Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Canm böyle ketenimsi ya da kumaş bu dar paça kisa renkli pantolon güzel bir bluz vve topuklu ayakkabı ideal olur hem didisinin didisi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gömlek pantolon gibi bir şey sanırım ama bana çok basit geliyor bir düğün için ne bileyim:26: Dayısının torunu onun yakınlar aslında şimdi onlar giyinir süslenir falan:KK53::KK53:

ya kuzum şimdi o konuda kesin bi yorum yapamıyorum :26:

yani ben kendi adıma kimsede görsem tuhaf karşılamam, onu begenmiş onu giymiş derim. ama benm tuhaf takıntılarım var giyim konusunda o yuzden ben giyemezdim sanırım :26: yani o yuzden garip olmaz diye düşünyorum, tamamen senin kararın yani :KK34:

İşte sorun da bu canım ben karar veremiyorum tuhaf gelmiyor değil bana da:26:

Gömlek pantolon gibi bir şey sanırım ama bana çok basit geliyor bir düğün için ne bileyim:26: Dayısının torunu onun yakınlar aslında şimdi onlar giyinir süslenir falan:KK53::KK53:

Yok canım gmlk pantln dye düşünürsen basit kaçar ama dar paça br pantln topuklu ayakkabı şık mnik br portfy çanta hoş olursun. Ama iyi olduğuna inanirsan iyi gözükürsun :)

günaydınn gençlerrrr:KK16::KK3::KK3:

bugünn mutluyummm çünküü sonundaa işten çıkacammm inşallah :KK1::KK1:

birazdann patronuma söylicemmmm :KK1::KK24::KK24::KK24::KK8::KK8::KK8::KK8::KK64::KK64:

işten çıkcam diye bu kadar sevineni de ilk kez gördümm :KK1:

günaydınnnnn :KK3:

benim iş ortamını görsen şartları bilsen sende sevinirsin ablaa :KK1::KK1:

tek çalışan benim bütün gün sessiz burası bulunduğum yer giriş pencere yok karanlık maaşım çok düşük hiç bir gelecegim yok mecbur çıkacam evde rahat rahat ders çalışım bir de iş kur kurslarını düşünüyorum ama bilmiyorum işte :KK50::KK50:

bak bu da mantıklı aslında :KK53: sorarsın kot bluz uygun mu yoksa isteemedeki kıyafeti mi giyeyim, yoksa bana alışveriş yapmak mı istersin diye :KK53:

Yok canım gmlk pantln dye düşünürsen basit kaçar ama dar paça br pantln topuklu ayakkabı şık mnik br portfy çanta hoş olursun. Ama iyi olduğuna inanirsan iyi gözükürsun :)

Kendi karisina eziyet eder
Evli ve iki cocuklu kadinla iliski yasar
İnsanin akli almiyor
Bir de iliskileri onceden baslamis
Sonradan onlarin komsusu olmus
Adam resmen kadini yakinina almis inanamiyoruz ya.
Kadin evli yaw evlii :KK53:

Offf of yani.

Canim musadeni alayim ben goZlerimi zor acik tutuyorum kusura bakma :KK43:
İyi geceler :KK3:

Mini canım çok kısa mümkün değil yani:KK53: Geri gönderir beni eve:KK53:

selam kızlar topiğinizde benide misafir eder misinizçok sıkıldım da:KK14:

Hosgeldin canim bir elim burda bi yandanda survivora bakiyorum sen napiyosun

bizim kızlaarrrr neredesiniz :KK3::KK3: çalışkan topikk burası maşallah :nazar::nazar::KK1::KK1:

benim iş ortamını görsen şartları bilsen sende sevinirsin ablaa :KK1::KK1:

tek çalışan benim bütün gün sessiz burası bulunduğum yer giriş pencere yok karanlık maaşım çok düşük hiç bir gelecegim yok mecbur çıkacam evde rahat rahat ders çalışım bir de iş kur kurslarını düşünüyorum ama bilmiyorum işte :KK50::KK50:

hayırlısı olsun o zamannn :21:

Selen neler yaptı sahi aileler gidecek mi belli oldu mu:26:

Aynen öyle canım birde bu sefer beraber uyuduk:KK16::KK16::KK16::KK16: Dediğiniz gibiymiş valla canım mutluluk o olmalı:KK16:

oo şekerim gelmişsin dün topiğe sonunda :KK33:

bizde durum bugün belli olacak canım, annesi arayacak annemi ne zaman müsaitsiniz gibilerinden konuşma yapacak, pazar diyecek annemde tabi babamda tamam derse çok heyecanlıyım :18::KK52:

ayrıca şu beraber uyuma işi de pek güzel olmuş, arkadaşınızda kalmayacak mıydınız ki :KK53:

selen var selen, onu sözleyecegiz daha işimiz çok :KK53::KK53::KK16: :KK69:

oyy ağzından bal damlıyor canım :KK16::KK54::KK54: :KK53:
inşalah yakın zamanda yardımlarınızı bekliyor olacağım :KK1:

Son düzenleme:
X