Gizem'li Muhabbet Topiği :)

genel kültür - genel yetenekten girecegim sadece canım, düz memurluk yani :KK34: bunda bile zorlanıyorum yani düşün :KK53:

ben hala devlet isteyip istemedigimden de emin degilim de işte bi şansımı deneyim baakyım :26: en olmadı adapazarından kurtulmak için kullanırım kpss kozunu diyorum :26: ankaraya evlenip gelemezsem diye yani :KK33:

he heee :KK1::KK1:

burhan sana iyi bi iş bulsun ordan söyle de :KK24::KK24:

e süpermiş sadece düz memurluk kısmıysa, ben bide onların yanında muhasebe, hukuk, iktisat ve maliye

de çalışıyorum pofff yapamayacağım sanırsam :KK31: ama maaşı düşündükçe :111:

devlet iste canım iste en azından dene dediğin gibi bakarsın oluverir :KK23:

işte denemek istiyorum bende şansımı zaten, elimde puanım olsun da bakalım olursa olur olmazsa olur :26: ama şu anki kafamla olamaz o kesin :KK33:

he heee :KK1::KK1:

burhan sana iyi bi iş bulsun ordan söyle de :KK24::KK24:

geçen benim kpss ye çalışamam için uğraşırken başına kalırım dedim diye tamam ben sana iş bulacaz söz demişti :KK53:

de ben torpil olaylarına sıcak bakmam, kendi çabamla olursa olur, olmazsa elbet bi yerde rıskımız vardır, aç kalmam sanırım :26:

geçen benim kpss ye çalışamam için uğraşırken başına kalırım dedim diye tamam ben sana iş bulacaz söz demişti :KK53:

de ben torpil olaylarına sıcak bakmam, kendi çabamla olursa olur, olmazsa elbet bi yerde rıskımız vardır, aç kalmam sanırım :26:

sende bendensin :KK9::KK9: şu torpiller yüzünden bu haldeyiz zaten :KK47:

iyi akşamlarrrr herkesee
merhabaa yenii gelenlerr :KK3::KK16:
giremiyorum haftaa sonu çok şeyy kaçırıyorum yaa :KK19:

sende bendensin :KK9::KK9: şu torpiller yüzünden bu haldeyiz zaten :KK47:

herkesin kendi seçimi selenim, torpilimiz var, şuan he desem belediyede kontenjan açtıracak kadar torpilimiz var hemde, ama bana hak yemek gibi geliyor, kul hakkının telafisi yok, bu sorumlulugu alamam. o yuzden ne yaşamam gerekiyorsa yaşayacagım, ne çekmem gerekiyorsa çekecegim :KK31: Rabbim güzellikler göstersin inşalah :KK16:

Ne kaynatıyosunuz bakalımm :KK6:

iş bulma çilemizden bahsediyorduk :KK14:

napıyımm canımm oturuyomm bi ödevvv yapcazzz krizee girdikkk sormaaa yaa herkess birbirine soruyoo seninn hayatınn nasıl bir gelişme varmıı

ayy grup işlerindden nefret ederim yaa :KK47: mutlaka sinir edecek birileri çıkar :KK47:

yok bende bi gelişme :KK50: haftaya doğum günüm var onun şımarıklıgını yaşıyorum sadece :21::21:

X