Gizem'li Muhabbet Topiği :)

kimileri evleniyorlar sonra gidiyorlar çok zor bir şey ya

kaçta çıkıyorsun bir de ne iş yapıyorsun :26: bende biran önce eve gitmek istiyorum :KK31::KK31:

7 de çıkıyorum
istanbulda kurumsal bi emlak şirketinde bölge satış müdürüyüm 2 yıldır sürünüyorum burada şimdi bide köprü trafiği derdim var 7 aydır..
sen ne iş yapıyorsun acaba?

Aynen öyle her öğretmen böyle olmuyor ne yazık ki özellikle bu yeni dönemlerde kuzenlerimin falan ödevi bile olmuyor ben ödevden başımı kaldıramazdım:KK53:

Bizimki çok ödev vermezdi ama dersi sağlam işlerdi çok soru çözerdi sık sık sözlü yapardı çalışmak zorunda kalırdık bide hep derse hazırlıklı gelin derdi mecbur çalışırdık korkardık valla :KK31:

7 de çıkıyorum
istanbulda kurumsal bi emlak şirketinde bölge satış müdürüyüm 2 yıldır sürünüyorum burada şimdi bide köprü trafiği derdim var 7 aydır..
sen ne iş yapıyorsun acaba?

ben öyle dedim ama belki de yasaktır bilemicem face felanda kullanmıyorum zaten sevmiyorum ama insanlar burda tel numaralarınıda verebiliyo birbirlerine..

istanbul tarfiğini gördüğüm kadarıyla kötü yaa hiç gitmedim ama televizyonlarda görüyorum fenaa
bende sigorta acentesinde çalışıyorum 2 senedir üniversiteyi kazanır kazanmazzz arkama bakmadan gidecemm valla :))

istanbul tarfiğini gördüğüm kadarıyla kötü yaa hiç gitmedim ama televizyonlarda görüyorum fenaa
bende sigorta acentesinde çalışıyorum 2 senedir üniversiteyi kazanır kazanmazzz arkama bakmadan gidecemm valla :))

istanbul trafiği çok berbat hele köprü trafiği off diyorum..
umarım kazanırsın ne okumayı düşünüyorsun?
benim 2 yıl önce bitti üniw biraz dinlenip işe başlad
ım..

Kim dedi yok diye ki:KK43: 5 kilo vermem lazım benim hala veremedim:KK50:

bende zayıfdım ne güzell bir yemeğe başladım işim de masa başı zaten otur bütün gün kilo aldım baya 56 olmuşumdur belkide fazlaa:KK50::KK50:

istanbul trafiği çok berbat hele köprü trafiği off diyorum..
umarım kazanırsın ne okumayı düşünüyorsun?
benim 2 yıl önce bitti üniw biraz dinlenip işe başlad
ım..

ne güzel senin okul bitmiş hangi bölümden mezun oldun ?
türkçe öğretmenliğine hazırlanacam

25 yaşındayım. Sen

19 yaşındayım :))

X