geyik ordinaryus profesörleri burada

Çok takip etmedim ben de oradan buradan okuyup fikir yürütüyorum. :KK70: O değil diyor ise kesin o ama bence. :KK70:

Oydu bence gayet spor salonu
Çünkü verdiği detaylar oraya uyuyordu
Bi 35 tl uymuyordu o standartlara 😂
Yazık ama ya kim olduğunu anlayan çıkar diye etekleri tutuşmuştur. Ya da adı geçen spor salonu görecek falan diye. Gerçi yalan söylüyorsa salona iftira atıyorsa yazık değil. Bilemedim. Reglim yaklaştı ya gereksiz duygusal ve şefkatliyim:KK70::KK70::KK70:

Yazık ama ya kim olduğunu anlayan çıkar diye etekleri tutuşmuştur. Ya da adı geçen spor salonu görecek falan diye. Gerçi yalan söylüyorsa salona iftira atıyorsa yazık değil. Bilemedim. Reglim yaklaştı ya gereksiz duygusal ve şefkatliyim:KK70::KK70::KK70:
Ya valla kendine güvenen o kadar yalanı sıralasın
Sonra tutuşmanın bi anlamı yok
Kaç tane üye var burda
Mahalle dedikodu grubu gibi 3-5 kişi değiliz ki
Birinden birine mutlaka tanıdık geliyor verilen detaylar 😬

Ya valla kendine güvenen o kadar yalanı sıralasın
Sonra tutuşmanın bi anlamı yok
Kaç tane üye var burda
Mahalle dedikodu grubu gibi 3-5 kişi değiliz ki
Birinden birine mutlaka tanıdık geliyor verilen detaylar 😬
Doğru valla. Bir hata yaptıysan ki umarım öyle bir şey olmamıştır biz yanlış düşünüyoruzdur, bir de buralara yazıp sıvamanın ne gereği var?

Benim ödüm kopar biri öğrenecek diye haytta buraya yazamam. Çünkü böyle kurumsal yerler internette kendileri hakkında yazılanları da takip ediyorlar.
Herkes kendi akıl sınırları içinde değerlendiriyor ama işte
Sanıyorlar ki kendi sallarsa hepimiz inanırız 😂😂
Bende de.
35tl için adamlar kendini yakar mı, yaptığı işin riskine değmez, kahvaltı parası bile değil. Bir kalıp peynir parası
Sen de şişmansın galiba
Bi kalıp peynire 35 lira verdiğine göre 😂

Salon konusunda ban yesem üzülürdüm ya 😄
Kk kadınlarından korkulur gerçekten. Sen tut konu aç, konuyu okuyan kişilerden biri salon karşında ev satmış çıksın :KK70:
Şimdi bir de Diyarbakır spor salonlarıyla ünlü bir ilimiz değil 😅 Diyarbakır spor salonları yazınca birkaç tane çıkıyor. Öyle lüks olan bir tane. Ankara İstanbul olsa bu kadar kolay bulunmazdı da. Yani iyi cesaret ne diyeyim 😅

Şimdi bir de Diyarbakır spor salonlarıyla ünlü bir ilimiz değil 😅 Diyarbakır spor salonları yazınca birkaç tane çıkıyor. Öyle lüks olan bir tane. Ankara İstanbul olsa bu kadar kolay bulunmazdı da. Yani iyi cesaret ne diyeyim 😅
Bu kadar detay bence bulunsun diye verildi, karalamak amaçlı. Yoksa aynen şehir vermeden yazsa kimse bulmaz, lux salon yaz geç.

X