Geri Dönüşüm Gündeliği

Çok bitkinim dünden beri. İş çıkışı doktora gidicem, kimse çıkmıyor dışarı burda. Cafeler de minimum insan sayısı. Dün adeta kriz geçirecektim, öyle çığlık atasım geldi ki. Akşam sinirden ağladım. Yetemiyorum diye. Evrak işi yoruyor beni artık. Şükürler olsun halletim bir çoğunu. Tez vakitte yoluna girse de herşey bahar gelse biran önce. Davullar zurnalar çalsa. Çok diliyor ve istiyorum. Sağlıktan ötesi yalan ancak kaybedince kıymete biniyor. Hayırlısı bakalım.

HAYIRDIR cnm çok geçmiş neden öyle bitkinsinnnnn

evet ortalık bir sesisz sedasızzzzz

bakalım ne olacakk

F frenzy80 yüzüm gözüm yanıyor. İğne bişey yaptırsam iyi olacak sanırım. Herkes hastalıktan bahsediyor tek gündem maddemiz bu. İşin aslı 2 gündür beni rahatsız eden maalesef bi ruh hastasıyla boğuşuyorum. Ve artık bünyem de salmış durumda.

Son düzenleme:
F frenzy80 yüzüm gözüm yanıyor. İğne bişey yaptırsam iyi olacak sanırım. Herkes hastalıktan bahsediyor tek gündem maddemiz bu. İşin aslı 2 gündür beni rahatsız eden maalesef bi ruh hastasıyla boğuşuyorum. Ve artık bünyem de salmış durumda.

aman cnm dikkat et
ruh hastasını da salla gitsinnnnn
aman hiç takılmıyorummm biliyormusun corona ya herşey allahtan diyorum geçiyorumm
hatta burdakiler nasıl böyle rahatsın diyorrrr
:KK70::KK70:

Pinkpotter Pinkpotter iyiyim kuzum sen nasılsın? Serum yedim 2 gün önce. Soğuk algınlığı dedi doktor. İlaçlaımı kullanıyorum şimdi. Dün akşam access bars yaptırdım kendime. Pamuk gibiyim vallahi :KK45:

Pinkpotter Pinkpotter iyiyim kuzum sen nasılsın? Serum yedim 2 gün önce. Soğuk algınlığı dedi doktor. İlaçlaımı kullanıyorum şimdi. Dün akşam access bars yaptırdım kendime. Pamuk gibiyim vallahi :KK45:
Çok geçmiş olsun canım, dikkat et kendine. Ben de ev kampında kpss ye çalışıyorum. Daha iyiyim çok şükür, sizleri merak ettim.. 🙂

Günaydın iyi haftalar .. Sağlıkla huzurla dolu güzel günlere ..

Çoğunluk eve geçip çalışmaya başladı. Bakım önerileri yazayım seçenlere. Dermaroller varsa elinizde kaşlarınızını bir kaç kez üzerinden geçin ve sonra tatlı badem yağı veya varsa elinizde başka bir bakım yağı uygulayabilirsiniz. Kaşlarım seyrekti benim. Farmasinin kaş kirpik bakım yağını aldım arada tatlı badem yağı da sürüyorum çok memnunum. Yıllardır hiç çıkmayan yerde kaşlarım çıkmaya başladı.

Yine evde sıkılanlar için; youtube dans ve fitness videolarına bakabilirsiniz. Sağlıklı yiyecekler, atıştırmalıklar vs yapabilir yeni tadlar deyenebilirsiniz. Access bars videolarını izleyin. Bakış açınıza katkı sağlayacaktır.

Evdeki fazlalıklardan kurtulun. Temizlenmesi gereken herşeyi temizleyin. Hayatınızda düzene yer açın. Kişisel bakımınıza özen gösterin lütfen. Bu arada İstanbul'da yaşayan arkadaşlar için şöyle bir şey düşünüyorum ama bu süreci sağlıkla atlattıktan sonra tabi. Acess bars yaptırmak isteyen ancak maddi olarak imkanı olmayanlar için bunu yapmak istiyorum bir kahve karşılığında :KK76: O da alma verme dengesini sağlamak için. Yaklaşık 1 saat süren bu masajda kendinizi pamuk gibi hissedeceğinizi garanti ederim. Kıymetimi bilin. Bir de lütfen bol bol soru sorun. İnanın çok faydası olacak hayatınıza..

Son düzenleme:
GÜNAYDIN canım

nasılsın bakalımm

acess bars ne demekkk

Farmasinin kaş kirpik bakım yağ aldım hergün sabah akşam kullanıyorummm 1 haftadırrr

bende kalınlaşacağını umuyorum önce badem yağı sürüyordum ozamn arada onuda süreyimmm

F frenzy80 kuzum iş güç stabil durumlar. Bahar temizliği yaptık haftasonu annemle. Hiç çıkmadım dışarı. Şuan yolunda herşey. Düzenli kullanım çok önemli. Gelişmeleri bekliyorum :KK200:

F frenzy80 kuzum iş güç stabil durumlar. Bahar temizliği yaptık haftasonu annemle. Hiç çıkmadım dışarı. Şuan yolunda herşey. Düzenli kullanım çok önemli. Gelişmeleri bekliyorum :KK200:

ay dün bnde hiç çıkmadım annemlerdeydik ablamlar falan

ama ctesi sabah akşam olmak üzeri 20 km yol yürüdümmmm

dün de çıkacaktım ablam göndermediiiii

ama evde baya dans ettikk :confused::confused:

F frenzy80 günaaaaaaydınnn sağlıkla huzurla dolu bir gün olsunn:KK49:

Limonlu zerdaçallı çayımı içtim. Portakal ve havuç suyu sıktım kendime. Birazdan bir dilim kek yiyebilirim emin değilim. Akşam çok güzel spor yaptım. Mutlu ve huzurluyum. Herşey yolunda. Bundan daha iyi nasıl olur? Başka neler mümkün?

F frenzy80 günaaaaaaydınnn sağlıkla huzurla dolu bir gün olsunn:KK49:

Limonlu zerdaçallı çayımı içtim. Portakal ve havuç suyu sıktım kendime. Birazdan bir dilim kek yiyebilirim emin değilim. Akşam çok güzel spor yaptım. Mutlu ve huzurluyum. Herşey yolunda. Bundan daha iyi nasıl olur? Başka neler mümkün?
Günaydın canlar... Huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir gün olsun inşallah

HERKES güzel bir gün olsunnnnnnnn

baldan tatlı bir günümüz olsunnn

Daha önce roman havası kursuna gitmiştim . Ancak orda öğrenemediğim bi hareket vardı. Evde çalışmaya başladığımdan beri onu öğrendim şükürler olsun. Çok fena taktım her akşam hoplayıp zıplıyorum. 5 dakika, 3 dakika derken yarım saati buluyor artık çalışmam. Kaşlarım da çok güzel oldu. Kirpiklerimi kestim biraz çünkü uçları çok cılızlaşmıştı. Bakım yağlarıyla çok mutluyum. Kendime zaman ayırdıkça, kendimle barıştıkça artık daha kolay affettiğimi görüyorum herşeyi. daha kolay kabullenir oldum bir çok şeyi.

Bir an öncede sağlığımıza kavussak tüm dünya. Süreç kolay değil ama dua etmekten ve iyi dilekte bulunup özen göstermekten fazlası gelmiyor insanın elinden.

X