geri sayım başladı buyrun bayanlar beraber sayalım

günaydın kardeşler burcu olmadın dimi evet olmadığını söyle ebrucum canım benim nedemek herzaman yanınızdayız benim günüme vardaha belirtimde yok gebelik için ama rabbim büyüktür ümit kesilmez

olmadııım valla kaydirigubbakcemile3

kızlar ben geldim
bana ne zaman bebek haberi veriyorsunuz allahın izni ile inşallah

Ilk burcudan bekliyoruz inşallah benim günüme var 7 şubat ama bende belirti yok burcu nezaman gidecen doktora ebru sen nasılsın hastalığın nasıl gidiyor ayaklarınızı sıkı tutun burcu sende varsa bebiş sıcağı sever unutma

ah nasıl tutman şuan ayagının yanında küçük bir soba yanıyor

işallah yaa valla güzel haber verirrim size yarın akşam kısmetse test yaptırcam kan testi direkt
sıcak tutmaya gayret ediyorum ayaklarımı büsürü çorap gyidim valla

Hadi bakalım cuma günü ozaman güzel haberini alcaz inşallah bol bol dua et öğrendikten ten sonrada eğer varsa bol bol şükret rabbim sana annelik duygusunu tattıracağı için

Hadi bakalım cuma günü ozaman güzel haberini alcaz inşallah bol bol dua et öğrendikten ten sonrada eğer varsa bol bol şükret rabbim sana annelik duygusunu tattıracağı için

işallah canım işallah
hep dua ediyorum bu duygudan mahrum etmesin bizi diye sağlıklı bebekleri olsun istiyen herkesin işallah

kızlart umutsuzluga kapılmak istemiyorum ama ben bu ay çok umutsuzum daha şimdiden adetim bile bitmedi ya

kızlart umutsuzluga kapılmak istemiyorum ama ben bu ay çok umutsuzum daha şimdiden adetim bile bitmedi ya

ebru noluyo yaa hep sen gaz verirdin bize yakışıomu hiç ben temizlendim azimle çalışmalara başladım bile dün bu ay bizim ayımız kızııımmmm kendine gel.....

ah bilmiyorum ama ilk kez bu ay bebek dediğimde gözlerimden yaşlar geliyor olmuyor dşye çok üzülüyorum daha yeni biliyorum ama ilk kez böle oldum anlam veremiyorum kendimeadet döneminin vermiş olduğu duygusallıktan dır inşallah

saçmalıyosun sinirlerin bozulmuş senin bende adet olduğum gün ağladım öle senin gibi ama gereksiz panik yapıyoruz bak hem daaha kaç ay oldu senin ben 6,ayı deniyorum olmadı gideriz bi doktora olur biter su koyverme bakiim çok ayıpŞeniz

haklı olabilirsiniz am ne bilim işte içim sıkıldı birden

Hiç sıkılma öyle şey olurmu herşeyin bizaman var güzellik takma nerde bizim burcu kardeşimiz ya

ebrucum toparla bakim kendini ne kadardır istiyodun unuttum ama yılmak yok sen her umutzuluğundan bebeğinden senden uzaklaşır senmorlaini yüksek tut bebeğin gelceği zamanı bekliyor dolması için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…