geyik ordinaryus profesörleri burada

selam kızlar.benim kız dün rahatsızlandı okulda.gece yarısından sonra teste götürdüm öğlen pozitif sonucu geldi.bizler de temaslıyız dolayısıyla.muhtemelen ben dede var boğazım hafif yanıyor 2 güne belli olur.ne kadar korunsak da yakalandık sonunda.
çok geçmiş olsun

Takip ediyor musun ya da o seni takip ediyor mu?
Yoo
Aize mesaj gelmedi mi ya
Bi üye bugün mesaj attı konuma bakar mısın hamile miyim diye
Hamilelik olunca hassas noktan yazayım dedim
Ama anlattım anlattım hala ısrarla yok adetim şöyle gekdi karnım böyle oldu filan diye darladı beni
Kan testi ver diyorum
Ama bak karnım böyle filan
En sevmediğim insan tipi 🙄🙄

Okuyorsan beni sal arkadaşım 😂

Yoo
Aize mesaj gelmedi mi ya
Bi üye bugün mesaj attı konuma bakar mısın hamile miyim diye
Hamilelik olunca hassas noktan yazayım dedim
Ama anlattım anlattım hala ısrarla yok adetim şöyle gekdi karnım böyle oldu filan diye darladı beni
Kan testi ver diyorum
Ama bak karnım böyle filan
En sevmediğim insan tipi 🙄🙄

Okuyorsan beni sal arkadaşım 😂
Aynı kişiden bahsediyoruz 🤐

Ay gerçektrn mi 😶
Bi de test ver laftan anlayacak birine benzemiyorsun dedim
Sonra yine sormaya devam etti
Cevap vermedim
Sürekli soru işareti attı
Sana da mı öyle yaptı 🙄🙄🙄🙄
Gerçekten evet. Ben takıntı haline getirmiş OKB'ye dönüşebiliyor bu kıvama gelince diye yardım etmeye çalıştım. Kendim de takıntıya meyilli biriyim ondan empati kurdum. Psikolojik rahatsızlığı olanlara kıyamıyorum yav aynı durumdayken ben çok yalnız kalmıştım🙈😅
Hayır bana öyle yapmadı. Kaygısını yenmek istediğini söyledi. Arada olabilir mi diye soruyor.

Gerçekten evet. Ben takıntı haline getirmiş OKB'ye dönüşebiliyor bu kıvama gelince diye yardım etmeye çalıştım. Kendim de takıntıya meyilli biriyim ondan empati kurdum. Psikolojik rahatsızlığı olanlara kıyamıyorum yav aynı durumdayken ben çok yalnız kalmıştım🙈😅
Hayır bana öyle yapmadı. Kaygısını yenmek istediğini söyledi. Arada olabilir mi diye soruyor.
Ay sana önceden mi sordu 😯😯😯😯😯
Bana bugün yaptı
Ben konuyu bugün açtı sanıyorum

X