Giyim konusu

Ortamına göre de kendi giyim tarzımın o ortama uygun versiyonunu seçerim. Ben 40 oldum artık anam gibi giyineyim olmaz ki. Annem gençken giydikleri neyse ona benzer giyiniyor yine aslında.
Orası öyle canım. Benim yazın üniformam şorttur mesela. Evde ya da hafta sonu daha kısa kot şortlar giyerken işe bi tık daha uzun keten ya da kumaş şortlar giyiniyorum mesela. İş ortamım şort kaldırmasa elbise giyerdim daha sık.

Merhaba hanımlar,
Ben 45 yaşında iki çocuk annesiyim
Yaşımı pek göstermem,kilo problemim yok ayrıca kendine bakan biriyim.
Şimdi konumuza dönecek olursam isteğşmi giyoyorum genelde,eşim de giydijkerime pek karışmaz.
Geçenlerde hafif göbeği açık bir thişort giydim altıma kot pantolon,eşim bana dedi ki
Sen artık 45 yaşındasın biraz yaşına göre giyin.
Şimdi giyim konusu yaşla ilgili mi gerçekten de
Yoksa insan nasıl istiyorsa öyle mi giyinmeli
Sizler ne düşünüyorsunuz
Ben yaşla ilgisi olduğunu düşünüyorum. Bir yaştan sonra göbeği açık, aşırı renkli, liseli tipli mini etekler, minicik kot şortlar hiç yakıştırmıyorum.

Saçma. Yaşa göre giyinmek nasıl oluyor? Fiziğe göre giyinmek ok ama tütü pembe elbise, simli ayakkabı giymediğiniz sürece ne istiyorsanız onu giyinin.

:KK43: ben bunların hepsini giyiyorum.
Hatda bugün gümüş simli balerin ayakkabı aldim.
Kafamda kurdum kombini
Ispanyol paca yüksek bel kot, üstüne beyas crop, gri blazer ve simli balarin :)
Pembe tütü eteğim çok tatlış oluyor

Crop modası geçtiyse benim hergün gördüğüm 3837362739 genç kadın neden croplu ve mağazalarda neden crop ya da oversize dışında bir şey bulamıyoruz?

Sürekli dolabı yenilemeyeceğimize göre giyinmeye devam ediyoruz ama girdiğim mağazalarda croplar artık tatil beldelerine göre tasarlanmış oluyor ya da deniz kenarı şıklık isteyenlere göre (şık, yazlık, şortla uyumlu - diğer croplar yarıdan kesilip dikilen tişört gibi onlardan bahsetmiyorum)
modası geçti dediğim de az önce yazdığım tişört havasında, şıklığı olmayan, spor croplar ya da kışlık croplar bunları da zaten genç kesim alıyor ve genel olarak genç kesime hitap eden mağazalar satıyor

Merhaba hanımlar,
Şimdi konumuza dönecek olursam isteğşmi giyoyorum genelde,eşim de giydijkerime pek karışmaz.
Geçenlerde hafif göbeği açık bir thişort giydim altıma kot pantolon,eşim bana dedi ki
Sizler ne düşünüyorsunuz
Ben kişinin yaşına bakmam yaş sadece bir sayı, üzerine yakışıp yakışmadığına bakarım.
Üzerinde sırıtmıyorsa gayette giyilebilir.

Sürekli dolabı yenilemeyeceğimize göre giyinmeye devam ediyoruz ama girdiğim mağazalarda croplar artık tatil beldelerine göre tasarlanmış oluyor ya da deniz kenarı şıklık isteyenlere göre (şık, yazlık, şortla uyumlu - diğer croplar yarıdan kesilip dikilen tişört gibi onlardan bahsetmiyorum)
modası geçti dediğim de az önce yazdığım tişört havasında, şıklığı olmayan, spor croplar ya da kışlık croplar bunları da zaten genç kesim alıyor ve genel olarak genç kesime hitap eden mağazalar satıyor
Pek bir şey anlamadım. Croptan kastınız büstiyer olabilir mi acaba?

Eklentiler

• 1000093213.jpg
    1000093213.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 54
Merhaba hanımlar,
Sizler ne düşünüyorsunuz
Açıklığı kapalılığı sorun değil hiç ben de çok rahat giyinirim ama yaşımın tarzında. Şimdi 45 yaşında mini klasik bi elbise giymek var mesela yine 45 yaşında uzun ama cici bici Lolita elbisesi giymek var. İkincisi eğreti oluyor . Açık ya da kapalı gözetmiyorum yaşa uygun olmalı . Bwn 35 den sonra crop giyilmesini komik buluyorum ama tercih sizin

Açıklığı kapalılığı sorun değil hiç ben de çok rahat giyinirim ama yaşımın tarzında. Şimdi 45 yaşında mini klasik bi elbise giymek var mesela yine 45 yaşında uzun ama cici bici Lolita elbisesi giymek var. İkincisi eğreti oluyor . Açık ya da kapalı gözetmiyorum yaşa uygun olmalı . Bwn 35 den sonra crop giyilmesini komik buluyorum ama tercih sizin
Klasik mi elbise 🙄

Valla ben z kuşağını takip ediyorum. İş yerimde genç kızlar var yeni mezun hadi bana pantolon alalım crop alalım nerden alıyorsunuz diyorum linkliyorlar beni hoşuma gidiyor. Yaşıma göre giyinirsem yaşlı hissediyorum dışım 36 ama için 22-23 gibi. 🤓

Bende aynısını yapıyorum vallah.
Bende 37 yaşındayım. Fiziğime uyarsa alip giyiyorum. Öyle içi geçmiş gibi giyinemem.

Valla ben z kuşağını takip ediyorum. İş yerimde genç kızlar var yeni mezun hadi bana pantolon alalım crop alalım nerden alıyorsunuz diyorum linkliyorlar beni hoşuma gidiyor. Yaşıma göre giyinirsem yaşlı hissediyorum dışım 36 ama için 22-23 gibi. 🤓
Bizde tam tersi z kuşağı benden link istiyor ama istedikleri parçaları genelde bin yıl önce almış oluyorum 😂

X