geri sayım başladı buyrun bayanlar beraber sayalım

inşallah çok olmadı daha 3 ay ama dün böle bişi yoktu bu gün böle bir his geldi girdim kk ama her yazıda duygulanıyorum arkadaşlardan iyi haber alıyorum ağlıyorum kötü haber alıyorum ağlıyorum geçecek inşallah bu günlerde

daha çok erken benimde 7. ayım
sabredicez bakalım yapcak bişey yok
hayırlısıyla gelsinde yavrularımız

Inşallah sende olmazsın bende olmam benim içinde duanızda yer verin benimde bugün moralim epey bi bzozuk

Inşallah sende olmazsın bende olmam benim içinde duanızda yer verin benimde bugün moralim epey bi bzozuk

dularımız hepimiz için
benimde bozuk moralim
bi arkdaşım boşuna test yapma 10 gün geçsin dedi
bende yaptırıcam yarın nde olsa .ıkıcak dedim
bunalmıca gircen dedi
ala aa nedne gireyim tamam üzlücem mutlaka ama ölüm yok ya sonunda
elbet olucak bi ay

allahın izni ile hamile kalırsınız inş kızlar dualarımda sizlerde varsınz merak etmeyin

Canım benim 10gün bekle tamam da bu sefer için içini yiyecek bence yarın git derim ben bugün 3 üncü günün yarında 4 olacak zaten bence git derim bakalım neyin nesi eğer bebiş yoksaki inşallah vardır ozaman da bi zorun var neden bu kadar gecikti düzneliydi dimi senin adetlerin hap falan kullandınmı bu ay

Buarada ebrucum teşekkürler iyi dileklerin için inşallah rabbim büyüktür bakalım olmayan herkese nasip etsin rabbim

Selam kızlar benim adetimde 30.gün olur oda 2 şubata denk geliyo bugün ayın 4 ü ve hala regl olmadım. adetlerim hep düzenlidir bi yandan bu ay sapma oldu boşuna heveslenme diyorum bi yanımda neden olmasın gebe kaldım belki diyorum test falanda yapmadım erken diye günlerde geçmiyo. kaç kişi bekliyoruz bilmiyorum sayfaları ara ara okudum inşallah güzel haberler veririz birbirimize. bu arada belirtisi olan varmı benim göğüslerim taş gibi el değmiyo sadece.

fatıma bende seninle aynı durumu yaşıyorum 2de olmam gerekti bugun oldu hala yok bekliyorum kafam karıştı aynen

evet yaptırcam zatenyarın
düzenli oluyorum canım ilaç falan hiç bişey kullanmadım
adet olsamda zaten kontrol amaçlı gidicem doktora kesin

sende bi belirti varmı kimseylede paylaşmadım günümün geçtiğini umutlanmaktan korkuyom galiba

Sende yarın git bende bi beliri yok ama inşallah vardır 2 tane hamilemiz var burdan sizlerdende olursa 4 olucak nasipse benim 7 şubat vardaha

fatıma gel senel yarın akşam test yaptıralım :))) ben tek başıam cesaret edemiyorum

ceydat sanada az kalmışşşş hadi hayırlısı. diğer arkadaşlar idrardanmı öğrendi gebe olduklarını benim kan vermem zor işyerim merkeze uzak.
Bulcuk istiyorum yapıyım test en azından idrar ama akşam eczaneler kapanmış sabahsa henüz açılmamış oluyo nöbetçide aramak istemiyom eşimle birlikte eve gidiyoz varsa bişi ona süpriz yapmak isterim yanındayken test alamam. senin adet düzenlimidir ilaç falan aldınmı yaa sen yap bari bende gaza geliyim en erken cumartesi yaparım o gün çalışmıyoz.

hadi bakıim canlar sizlerden gebelik bekliyorum ben çıkıyorum hepinize iyi akşamlar canlar öpüldünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…