Geri Dönüşüm Gündeliği

Pinkpotter kuzum tüm soruları okuduktan sonra EVET demen yeterli. Mümkünse hergün okumak gerekiyor soruları. Ben masaüstümde word dosyası yaptım kendime. Hergün açık okuyorum. Evet diyorum. İnandığımız herşeyin olması mümkün. Bilincimize hatırlatıyoruz olması gerekeni. Önce kabul edelim ve gerçekten dileyim olmasını. Ne diyoruz; herşey mümkün Ve biz en iyisini, en güzelini hak ediyoruz.

peki tek soruya mı odaklanalım

yoksa bütün isterklerimizi sayıp öylemi onaylayalımmmm

F frenzy80 öncelikle o sorular temizlik yapar Bilinçaltındaki negatif kayıtları temizlememiz lazım ki olumlamalar, niyetler hızla gerçekleşebilsin. Mühim olan halı altına süpürmeden yüzleşerek, kabul ederek olan biteni kabule geçmek. İlk işimiz temizlik yapmak sonra da niyetlerimizi dile getirmek. Bu sebeple tekrarlar çok önemli. Akabinde de isteklerinizi bunun için neler mümkün? Bunu yaşamak neye benzer? Bunun olması için ihtiyacım olan nedir gibi sorular sorarak alan açmak gerek.. Esneme, terleme, karıncalanma vs. etkiler olabilir. Etki ediyor ve enerji temizleniyor olarak yorabilirsiniz bu durumu. Şifa olsun şimdiden.

Ablamdan örnek vereyim. Karakter olarak zor ikna olan biri. İş çıkışları düzenli konuştuk, böyle yap, şöyle davran vs. ben burayı anlamadım Zere, dedi defalarca o durumu izah ettim. Günlük tutmaya başladı, yaratım/imajinasyon yapmaya çalış dedim ve yazarak hayal etmeye başladı. Ne oldu peki? Dün tam olarak hayal ettiği gibi bir işe sahip oldu! 3 aydır bir şirketteydi ancak memnun değildi ve çok sık tartışma yaşıyordu, bunun değeri nedir? nedir seni rahatsız eden derken kök inançları bulmaya gayret ettik. Şimdi daha temkinli ve ölçülü. Bol bol temizlik yaptık ama yaklaşık 3 ayı buldu çalışma imkanımız, arada access bars da yaptım, sedona yöntemiyle serbest bırakma da. Hepsi iç içe. Yalnız önemli birşey daha var o da şu; ne zaman şikayet enerjisine girse kestim onu. Çünkü sürekli bahanesi oluyordu buna izin vermedim. Buna gerçekten ihtiyacın var mı? Şikayetin parçası mı olmak istiyorsun ve lütfen gör ne kadar çok şikayet edersen o kadar çok şikayet edecek konu çekeceksin kendine!

Bin şükür bugüne. Maddi manevi rahatladı. İnanıyorum ki daha da iyi olacak. Sabır ve emekle herşey mümkün. Elimizde sihirli değnek yok ben ya da başkası aracı olabilir ama bunu yapacak insan sizsiniz. Mucize içinizde.

Son düzenleme:
" Ekin ektim çok olsun, eski yarim yok olsun. Yeniden bir yar sevdim onun ömrü çok olsun. Sana yandım Güldaniyem "

Çok seviyorum bu türküyü. Güne bunu söyleyerek uyandım. Hava mis gibi. Ne diyoruz;

"Hayatın tümü bize kolaylık, neşe ve ihtişamla gelir."

Limonlu su içildi.
Zeytinyağı+limon karışımı içildi.
Akşam 10 dakika roman havası oynandı.

Bundan daha iyi nasıl olur?

F frenzy80 Hayırlı cumalar kuzum. Güzelliklerle dolu bir gün olsun inşallah.

1 bardak su içildi
Zeytinyağı+limon karışımı içildi.
20 akika roman havası oynandı dün.
Bundan daha iyi nasıl olur?

Çok güzel ilerliyor herşey. Yarın ve pazar günü derin kazma çalışması olacak. Burada hayatımızda yaşadığımız ve sık tekrar eden olayların sebeplerini, ana kaynağını ve kök inancı bulma çalışmaları yapıcaz. Çok katkı olacak bana ve katılan arkadaşlarıma. Şimdi bir kaç soru bırakalım buralara;

-Aldığım eğitimlerle insanlara daha çok katkı olabilmem için neler mümkün?
-Bu bilgilerle neler yapabilirim kime/ kimlere katkı olurum?
-Dilediğim youtube kanalı için bana kim katkı olur, daha önce hiç yapılmamış bol eğlenceli ve kahkalı bir işi nasıl ortaya çıkarabiliriz?
-Göremediğim hangi sonsuz olasılıklara sahibim?

Zeytinyağı+limon karışımı neden içiyorsun geneld karaciğe temizliği içiliyorrrr

ay sabahları bende kalkıp biraz spor yapmak istiyorum ama yapamıoyrum

sadece akşamları yürüş+45-50 dk plates yapıyorumm gerçi bu hafta yürüş yapamadım çok fazlaaa

F frenzy80 kuzum karaciğer temizliği için başladım. Yalnız normalde midem çok yanma ve ekşime olurken şükürler olsun daha az hisseder oldum. Ben çok spor salonuna yazılıp gitmedim baktım ben en çok dans ederken keyif alıyorum roman havası kursuna gittim Taksim'e. Sonra da evde devam ettim ve müthiş haz alıyorum. Hafif şeyler yiyorum midemi çok doldurmuyorum. Kader, gayrete aşıktır. Keyifle böyle devam

Feslegen Kokulu Nane çok teşekkürler efendim baldan tatlı birgün dilerim

Hepsini okuyamadım ama yazdıklarınız o kadar doğru ki ❤❤
Ve de aklimda binlerce soru başa çıkamadığım bir ton sorun. Inşallah aşabilirim

önce karaciğer temizliği için 3 gün açlık orucu yapın sonra yapılıyor diye biliyordum
ama 3 gün aç kalmak ne kadar doğru onu bilemedim
aidin salih kitabında okumuştummm
inş şifa bulursun canm
ben hep salona giderdim bu yıl yazılmadım evde haftanın 3 günü yaparım mutlaka
aynı zamanda hafta bir halk danslarına gidiyorumm sırf eğlenmek için

Feslegen Kokulu Nane , ilk nerede eksik hissettiniz kendinizi? İlk kime yetemediğinizi hissettiniz? Ya da ilk kim sizi, kendinize yetersiz hissettirdi? Bunlar kaynaktır. Kaynağı bulursanız kökünü kazıyıp yerine daha olumlu ve güzel hisler ekebilirizsiniz. Ve inanç çok güçlüdür dilinizle, Cümlenizle, zihninizle neler yaratıyorsunuz fark edin. Görün kendinizi. Dilerseniz mesajdan detaylı konuşabiliriz.

İŞTE BU LKAYNAK NASIL BULUNURRRRR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…