Gizem'li Muhabbet Topiği :)

bence de bence deee el birliğiyle ikna etcez onu biz

yaa bazen çok fenamı attırıyor da işte trip atmayıp anlayışlı olacam diye çok zorlanıyorum adam doğum günümün planını bile yapıyor, benden daha çok fikri var benm doğum günümle ilgili, gününü bilmiyormuş dün bana soruyor hangi gündü diye bende 6 haziran canım dedim, hiç kızmadan trip atmadan sonra arkadaş dedi, burhan nurdanın doğum gününü unutmuuşşş diyee.. bende gaza getirmeyin beni dedim, o da gaza getirme şimdi kızı dedi, konu öylece değişti, ama sinir oluyorum yaa, ben planımı bile onun istedigi gibi yapıyrum, beyefendi hangi gün oldugunu bilmiyormuşşş

bence biliyordu ama o soruyu bile isteye sorduu

kızımmm bişiler biliyo olmasa, eray sana açıkça o şeyleri söyleyebilir miydi??? bunu bi düşün

ona da güvenmiyorum artık, kimseye güvenmiyorum neyse haziran bitene kadar moral bozmayacagım, ama haziran sonuna kadar hala böyleysek o zaman önüme bakarım

ona da güvenmiyorum artık, kimseye güvenmiyorum neyse haziran bitene kadar moral bozmayacagım, ama haziran sonuna kadar hala böyleysek o zaman önüme bakarım

dur bakalımm, şu beklediğimiz 2 şey bi gerçekleşsin, ona göre durum değerlendirmesi yaparız

başbaşa buluşma ve doğumgünü

hee ben başbaşa buluşmadan o kadar umudumu kesmişim ki demek ki doğum gününü anladım da diğerini anlayamadım işte

başbaşa buluşma işi yatar kuzum, önümüzdeki hafta da ben yogunum, zaten cuma akşamına da doğum günüm var, sonraki hafta benm projenin bitirişi piknik derken, nurdan ankara dan gider

çok hızlı ilerliyosunnnn

demek bu yuzden benm hiç bir ilişkim saglam olmamış yaa, ben herşeyin çabuk olup bitmesini isteyenlerdenim

hıhımm, yavaş olsun ki emin adımlarla yerleşsin..

Futbola duskundur normalde. Ama takip ettiği bişeyler yok pek....sende bilirsin ki askerde hersey çok kiymetlidir güzeldir..aa canım hoş bir kitap ta olabilir dimi

canım bi keresinde ben de böle içimden gelip bi süpriz kutu gönderdim 2-3 hafta önce

askere giderken siivil kıyafet olarak sadece üzerindeki kazağı vardı, havalar da ısınmaya başladığı için çarşı izninde giymesi için bi tişört aldım ben tişörtü koydum, mektup yazdım mektubumu koydum, adımdan oluşan bi şafak karalama çizelgesi hazırladım onu koydum, bi de ihtiyacı olduğunu bildiğim için güneş kremi koydum, yolladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…