Giden döner mi

Giden dönebilir ancak döndüğünde eskisi gibi olur mu herşey? Gitmesinden önceki güzel günlerdeki gibi, en baştaki kirletmeden, bozmadan önceki halinde olur mu?
Bence olmaz. Dönen ne eskiden olduğu kişidir, ne de ardında bıraktığı kişi eskisi gibidir.

Valla ben çok gittim, hiç de geri dönmedim.
Böyle saçma umutlarla kendinizi oyalamayin, yeni ve güzel başlangıçlar için kalbiniz açık olsun^^
(Zaten dönen insana ne kadar güvenilir ki? Gezmiş tozmus aradığını bulamamış geri dönmüş. Sizi bir kere gözden çıkartmaya cesaret edebilen her zaman cesaret edebilir)

çok şükür adam kurtarmış kendini inşallah dönmez
Sizden sonra eski konulara baktım. Herşey güllük gülistanlikken eşi iş seyehatindeyken sadece ilgi çekmek için ayrılmak istediğini söylemiş konu sahibi. Adam ciddiye almayınca da 'sen benim ayrılık kararımı bile ciddiye almiyorsun,gelme artık eve' diye bağırmış
'Neden ayrılmak istedin?' sorularina 'ayrılmak istemedim ki,sadece tepkisini ölçmek istedim. Sensiz nefes alamam demeliydi' diye kendini haklı gören bir kadın.
Ne diyelim, adam ayrılınca huzuru bulmuştur belki.
Ben oyumu ikinci defa dönmez'den yana kullanıyorum.
Dönse de siz onu yine kovarsiniz zaten sebepsiz yere

Adamı canından bezdirdiniz şimdi döner mi diye soruyorsunuz. Eski konunuzda size sormuştum ya gerçekten boşanmak isterse o zaman ne yapacaksınız diye? bende boşarım demiştiniz ama öyle kolay olmuyor işte.

Bi önceki konuda ki olay gerçek miymiş, yoksa oda size mi blöf yapıyormuş ?

Böyle birbirinize blöf yapıcam derken bi evliliği hiç ettiniz.

Malefes cok üzgünüm hatami anladim
Gereksiz tripler ve kıskançlıklarla evliliğinizi bu noktaya getirdiniz, yazık değil mi? Gerçi eşinizde hiç olgun değil. Sizi kıskandırmak için hikayeler uyduruyor. Alın eşinizi karşınıza konuşun. Hatalı olduğunuzu ve pişman olduğunuzu bir daha tekrarlanmayacağını anlatın ve davranışlarınızı değiştirin.

Ben ondan bekliyorum o da bir adim atmıyor bende yazmıyorum ama boylede içim içimi yiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…