''Geyik''

Kk da takılınca onu aldattığımı düşünen sevgilim uykum kaçınca 'aşkım azıcık kkda takılıcam uykum gelene kadar' dedikten sonra yaklaşık 3 saattir kabus görüyor ..
Mıgır mıgır bişeyler söyleyip kesip biçiyo fln
Tanrım sen koru

Kocam internette oyun oynuyor, ben burda gevezelik yapiyorum. Allahim ne guzel iliskimiz var senin aşkitellan uyuyor mu
Birazdan dönüp boğazıma sarılıcak diye korkuyorum nefret ediyor int. takılmamdan az önce yazdığım gibi feci kıskanç bak enazından sen rahatsın

Benimki kendisi takildigi icin ses etmiyor. Yoksaaa şimdiye coktan alirdi elimden tabletimi

Çok sıcak uyuyamıyorum 2 gündür uyumadığım içinde yataktan çıkamıyorum aşk böcüüm ceza verdi bende çaktırmadan yazıyorum işte o uyuduğumu sanıyo hehehehg
Ee ne iş yapıyosun tasarımcı yazıyo prf. de :)

İyimis. Bende cogu zaman oyle giriyorum nete. Gec saat oldugunda esim kiziyor. Akam yatmiyorsun sabah kalkmiyorsun diyor bildigin gelinlikciyim havali olsun diye tasarimci yazdim biz turkler hava basmayi severiz ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…