Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Evet çok zor canım özellikle ilk günler. Sonrası biraz alisiyoruz ama özlem çokça oluyor tabii. Ama cok dua et canım rahat iyi yere düşsün telefon kullanabilir birazcik daha ferah geciyor o zaman

inşallah öyle olur:26:

Keşke bırakmasaydın ben ettim sen etmeseydin:KK1:

ettikk iştee bir hataa belki yeniden başlarız yaa geç değill ama hantall oldumm iyiceee :KK1::KK1:

Bizimde hocamız problem yazıyodu sonra yanına gidip yıldız alıyoduk birinci ikinci diye yıldız atıyodu zor sorularda ilk 10 kişiye veriyodu normal sorularda 15 kişiye ayy ne günlerdi be bende özlemişimmm :KK31::KK31::KK31:

Evet aynen bizimde öyleydi öğretmenimiz mi aynıydı yoksa:KK52::KK52:

valla canım seni bilmem ama ben şuan su almaya üşenir durumdayım :KK53:

aynı bende senin gibiyim hareketsiz yaşıyorummm :KK1::KK1: tek sevdiğim şey uyumakk yemek yemekkk :KK56::KK56::KK1::KK1:

İnşallah canım .ne zaman gidecek askerin

şimdi yetenek sınavlarına hazırlanıyor 4 yıllık grafik tasarıma geçmeye düşünüyor belki askerliği o zaman 6 ay olur =)) olmazsa eğer seneye gider artık geç gitmesini istemem askere erkenden gitsin hayırlısıylaa bitirsin gelsin ya

aynı bende senin gibiyim hareketsiz yaşıyorummm :KK1::KK1: tek sevdiğim şey uyumakk yemek yemekkk :KK56::KK56::KK1::KK1:

şimdi yetenek sınavlarına hazırlanıyor 4 yıllık grafik tasarıma geçmeye düşünüyor belki askerliği o zaman 6 ay olur =)) olmazsa eğer seneye gider artık geç gitmesini istemem askere erkenden gitsin hayırlısıylaa bitirsin gelsin ya

Evet işte benimde öyle :KK53::KK53: Yemek abur cubur ve uyku :KK53: Yani elimden gelse gezmeye bile gitmem:KK53:

kızlar bir şey soracam :26:
az önce bir topikde arkadaş faceden ekliyelim birbirimizi diyor da yasak değil mi buu bildiğim kadarıyla :26::26:

Aynen canım biran önce gitmesi iyidir yaa.beklemek zor oluyor

X