Gitmeli mi gitmemeli mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yosunlupapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2022
2.401
8.492
Merhaba arkadaşlar, çok sinirliyim hemen konuya girmeden kısa bilgileri vereyim. Eşimin annesi ile görüşmüyoruz iki kere filan ayrılığın eşiğinden döndük hepsinin sebebi oy.ve gorumcenin sürekli çocuğumun fotoğraflarını her Allah'ın günü istemeleri ve benim istemememdi. Daha dün çektim uyuyo dememe rağmen olsun bugün özledim ben halasiyim atcan tabiki kaynanaya da çektin ya işte video yeterli desemde bizdeyken olsun şekli farklı şemali farklı oluyor diyip yüzlerce bakım abartisiiz yüzlerce videosunu cekmesinden kendilerinden soguttular iyice.

En son ki olayda ise oraya gitmiştik gecen ramazan bayramında bir olaydan tartışma çıktı ve ben eşimle tartıştım bir süre ayrı kaldım sonra barıştık ettik seni gorusturmiycem annemle dedi ama tabi ortada çocuk faktörü var.
Şimdi eşim gıcığida çocuğu oraya goturcekmis ozlemislermis hanfendi buraya gelmek istemiyormuş ki ben de zaten onun yüzünü görmek istemiyorum. Bana dediği şu ssn ister gel ister gelme çocuğu goturucem
Sizce ben çocuğumun yanında gitsemmi hiç istemesemde yine çocuğumun yüzlerce fotosnu çekecek ayrıca alismasinlar sürekli çocuğu isterler ortada bı anası var bilsinler ağırlığın olsun çocuğumun bensiz göremeyecek lerini bilsinler mi yoksa tek mi gitsin ama dayanamıyorum artık ben yaa iyice kanser olucam bu Kaynana yüzünden
Tamam eş de bitiyor olay da o da babannesi özlüyor bilmem ne bana kalsa yüzünü ömrümün sonuna dek ne ben göreyim ne de çocuğum.
Ne dersiniz fikirlerinizi merak ediyorum

içeriğini bilmiyorum haklı oldugunuz konular vardır tabiki ama bi hala olarak gerçekten insan çok özlüyor.....benim yengem bebekken flaan atiyodu biz talep etmeden mesela bana o kısım garip gelmedi. Ama babanne ve halasıdir tabikide çocuğu saklayamazsiniz. Şimdi saklasaniz ileride o kendi gider çünkü kan bağı var. Biraz fesatlık gibi geldi bana kusura bakmayın sizinde babanne olacağınız gerçeğini de unutmayin

Halasi neden fotograf cekmesin ki anlamadim. Bizimkiler de cekiyor. Tek kuralim var sosyal medyada paylasamaz kimse. Siz onlari sevmeyebilirsiniz, ama onlar cocugunuzun da ailesi. Bence seviyeli kendi mesafenizi koruyabilecek bir iletisim yolu bulun. Sunu da Söyliyim: Bir kayinvalide yüzünden bosanma esigine gelmiyor kimse. Esin idaresizliginden geliyor. Ve ben ortada kanli bicakli bir durum varsa cocugumu tek göndermem. Kanli bicakli bir durum yoksa da cocugumu tek göndermeye gerek görmem. Ama babasiyla gitmesini de tek saymam

Halasina foto cekiyo diye kizmak??? Bebekler cocuklar her gun baska bir simada oluyolar cabuk buyuyolar insanlara ozlediler diye bilenemezsiniz ya. Bizim ulkemizde tabulasmis bi mesele var; kaynanaya gicik olucaksin. Yapmayin yani esim kisisi babamla boyle seyler yasasa benim gozumden cok buyuk duser kadinin size bizzat gelin olarak bi hakareti kotulugu dokunmadiysa gereksiz bu tantanalar. Hayati kendinize zehir etmeyin

İkibucuk yaşında kendisi ama inanın ki takıntı değil ben diyelim ki mutfağa mi gittim iş mi yapiyorum yüzlerce fotoğrafını çekti beni iyice sinir etti bir insana istemediği şeyi inadına yaparsanız ne olur o kişi sizden nefret eder degilmi

Cocuk kucukmu siz olmadan duracak yasta ise gitsinler madem neden büyüttünüz olayı ofke size zarar

Ay insanlar çocuğunuzu sevseler suç sevmeseler suç.Yok çok fotoğraf cekiyorlarmis,video istiyorlarmis bilmem ne ee çocuk bunlar her gün degisiyorlar buyuyorlar.Napsin insanlar özlüyorlardir.Arada kan bağı var hanfendi cocuk sadece sizin cocugunuz değil aynı zamanda onlarında yiğeni,torunu birakin esinizle gitsinler sizde gitseniz yaninda insanlara surat ascak ya da insanlara cemkircek gibi haliniz var insanlar rahat sevsinler.

Bakın cidden torununu sevmeye bir sozum yok ama bir cek iki çek geç kenara köy telefonu torununu sev dimi ama kadında telefon hastalığı var inanın ki kızının çocuğunun da resimlerini durumda paylaşım yapıyormuş damadı istememiş kızı da görünce olacak kişi dediko benim eşime abii annemin telefonundan benim eşimi engeller misin eşim isteniyor annemi de kiramiyorum yani herkese bir kulp takiliyor yeterli kadın telefonsuz resimsiz paylaşımsız kalmasın iyice irite etti kendinden beni

Fotograflari paylasiyorsa paylasimi durdurun cekmesinde hala bi sakinca yok. Paylasmasin diye ozellikle konusun. Ben de paylasilmasini istemem.

Bir çekersin iki çekersin koyarsın kenara telefonunu torununu seversin dimi ama bu öyle değil torun sevmeye değil fotoğraf çekmek iicin geliyor üç aylık bebeğimi salonda eşimle koltukta oturtarak çekmişler bende bulaşık yıkıyordum o esnada bu kadarcik bebek oturtulur mu ama ya niye sırf fotoğraf çeksin diye ben ise gidiyim bı geliyim ne göreyim sırf fotoğraf çekmek için 6 aylık bebeği dışarı çıkarıp çimlere oturtup yüzlerce fotoğrafını görümcem atmış banada söylemiyor komşm görmüş de söyledi yalan da var ben nasıl gördüm derseniz telefonu açık unutmuş kızıyla konuşurken ve tualete gitmisdi Allah işte gordum

Ne anlatsam hangisini anlatsam bilemedim ki onlardyaiz kaynaklarda ben dedim hadi görünceye gidelim o da sevinir herzaman gidip gelemiyoruz oda müsaitse hani gidrken yolda telefonla kızıyla mesajlasiyorlar biz arabada arkada oturuyoruz tesadüfen teli elindeyken gördüm evinde gene ben tualate mutfağa artık kere gittiysem gizlice çekip kızına yollamış yine yahu yanına gidiyoruz ya zaten resmen paranoyakk

Tek torun mu?
Biraz abartıyorsunuz gibi geldi.
Çocuk büyükse bırakın eşiniz götürsün siz gitmeyin bu sefer de orda olanlara sürekli bozulup hem kendinizi hem eşinizi sıkarsiniz çocukta huzursuz olur

Telefonunu karistirdiniz yani valla pes.

Sırf fotoğrafını çekiyorlar diye babaanneye torun göstermemek mi istiyorsunuz? Tek sorun yüzlerce fotoğraf çekmeleri mi? Torunları yahu isterlerse bin tane çeksinler. Kendi anneniz/ kardeşiniz fotoğraflarını çekse böyle tepki verir miydiniz çok merak ediyorum. Ya da eşiniz aileniz çocuğun fotoğrafını çekiyor diye görüşmek istemese ve çocuğu göndermese mesela?

Sizde sıkıntı sanırım çocuğu kiskaniyorsunuz saglikli bir davranis değil sizinkisi . sosyal medyada payladmadigi veya açık seçik ciplakken çekmediği sürece ne var çeksinler.
Bebeğim ilk dogdudunda eşim anadan üren bebgimin fotograflarini kaynanaya anneme halaya herkese atmış desem işte sorunda eş te basliyor ya zaten o da normal görüyor ama bu normal değil inanki sırf bu hergun tartışmaya sebep olurdu o zaman lar aramızda neyseki kadınla birbirimizi hazetmedigimizi gördük dd uzak duruyoruz artık ama işte bu eşimin gidelim diye ısrar etmesi neymiş hanfendi gelmezmis buraya haspam çocuğuda ozlediginden değil ya işte benim esin yüzünden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…