Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Cok guzel gorunuyooo canim cekti yaa bunu yapmiycaktinn :KK43:((

yaşasın kötülüüükkk :KK53::KK53:

sanırım o yuzden ankarayı seviyorum bu ara :26: bikaç ay önce en büyük nefretimdi halbuki bu şehir, ve ben 2 hafta sonra bırakıp gitmek zorundayım :KK25:

bence sen ordayken iş falan bakın yaaaa :KK24::KK24:

orda benim hiç arkaDAŞIM yokki canım sıkılıyor hep :KK14::KK14:

ben varım ki gebzedeee :KK14::KK14::KK14: çıkar gelirsinnn :KK24: ya da izmitte buluşuruz orta noktaa :KK76:

evet 2 haftalık sözlüyüm:KK16::KK16::KK16: Azim yok ki canım bende tel taktırdım ondan yiyemedim ilk zamanlar öyle verdim:KK53::KK53:

Ne güzel mutlu olursun umarım sevdiceğinle :KK16: haha ilahi benimde annem dişlerini yaptırıyor o da verdi baya bu kilo işlerinde dişinde amma payı varmış :KK1:

bence sen ordayken iş falan bakın yaaaa :KK24::KK24:

ben varım ki gebzedeee :KK14::KK14::KK14: çıkar gelirsinnn :KK24: ya da izmitte buluşuruz orta noktaa :KK76:

kuzum iş varda benim kredi ödemem telefon borcum vs var, o yuzden iyi bi para almam lazım o işi bulamıyorum işte malesef :KK50:

ama gebzeye gelirim bak yanına :KK34: izmitte de buluşuruzi, seni bizim oralarda da misafri ederiz :KK16::KK16:

1 2 seneye de evlenip ankaraya yerleşirsem benden iyisi olmaz :KK33:

Ne güzel mutlu olursun umarım sevdiceğinle :KK16: haha ilahi benimde annem dişlerini yaptırıyor o da verdi baya bu kilo işlerinde dişinde amma payı varmış :KK1:

Amin canım inşallah:KK16::KK16: Olmaz mı onlar ağrıyınca yemek yiyemiyorsun:KK52: Yoksa başka türlü engellenmez bende ki bu yemek sevdası:KK52:

Amin canım inşallah:KK16::KK16: Olmaz mı onlar ağrıyınca yemek yiyemiyorsun:KK52: Yoksa başka türlü engellenmez bende ki bu yemek sevdası:KK52:

Aman boşver ye gitsin :KK1: bu arada adını sordum mu hatırlamıyorum ya da unuttum bir daha söyler misin?

kuzum iş varda benim kredi ödemem telefon borcum vs var, o yuzden iyi bi para almam lazım o işi bulamıyorum işte malesef :KK50:

ama gebzeye gelirim bak yanına :KK34: izmitte de buluşuruzi, seni bizim oralarda da misafri ederiz :KK16::KK16:

1 2 seneye de evlenip ankaraya yerleşirsem benden iyisi olmaz :KK33:

2 sene çooook :KK24::KK24:

seneye diyelim biz onaaa :KK53:

Sevdiğim isimlerdendir ondan sanırım:KK16:

Bende severim ismimi :KK1: yarın babamla memlekete gidiyormuşum arabayla gidecek uçakla dönecek dönüş için bana da bilet ayırtmış hiç gitmek istemiyorum ama yalnız gitmeyeyim salı günü de dönecek ne yapsam sence?

X