geyik ordinaryus profesörleri burada

selam herkese.doktor işlerim vardı bugün onlarla uğraştım.böbreğim derken bir de 12.kaburgam da hasar çıktı.ağrı ondanmış.mr çektirdim kan verdim idrar vs.böbrek mr ı da cumartesi sabahtan çekilecek.her yerim çürümüş ayoll :KK45: :KK53:

Selam tatlı kız. Ben de çeviri yapıyorum. Çeviri dediğim türkçeden türkçeye çeviriyorum. Kocam yazı yazmış sitede yayınlıycak. Şunu insancıl bir türkçeye çevirsene dedi. Sen napın?
kolay gelsin mirta.bend e kolej bursluluk sınavlarına başvuru yapıyorum.matematik hocası buldum tekrardan çocuk için.iş hayatım yok ama koştur koştur bir hayatım var valla

selam herkese.doktor işlerim vardı bugün onlarla uğraştım.böbreğim derken bir de 12.kaburgam da hasar çıktı.ağrı ondanmış.mr çektirdim kan verdim idrar vs.böbrek mr ı da cumartesi sabahtan çekilecek.her yerim çürümüş ayoll :KK45: :KK53:
Geçmiş olsun ceycey ❤️ inşallah ciddi bir şey değildir. Hemen iyileş❤️❤️

Ağrının korktuğun gibi böbrekten kaynaklı olmamasına sevindim. İnşallah kaburgandaki de ciddi bir sıkıntı değildir. Geçmiş olsun.
Ders çalıştım, kitap okudum, örgü ördüm. Bir mezunun günlüğü 😅
Hayatımda hiç örgü örmedim. Kazak hırka fiyatlarını gördükçe başlayasım geliyor 😅 ama vaktim yok maalesef. İlerde birgün bebem olursa bir çift patiğini bekleriz

Ağrının korktuğun gibi böbrekten kaynaklı olmamasına sevindim. İnşallah kaburgandaki de ciddi bir sıkıntı değildir. Geçmiş olsun.

Hayatımda hiç örgü örmedim. Kazak hırka fiyatlarını gördükçe başlayasım geliyor 😅 ama vaktim yok maalesef. İlerde birgün bebem olursa bir çift patiğini bekleriz
Aa ayıp ettim neler örerim😍 ya ama ip fiyatları da arttı o yüzden çok artık aşağı yukarı aynıya geliyor. Ama inditex markalara göre uygun tabii😁

kolay gelsin nerelere yaptın
Doğa kolejine yaptım nesibeyle görüştüm sadece. Ordan indirim talep ettim. Bir tanıdık var orayla bağlantılı. Diğerlerine henüz bakamadım akşam bakarım. Saat 2 ye kadar yatakda kaldım bugün . Tv izledim boş boş. Sadece yemek yaptım sonra da

X