee bide çizik de olacaksa kasada at çöpe yani :KK53:

ben de düşündüm, hele bi şu işlerim bitsin de maddi durumu düzelttigim bi zaman direk htc nin istanbuldaki ana servisine yollarım. onlarda en azından çizilme şu bu sıkıntısı olamaz yani :KK34: hem de adam gibi tamir edilir, yoksa ziyan olup gidecek canım telefonum :KK14: çok da severek almıştım kıyamıyorum :KK14::KK14:

Nasılsınız hatunlaarr muhabbetiniz bol olsunnn:KK16:

hoşgeldinnn benim güzel katilimm :KK16: bu arada hala hediyesini alamayanları falan görnce bi kez daha teşekürlerimi gönderiyim sana burdan :KK16: hem vaktinde hem de süper süper ötesi şeyler gönderdin bana :KK16:

inşallah şu tanışma günü pazar olurda sonrası zaten kolay o akşam isteme günü konuşulur benimde çabalama görevim biter :KK53: babam onlara da sessiz kalamaz ya :KK53:

ayyy, hadi bakalımm :KK31:

önce seni sözleyelim, sonra da sıra bana gelsin inşalaaah :KK31:

hoşgeldinnn benim güzel katilimm :KK16: bu arada hala hediyesini alamayanları falan görnce bi kez daha teşekürlerimi gönderiyim sana burdan :KK16: hem vaktinde hem de süper süper ötesi şeyler gönderdin bana :KK16:

Hoşbulduk tatlımmm nedemek rica ederim cnm benimmmm:KK16:

Nasılsınız ne var ne yok bakalım

ankarada bir yagmur yagıyor bir güneş açıyor :26: bütün ankarada toplanmış benm doğum günümü bekliyor sanırım pek havalardayım bu ara :KK53:

telefon da cumartesi günü tamirden aldıgımda düzeldi gibiydi, dün yine kapanıp açılmaya başladı, eskisine nazaran daha seyrek olarak :26: bugun sabah götürdüm yine ama adam en az 3 gün burda kalması lazım diyor, bide telefonu açıp bakacakmış içine. benm telefon metal kasa, resmini de koyayım hemen Eki Görüntüle 1141181

adam diyor ki metal kasa oldugu için açarken kenarları aşınabilir, yani ben elimden geleni yaparım ama çizikler falan olursa sorumluluk alamam şu buu :KK53::KK53: ya zaten tel in canına okudum 3 ayda, ee bide çizik de olacaksa kasada at çöpe yani :KK53:

ben de düşündüm, hele bi şu işlerim bitsin de maddi durumu düzelttigim bi zaman direk htc nin istanbuldaki ana servisine yollarım. onlarda en azından çizilme şu bu sıkıntısı olamaz yani :KK34: hem de adam gibi tamir edilir, yoksa ziyan olup gidecek canım telefonum :KK14: çok da severek almıştım kıyamıyorum :KK14::KK14:

Cnm telefonunu gönder tabi.Belki temelli sorun var telinde hem yenisini yollarlar belki kasasınıda açtırtma garantisi gider yoksa

telefon da cumartesi günü tamirden aldıgımda düzeldi gibiydi, dün yine kapanıp açılmaya başladı, eskisine nazaran daha seyrek olarak :26: bugun sabah götürdüm yine ama adam en az 3 gün burda kalması lazım diyor, bide telefonu açıp bakacakmış içine. benm telefon metal kasa, resmini de koyayım hemen Eki Görüntüle 1141181

hmm telefonun güzelmiş benimkide bi ara htc kullanıyordu memnundu, bende sen ana servise yolla bide bazıları içini açınca parça falan alıyorlarmış ne haberin olacak..baksan adam şimdiden demiş çizerim diye :KK31:
bursada da hava patladı şuan bi yağmur ki sorma :KK51:

inşallah canım çifte mutluluk yaşarız keşke aynı günlerde olsa ne güzel olur..bizim nişan bayramdan sonraya kalacak zaten, sende bana yetişirsin belli mi olur :KK53:

Cnm telefonunu gönder tabi.Belki temelli sorun var telinde hem yenisini yollarlar belki kasasınıda açtırtma garantisi gider yoksa

benm telefonum fanusa düştüğü için garantisi zaten yok canım :KK30: o sebeple yenisini yollama ihtimalleri yok yani :KK50: ama kasa açılacaksa da ana servisinde açsınlar, adam daha şimdiden çizerim diyor, kusura bakmasın yani :KK14:

hmm telefonun güzelmiş benimkide bi ara htc kullanıyordu memnundu, bende sen ana servise yolla bide bazıları içini açınca parça falan alıyorlarmış ne haberin olacak..baksan adam şimdiden demiş çizerim diye :KK31:
bursada da hava patladı şuan bi yağmur ki sorma :KK51:

telefondan çok memnunum ben, resmen aşık olarak aldım alırken de ki hiç aklımda yoktu bu telefonu almak, bütçemi neredeyse 2 kat aşmasına ragmen çok sevdim diye aldım, kendi kendime nazar degdirdim herhalde 3 hafta sonra teyzemin kızı fanusa düşürdü :KK50: şimdi de böyle arıza çıkartıyor işte aarada :KK50:

ama adam açık açık çizebilirim derken de tamire veremezdim yani, ana servise yollarım ne yapmaları gerekiyorsa yaparlar hiç olmazsa gönlümde rahat olur yani :26:

burası da kapalı bugun yaa, hatta tam şuan gökgürültüsü başladı :KK53: yagmur buraya da gelir sanırım birazdan :KK30:

X