GICIKLIK DEĞİL Mİ YAPARIM?

ben anlamadım bir şey
siz ortamda insanların birbirine ne dediğini nasıl anlıyorsunuz hadi diyelim anladınız bu insanlar gözünüzün içine bakarak mı dedikodunuzu yapıyorlar
hadi hepsini geçtim erkek arkadaşınız neden o kızı takip ettinz diye size kızsın arkadaş ortamınız vardı hani?
bende bir şeyler oturmadı valla..

İşte bunlar hep telepati. Biz bilemeyiz ama

hay

hayır canım ona değil doğum günü olanın kız arkadaşına attım o kızı uzun zamandır tanıyorum 2 veya 3 kere görüştük
Yani?
Sahtım sahbaz oldum mu dıyosun?

İsteğinizi esseklıkten mada, sevgilinize ayıp olmasın diye kabul ettiklerini bir dost kulağınıza fısıldamalı bana kalırsa.

Sevgilin var ve başkası kapacak diye deli oluyorsun
Sevgiline güvensen zaten kız pas atsa bile için rahat olur çünkü sevgilinin gereğini yapacağını bilirsin
Ne oldu ekleyince?
Bu yaptığın sana göre gıcıklık olabilir ama bence gurursuzluk
Karşılıklı nefret ettiğin birini eklemek falan değişik
Yaşlar küçük belli de
Bu kafayla gidilirse büyümek imkansız

Yani 15 yaş için bu düşünceler çok normal. Bence acele etme biraz büyü de öyle sevgili edin.

ben sevdiğimden atmadım zaten onun benden gıcık aldığını bildiğim için attım

E hem ilk isteği sen atmışsın. Hem de kızın sana attığı geri isteği 'eşşşek gibi' kabul etmişsin muhtemelen. Neresi gıcıklık bunun? Xin kız arkadaşı da ne yapışkan şey 2 denk geldik hemen arkadaşlık isteği yollamış filan diye düşünür kız illa hakkında olumsuz birşey düşünecekse. Bana gıcıklık yapıyor diye düşünmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…