Gizem'li Muhabbet Topiği :)

konuyu açalı 3. gün bugün daha, ama frekanslar tuttu heralde, su gibi akıyo sayfalar :KK1:

ben sırf luna istedi diye giriştim aslında bu işe, bizim asker topiğine gelmicekmiş artık, sen bi konu aç oraya gelem ben de dedi, açıverdim ama böle yoğun olacağını hiç ummamıştımm :KK1:

Çok güzel olmuş :) Baya ilerlemiş iyi olmuş ya yeni kişilerle tanışma fırsatı sunmuş oldun bize de :KK70:

iyiyiz sen nasılsın :))

İyiyim teşekkürler :KK16:

yaa aynı durum bende de var yaa :KK53: yaş 29, hadi 1 sene sonra evlensem 30, ee ben kocama doymadan çocuk da yapmam diyorum, üstüne 2 3 de öyle ekle :KK53: artık sultan benm çocuk sahibi oldugum yaşta torun bakıyor olur :KK53:

ayy torunları düşünmek şmdiden beni garip hissettirdi yok ya ben torunu olan biri olarak göremiyorum kendimi garipsedim şuan :KK53: kokoş bir nine olcagım kesin gerçi:KK53:

yaa aynı durum bende de var yaa :KK53: yaş 29, hadi 1 sene sonra evlensem 30, ee ben kocama doymadan çocuk da yapmam diyorum, üstüne 2 3 de öyle ekle :KK53: artık sultan benm çocuk sahibi oldugum yaşta torun bakıyor olur :KK53:

yapmasak mı napsaaaakk :KK53::KK53:

zaten okuldaki çocukları gördükçe iyice tırsar oldum çocuk sahibi olmaktaaan :18::18::18:

merhaba hoşgeldinn :KK3:
ben iyiym canım, kızlarla dedikodudayım :KK1: sen nasılsın :KK31:

o zaman Rabbimin bir bildigi vardır mutlaka canım, doğru zamanı bekliyordur :KK34:

sanırım canım kısmet artık bakalım fallarım bu sene sonuna kadar oglun olcak diyor:26: (fala inanma falsız kalma hesabı )Hayır olsa üzülcem keşke erken olmasaydı diye, olmasa üzülüyorum niye olmuyor diye. Psikoljik sorunum var galiba:KK53:

herkesin kendi seçimi selenim, torpilimiz var, şuan he desem belediyede kontenjan açtıracak kadar torpilimiz var hemde, ama bana hak yemek gibi geliyor, kul hakkının telafisi yok, bu sorumlulugu alamam. o yuzden ne yaşamam gerekiyorsa yaşayacagım, ne çekmem gerekiyorsa çekecegim :KK31: Rabbim güzellikler göstersin inşalah :KK16:

evet canım kesinlikle Rabbim bizi umutacak değil ya elbet var bir vakti zamanı..sabrediyorum bende

önceleri işimden hep şikayet ederdim tamam çok iyi değil ama çok şükür akmasa da damlıyor..buda olmayabilirdi..:KK50:

kul hakkına bende girmek istemem ama girenlere bakıyorum nerelerdeler insanın zoruna gidiyor :KK31:

yapmasak mı napsaaaakk :KK53::KK53:

zaten okuldaki çocukları gördükçe iyice tırsar oldum çocuk sahibi olmaktaaan :18::18::18:

ben de süper dadı programını izledigim zaman tırsıyorum :18: ama çok da seviyorum bebeleri yaa :KK16:

sanırım canım kısmet artık bakalım fallarım bu sene sonuna kadar oglun olcak diyor:26: (fala inanma falsız kalma hesabı )Hayır olsa üzülcem keşke erken olmasaydı diye, olmasa üzülüyorum niye olmuyor diye. Psikoljik sorunum var galiba:KK53:

ben de fala inanmam ama çok umut veriyor insana yaa :KK53:

kafan karışmış biraz canım normal o :KK34: belki de kist var diye ya olmazsa korkusuyla biran önce denemek istiyorsundur :KK34: ama Rabbim biliyordur zamanı, sen herşeyi oa bırak, gerisini merak etme :KK16:

evet canım kesinlikle Rabbim bizi umutacak değil ya elbet var bir vakti zamanı..sabrediyorum bende

önceleri işimden hep şikayet ederdim tamam çok iyi değil ama çok şükür akmasa da damlıyor..buda olmayabilirdi..:KK50:

kul hakkına bende girmek istemem ama girenlere bakıyorum nerelerdeler insanın zoruna gidiyor :KK31:

kul hakkına girip yükselsen daha mı iyi olacak canım bide öyle düşün, vicdanın el verecek mi :KK34: ben şahsen daha az para kazanayım, daha çok çalışayım ama yüreğim rahat olsun diye düşünüyorum :KK34:

kul hakkına girip yükselsen daha mı iyi olacak canım bide öyle düşün, vicdanın el verecek mi :KK34: ben şahsen daha az para kazanayım, daha çok çalışayım ama yüreğim rahat olsun diye düşünüyorum :KK34:

bende öyle düşünüyorum canım haklısın zaten böyle düşünmesem şu çalıştığım yerde ne işim vardı :KK53:

ayy inşallah canımmm :KK16::KK16:

çalışıyor musun peki kpss ye :26:

yani elimden geldiğince işten fırsat olursa orda çalışıyorm kitaplarımı oraya taşıdım resmen,patron

dolabın içini bi görse kovacak beni :KK53: akşamda eve gelince kafam çok dolu oluyor valla oturup çalışamıyorum..bakalım bikaç puan yükseltsem bile yeter

hayırlsı :KK31:

yani elimden geldiğince işten fırsat olursa orda çalışıyorm kitaplarımı oraya taşıdım resmen,patron

dolabın içini bi görse kovacak beni :KK53: akşamda eve gelince kafam çok dolu oluyor valla oturup çalışamıyorum..bakalım bikaç puan yükseltsem bile yeter

hayırlsı :KK31:

sizin gireceginiz sınav daha zor tabi :26: bizim alt tarafı 120 soru :KK34: ama seneler geçmiş üstünden hiçbişey hatırlamıyorum bende :KK50:

bide isteyip istemedigimden emin de degilim ya tamamen Allaha bıraktım işimi, hayırlısıysa bildigim yerden çıkacak, degilse çıkmayacak yani, o kadar Allaha kaldı işim :KK53:

X