Giyim konusu

Yaşa göre giyinmek nasıl oluyor? Kırkını geçmiş bir kadın döpiyes mi giyinmeli mesela yoksa dizaltı etek elbise falan mı? Mini giyince yaşına göre giyinmiş olmuyor mu mesela? Ya da kot pantolon yerine kumaş mı tercih etmeli? Nedir yani bu yaşa göre giyinme mevzusu? Anlamadığım için soruyorum.
40 yaş üstüyüm, taytı da şortu da , mom jeans, kargo , salopet pantolonu, elbiseleri kendime çok yakıştırırım. Kimin ne düşündüğü umrumda olmaz

Merhaba hanımlar,
Ben 45 yaşında iki çocuk annesiyim
Yaşımı pek göstermem,kilo problemim yok ayrıca kendine bakan biriyim.
Şimdi konumuza dönecek olursam isteğşmi giyoyorum genelde,eşim de giydijkerime pek karışmaz.
Geçenlerde hafif göbeği açık bir thişort giydim altıma kot pantolon,eşim bana dedi ki
Sen artık 45 yaşındasın biraz yaşına göre giyin.
Şimdi giyim konusu yaşla ilgili mi gerçekten de
Yoksa insan nasıl istiyorsa öyle mi giyinmeli
Sizler ne düşünüyorsunuz
kendinizi nasıl iyi hissediyorsanız öyle giyinin. yaşla pek alakası yok bence.

Ergenlerin giydiği croplae ve olgunların giydiği croplar diye ayrılıyor mu yoksa croplar ergenlerin giydiği bir şeydir anlamında mı kuruldu cümle?
Hepsine tamam da yüksek belin ne günahı var yahu 🙄
Ergenlerin giydiği croplae ve olgunların giydiği croplar diye ayrılıyor mu yoksa croplar ergenlerin giydiği bir şeydir anlamında mı kuruldu cümle?

Hepsine tamam da yüksek belin ne günahı var yahu 🙄
Foto atmayı beceremedim yoksa atardım örnek bir model :)..Evet crooplar ergenlere göre bence ama seçtiği kambinle cropun modeliyle kombini ile falan sırıtmayacak şekilde bir görüntüyü yakalamıştır minvalinde açık kapı da bıraktım

Yurtdışı sitelerden alışveriş yapıyorum bazen. Orada alanlar fotolu yorum yapıyorlar, hiç yaşla sınırladıklarını görmüyorum kendilerini, 60 yaş üstü insanlar canları ne istiyorsa alıp giyiyorlar gördüğüm kadarıyla. Ben de 41 yaşındayım, cropta giyiyorum, tulum da. Hiçte eğreti durduğunu düşünmüyorum. Hem dursa ne olacak canı isteyen bakmasın. Belli bir yaştan sonra giyim tarzımı sırf artık yaşım var diye değiştirmek çok samimiyetsiz bence. Döpiyes giymekte şimdilik planlarım arasında yok.

Eklentiler

• FB_IMG_1704279268963~2.jpg
    FB_IMG_1704279268963~2.jpg
    15,3 KB · Görüntüleme: 136
İş yeri harici klasik giyinmem. Ev de kıyafetlerimin geneli Minnie Mause ludur. Diğerleride cıvıl cıvıl giyerim. Bebekli, kuşlu, kedili, ayılı vs.vs. yaşımı asla göstermem. Henüz 45 olmadım ama, olsam bile giyerdim.

Bana yakışanı, benden başkası bilemez. Yıllık izindeyken bir sıra saçlarım rengarenkti (geçici boya) Babam ördek gibi olmuşsun demişti 😅

Herkes, her şeye karışıyor. Bir sıra motosiklet tutkum için "Çocuklu kadınsın" muhabbeti oldu. A2 ehliyetini alnına yapıştıracaktım 😠

İşin tuhaf yanı eşimle bu konuda zıt olsak bile asla karışmıyor.

Teşekkürler hanımlar değerli yorumlarınız için
İnanın ben kendimi yaşlı hissetmiyorum, zaten günümüz şartlarında da 45 yaş genç sayılır bana göre.
Genç yaşlarda çok olgun davranan ve olgun giyinen biriydim.Belkide eskiden yapamadıklarımı şimdi yapıyorum (oğlak burcuyum bu arada😊)
Eşim konuşur ama benim istediğim olur yine de
Çok uçuk kaçık giyinmiyorum zaten
Kızımla ortak giyiniriz genelde 18 yaşında
Bana göre de herkes istediği gibi giyinsin

Göbiş ortadan fırlamayacaksa giyin tabi ama eş normalde karismiyorsa ve ilk defa uyarida bulunuyorsa dikkate alin bence belkide hoş olmayan bir goruntuden dolayi demistir 🤔

Göbiş ortadan fırlamayacaksa giyin tabi ama eş normalde karismiyorsa ve ilk defa uyarida bulunuyorsa dikkate alin bence belkide hoş olmayan bir goruntuden dolayi demistir 🤔
Yok öyle olsa pat diye söyler hiç çekinmez
Sporumu yapıyorum yediğime içtiğime dikkat ediyorum
Aslında çok yakıştığını söyler ama bence biraz kıskançlık yaptı

yaş konusu değil bence ama crop modası geçti basit duruyor. ancak karın kası olanlara yakışıyor onlarda crop gibi değil de spor atlet gibi olanlar (biraz daha uzunları)

Giyim kuşam yaşa bağlı değil, insan kendine yakıştırıyorsa, mutluysa giymeli. Belli bir doğru yok, bunu toplum oluşturuyor ve insana dayatıyor. Sonra böyle böyle en basit şeylerden başlayıp topluma göre yaşıyorsun. Bir kere geliyoruz dünyaya, içinizden geldiği gibi giyin, yaşayın.

yaş konusu değil bence ama crop modası geçti basit duruyor. ancak karın kası olanlara yakışıyor onlarda crop gibi değil de spor atlet gibi olanlar (biraz daha uzunları)
Crop modası geçtiyse benim hergün gördüğüm 3837362739 genç kadın neden croplu ve mağazalarda neden crop ya da oversize dışında bir şey bulamıyoruz?

X