geyik ordinaryus profesörleri burada

aa vertigo mu var yoksa sen de?ya da aşırı ders çalışmaktandır
Ya bilmiyorum ki ceycey. Vertigoda sanırım başını çevirince ya da işte yatarken pozisyon değiştirince başın dönüyormuş. Bende o olmuyor. Sadece ayağa kalkınca. Ama kulağımın çınlamadığı an yok diyebilirim. Sadece şiddeti değişiyor. Valla tam anlamıyla sessizliği özledim 😅

Ya bilmiyorum ki ceycey. Vertigoda sanırım başını çevirince ya da işte yatarken pozisyon değiştirince başın dönüyormuş. Bende o olmuyor. Sadece ayağa kalkınca. Ama kulağımın çınlamadığı an yok diyebilirim. Sadece şiddeti değişiyor. Valla tam anlamıyla sessizliği özledim 😅
ev halkı 1 haftalığına başka şehre gidecek.sen de evde kafanı dinleyeceksin.senin yaşlarında bana en iyi gelen şey buydu valla :KK45:

indirimdeki kıyafetlere bile zam yapıyor firmalar pess.ne almasan da zarardasın alsan da paran gidiyor zarardasınnn :KK45:
Arkadaşım işyerinin verdiği yılbaşı partisine gidecek bir otelde. Ona elbise baktık bugün internetten. Koton'un üstüne çıkamadım. H&M'de fiyatlar uçmaya başladı, Bershka ve Pull &Bear'a geldiğimde ağlıyordum 🤧

Doğa kolejine yaptım nesibeyle görüştüm sadece. Ordan indirim talep ettim. Bir tanıdık var orayla bağlantılı. Diğerlerine henüz bakamadım akşam bakarım. Saat 2 ye kadar yatakda kaldım bugün . Tv izledim boş boş. Sadece yemek yaptım sonra da
jale tezerede bak
bu sene üni yerleştirmesinde iyidiler

Arkadaşım işyerinin verdiği yılbaşı partisine gidecek bir otelde. Ona elbise baktık bugün internetten. Koton'un üstüne çıkamadım. H&M'de fiyatlar uçmaya başladı, Bershka ve Pull &Bear'a geldiğimde ağlıyordum 🤧
morhipoya baksın uyguna bulunuyor people by fabrika markasında

Bershka'da 20 liraya kot bulup alamadığım gün için de ağlayacağım bir ara not aldım onu
geçen hafta 119 a aldığım a aldığım mont tarzı eşofman üstü bu hafta 149 tl.sınıfa 3 şişe kolonya stokladım ıslak mendilde.bir de stokçuluk yapmayın diyorlar.sıkıysan yapmaa :KK53: :KK45:

Eklentiler

• Screenshot_2021-12-07-15-35-20-773_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-12-07-15-35-20-773_com.android.chrome.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 21
X