GICIKLIK DEĞİL Mİ YAPARIM?

Eloşcuğum senin bu sevgilinden başka hayat gayen yokmu amacın yokmu ne bileyim kafanı meşgul edebilecek hiç mi bişey yok. Kk ailesi olarak sevgilinle yatar sevgilinle kalkar olduk. Kız sana gıcık kapsa ne kapmasa ne. Allah aşkına senin evlenmiş halini düşünemiyorum aklını bozarsın kocam şöyle kocam böyle diye anlatmaktan. Bana kalırsa kız senden hoşlanmasa bile Eşşek gibi kabul etmek zorunda olduğundan değil nezaketinden kabul etmiş ve istek atmış. Yani bunu allayıp pullayıp kendi kendine egonu şişirmen manasız. Ayrıca herkes herkesi sevmek zorunda değil herkes de sevgiline aşık değil. Herkesle iyi anlaşamazsın herkes seni sevemez eğer herkes seni seviyorsa zaten ortada bi sıkıntı var o da senin rüzgar nerden eserse oraya dönmenden kaynaklanır. Az kafanı başka şeylere yor canım böyle hayat geçmez tükenirsin

Sizin gıcıklık dediğiniz şeye insanlar gülüyor. Kesin karşı taraf da şey demişti:::: Yüzsüz Kıza bak bide istek atmış

Allah bilir sırf gıcıklık olsun diye kızın bütün fotolarını beğenmiştir
Gıcıklık değil mi yani şimdi o kız da eşşşek gibi mecbur bununkileri beğenecek

Gıcıklık mı, aranmak mı?
O kizin yerinde olsam, aramizdaki itici elektrik sonucunda beni eklesen gozumde basit, ezik durumuna düşersin, net.. Hangi gicikliktan bahsediyorsun Allah askina?
Bi de ikide birde "eşşek gibi" diye bastırmışsın; cidden ne alaka?? Sana boyun egmis gibi bi moddasin da sacma sapan duruma düşen tek kisi sensin bence su durumda..

Çok boş şeylerle uğraşıyosun gerçekten. Amaçsızlıktan canın sıkılıyor. Bu adamla evlensen bu sefer anasını, danasını kafaya takıcaksın. Çünkü meşgalen yok. Zihinsel tek aktiviten bu belli ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…