geyik ordinaryus profesörleri burada

Ulan bu kadar ortadan gitmeyi nasıl başarıyorum hiç öyle kafayı takan bi üye yok bana şöyle sapığım falan olsa sataşsa fena olmazdı 🤷🏻‍♀️
Şans işi. Geçen bir konuda birisi beni dur yere azarladı mesela. Hiçbir şey yapmadan aciz aciz oturan bencil ve ruh emici biri olmakla suçladı. Daha önce hiç diyaloğumun olmadığı biriydi 🤷🏻‍♀️

Ceycey bana söylemişti yoksa hayatta anlamam ben bu forum için biraz saf gibiyim zaten bugün fark ettiğin gibi 😅
Fake konuları ben de yeni anlamaya başladım bakma. Kavgaları polemikleri kaçırıyorum biraz. Ben konularda bazen tartışıyorum ama nicki unutuyorum. Bi konuda tartıştığım üyenin fikrini diğer konuda çok beğenebilirim göz ardı etmediysem

Fake konuları ben de yeni anlamaya başladım bakma. Kavgaları polemikleri kaçırıyorum biraz. Ben konularda bazen tartışıyorum ama nicki unutuyorum. Bi konuda tartıştığım üyenin fikrini diğer konuda çok beğenebilirim göz ardı etmediysem
Olgunluk bunu gerektiriyor bence zaten. Çok ciddi hakaret etmediyse, saygısızlık yapmadıysa bugün beğenmediğini yarın beğenmekten gocunmamalı insan.

ben kudrayla bile haftada 3 gün çatır çatır tartışırım son rada başka konuda aynı fikirde de oluruz.düşman neden olalım sanal üyeleriz hepimiz altı üstü
ceycey bişi anlatıcam. Bir gün bu topikte sen bana üyelik için foto şart yazmıştın. Ben de sürekli nude isteyen flört gibisin diye saçma bir espri yapmıştım 😂 mesajı olmayan bir üye gelmiş o mesaja emoji vermiş ve topikten çıkmış. Mesaj da gerilerde kalmıştı. Sapık mıdır nedir demiştim içimden 😂 o da arama kısmına nude mu yazıyor napıyor

Olgunluk bunu gerektiriyor bence zaten. Çok ciddi hakaret etmediyse, saygısızlık yapmadıysa bugün beğenmediğini yarın beğenmekten gocunmamalı insan.
Millet intikam için pusuda bekliyor. Mesela beğenmedim butonu var o sanki silah sevmediği bi üye nokta yazsa beğenmedim atıyor 🤦🏻‍♀️

ceycey bişi anlatıcam. Bir gün bu topikte sen bana üyelik için foto şart yazmıştın. Ben de sürekli nude isteyen flört gibisin diye saçma bir espri yapmıştım 😂 mesajı olmayan bir üye gelmiş o mesaja emoji vermiş ve topikten çıkmış. Mesaj da gerilerde kalmıştı. Sapık mıdır nedir demiştim içimden 😂 o da arama kısmına nude mu yazıyor napıyor
Fakirin ekmeği umut sonuçta 😁

X