geri sayım başladı buyrun bayanlar beraber sayalım

ceydatcım valla testten sonra bunalıma girdim ben :bbo: biraz kafamı dağıttım, sakın takma kafaya ama inşallah hayırlı haberler alırız senden :sm_cool:
hamişlerimiz hayırlı olsun allah bekleyen herkesi sevindirsin inşallah,beklemede olanlarda fazla takmasın tavsiyem. yarın bir gidiiiiiiim bakim ölcek miyim :içelim:

bakalım inşallah canım yarın git bakalım oktorun nediycek inşallah bişey yokur

kızlar anlaşılan bu gün kimse yok benden başka siz yinede gelirseniz benim sorularımı yanıtlayın olurmu bulcuk dr sana ne dedi bebiş nasılmış keseyi görebildin mi
ceydat adet olma inş olurmu canım senden gebelik haberi duymak istiyorum
magicstar cannım sende dr sana nendediğini yaz unutma ve birdaha da ölümden mahsetme fatıma yavyum sen pazartesimi yapcan testi bugün yapsan olmazmı

ay kıslar nerdesiniz agaç oldum beklemekten huuuuu

ebru caım selam şimdi okudumyazdıklarımı ben daha beklemedeyim ama ağrıarım var inşallah olmam

kızlar ya 2 şubattan beri tam 1hafta geciktim ama yaptığım testler hep negatif en son dün yaptım. of gerildim artık ne regl oluyorum nede pozitifi görebiliyorum.

canım kan testi yaptırsana bir hafta az zaman değil...Belki geç yumurtlamışsındır, idrarda o yüzden çıkmıyordur...Belki gerçekten de gecikmiştir...Hadi bakalım ben merak ettim yahuu

haklısın yarın hemen gidiorm kan testine sonucu bildiririm canım. benim için dua edin lütfenn :)

Bulcukcum çok tebrik ederim.Allah sağlıkla kucağına almanı nasib etsin.Ben de beklemedeyim olmamayı...Hayırlısı inşallah buradan müjdeyi veririm sizlere bir kaç gün içinde.öptüm canım.Kendine dikkat et.Görüşürüz.

kızlar doktora gittim keseyi cuma günü görücez işallah kan değerlerim 48 satte ikiye katlıyo çok şükür cuma günü görücez bakalım
aybalacım sağol en kısa zamnda senin haberlerini bekliyorum
kızlar günü gelenler geçenler fatıma ceydat güsel hebrlerinizi bekliyorum ebrucum megıç stracım hepinizin haberlini en kısa zamnda alıcam eminim buna
hakkımızda hayırlısı olsun

günaydııınnn
kızlarrr değişiklik gelişme varmı adetini bekleyenler gecikenler huuuuu

merhaba kızlar,

benim de bugün regl günüm ama hiç gelecekmiş gibi durmuyor, inşallah hayırlısı.. mide bulantısı var gibi hafiften...bekleyeceğiz ve göreceğiz

Inşallah olmazsın burcu gülüm ya bu akşam gebelik testi alım da diyorum yarın sabahtan yaparım inşallah olmaz sam tabi ara ara ağrılarım oluyor akıntım beyazlaştı ya nebilim aşırı gaz sancılarım oluyor bugün 3üncü günü normalde 1 kere geçikmişti oda diş çektirmiş ti bide çok ilaç aldım ozaman bilmiyorum dua edin benim için neolur çok ihtiyacım var inşallah vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…