GICIKLIK DEĞİL Mİ YAPARIM?

Buna gıcıklık mı diyorsunuz sahiden Kızı merak edip takip etmişsiniz gibi görünüyosunuz daha çok gıcık olduğunu sanmıyorum gülmüştür size baya. Ayrıca ilk sevgiliniz falan mı neden böyle buldumcuk gibi davranıyorsunuz?

Kız muhtemelen “Aha istek attı. Dur ben de atayım da bize malzeme çıksın, güleriz azıcık.” diyerek geri takip isteği yolladı. Bu garibim de kızı sinirden kudurttuğunu düşünüyor.

Bu kafayı yaşamak için ne yiyip içiyorsunuz? Söyleyin de biz içmeyelim ona göre.

Evlenıp boşanmış bırı ne ılkı

Boşuna bir taraflarını kaldırmışsınız.böyle saçma sapan şeylerle uğraşmazdım.gıcıklığına atmışsınız ama onlar sizi küçümsemiş ve alaya almış.

Her şey bir sorun, her ortamdan her konudan bı nem kapiyorsunuz.
Ve konular çok enteresan. Sorun olmayacak şeyler.
Kızı takibe almanız gıcıklık değil ki, kız sizi umursamıyor bile, ama siz umursadığınızı çok güzel göstermişsiniz.
Olgunlaşmadan evlenmeyin, yada bu huylarınız devam ederse hiç evlenmeyin.
Evliliğiniz boşanma ile sonuçlanır.

İyide bunun neresi gıcıklık?? Üstelik ayıp olmasın diye kabul etmiş ama siz sırf egonuzdan dolayı eşşek gibi falan diyorsunuz. Çok ilginc bi konu.

Konuyu sona kadar okudum ama gicikligin g-sini bile goremedim.
Kusura bakmayin ama eziklik gordum sadece.
Sevmediyiniz birini neden ekliyorsunuz ki.
Sevgilinize gore eklediyseniz bu giciklik degil.
O kiz da sizi misafiri oldugu icin kabul edip eklemistir kesin ayip olmasin diye.
Essek gibi kabul edecek kelimesini de anlamadim hic.
Beynim error veriyor.

Daha gıcıklık yapmanın ne olduğunu bile anlamamışsın gelmişsin burda anlatıyorsunuz böyle yaptım şöyle yaptım canım sen gıcıklık değilde bariz eziklik yapmışsın ya çok üzüldüm adınıza keske burda bi adam için onlarca konu açıp bişeyler soracağınıza elinize bi kitap alsanızda okusanız en azından genel kültürünüz artar biraz o sevgilim dediğiniz adamı da biraz salmış olursunuz

Kurban olduğum allahım başka dert vermesin ne diyelim.

o nasıl bir gıcıklıksa, sevmediğimi değil sosyal medyadan eklemek, yüzüne bakmam.

ahaha valla süper cevap. katılmaktan öldüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…