Geri Sayim Basladii..

Kelebek_00

seviyorum nan
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2008
681
2
Adetimin gelmesine 1 hafta kaldi ama ins gelmez :)

Bir kizim var 1 bucuk yasinda..kizimla ilk denemede hamile kalmistimm..artik ikinciyi dusunuyorum..gecen ay korunmadik ve hamilelik olmadi insallah bu ay olurr canlarim..

Aramizda adeti gelecek olan varmi beraber bekliyek :)

selamm:79:benim adet gunum bugun:) INSALLAH gelmezde hamileyimdir merakla bekliyorummm dun biraz koyu sarimtirakk bi akinti olmustu acaba dedim yerlesme kanamsi bole biseymi yoksa koyumu oluyor bide herkezde oluyormu ??? benden haber bekliyebilirsinizi ilk siraya beni yazin umarim sizde hamilesinizdirALLAH ISTEYEN HERKESE SAGLIKLI VE HAYIRLI EVLATLAR NASIP ETSIN (AMIN)

ayy insallah hamilesin canimm.. valla benim kizimla oyle yerlesme kanamasi felan olmamisti ama arkadasimda olmustu..hayirlisi canim haberlerini beklerimmm

ben bisey sormak istiyorum ilk hamileliginizde hamile oldugunuz nasil anladiniz belirtiler neydi? bide adet olacakmis gibi olup olmuormussun hamile onuca bolemi gercekten ?

Valla adetim gelecekmis gibi cok kramp vardi karnimda baskada bir belirtim yoktu canim..sonradan mide bulantilar felan baslamisti

Valla adetim gelecekmis gibi cok kramp vardi karnimda baskada bir belirtim yoktu canim..sonradan mide bulantilar felan baslamisti

anladim sagolun bendede simdi kramplar var ama adet belirtimdede oluordu zaten hayirlisi en iyisi sabir ve beklemek sonucu sizede yazarimm,,,

Benimde 5 gunum var insallah gelmez kirmizilar.. Pek umitli deyilim bu ay yinede hakkimizda hayirlisi bakalim artik.. Belim kopuyor yani yolda bizimki

ben bisey sormak istiyorum ilk hamileliginizde hamile oldugunuz nasil anladiniz belirtiler neydi? bide adet olacakmis gibi olup olmuormussun hamile onuca bolemi gercekten ?

hamile kaldığım ay adet göreceğimden o kadar emindim ki regl günümde çamaşırım ıslanmaya başlayınca aha dedim geldi yine saati saatine. zaten inanılmaz bir karın ağrım da vardı. tuvalete gittim, bi baktım kan değil akıntı. çok şaşırdım. çünkü reglim gelmeden ortalama 1-2 gü öncesinde akıntım çok çok azalırdı hatta bazen hiç olmazdı. şüphelendim ama o gün test yapmadım. 3. gün çok çok silik çıktı ikinci çizgi. kan testi de yaptırdım aynı gün, orda da pozitifi görüp ikna oldum. ama yaklaşık 10 haftaya kadar hep adet görecekmişim gibi tıpatıp aynı belirtileri yaşayıp durdum.
yalnız göğüslerim reglimden önce de hep şişer ve ağrırdı ama hamileliğimde daha farklı ağrımıştı. yanlardan değil de ucu ve etrafında bir zonklama vardı. bir de dünyaları önüme koysalar doymayacakmışım gibi bir açlık ve yeme isteğim olmuştu.

ilginize tesekkur ederim...benimde agrilarim var ama sanirim adet olacagim akintimda fazla dunde sarimtirak ama biraz daha koyu bi akinti oldu bende adet olcam sandim ama arkasi gelmedi goguslerim siskin ama agri yok saten adetten oncede oluor bu ve ole cok yeme istegimde yok ama midemde anlamadigim bi huzursuzluk var hayirlisi olsun bakalim pekte umitli degilim ama hicte belli olmaz herseyin hayirlisi...

Benim adet once veya sonra hic gogus agrisi felan olmaz ama 2 gundur goguslerim cok agirlasti sanki bir tuaf bisi..ilk hamileligimde hic boyle olmamistim..bakalim bende fazla umitli deilim ama hayirlisi hepimiz icin :)

Ne kadardir deniyorsunuz kizlar

umarım hamılesındır. benim de mayıs 5 de adet görmem lazım bu ay bı suprız istıyorum

benımde adetım olmayalı 8 gun oldu inş gebeyımdır kan verdım guzel sonuçlar beklıyorum ((

slm kızlar. bnm beklenen adet tarihim 2 mayıs. ama karnımda şiskinlik ve su kıvamında renksiz akıntıi goguslerde siskinlikten baska belirtim yok. ara ara kasıklarımda batmalar oluyor. bu ay 1 gün arayla hep denedik. gecen ay olmamıstı.bakalım bu ay olucakmı? cok umutlanmak istemiyorum.gecen ay adetim 20 gün gecikti.cok umtlanmıstım ama sonra doktor muaynesi ve tahliller dahşl hep negatifti. sonucta adet sokturucu ile regl oldum. bu ay gecikirse gene düzensizlik olarak bakacağım.. normalde hep düzenliydi ama ne zaman cocuk istedik o zmn düzen bozuldu. sasırıp kaldım yaa 2. deneme nasıl sonuclanacak bekliorum ama beklemek de zor yaa:)

slm arkadaşlar benimde beklenen adet günüm 6 mayıs ve benim 20 nisandan beri yavaş yavaş çoğalarak gögüs acılarım başladı ayrıca daha düne kadar da kasıklarımda batmalar oluyodu bu gün biraz hafifledi ama kendimi çok şiş patlayacak gibi hissediyorum yani sanki adet olmuş gibbiyim bu arada belim ve bacaklarım da agrıyo sizce olur mu dersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…