Genel eve giden erkek hakkında düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? Canım çok yanıyor

Ne kadar hadsiz terbiyesiz bir arkadaş. Arkadaşıda sevgilinizde gitmiş. Net.

8 yıl sonra bir insan niye söyler ki bunu ?
Ben sormuştum. “Hayır, senden önce kimseyle ilişkim olmadı” demesini umarken, hatta bu cevabı duyacağımdan eminken çok yanılmışım. “Evet oldu” dedi. Sakince sorunca da döküldü işte her şeyi. Sadece 1 defa gittiğini söyledi ama ben içten içe ona pek inanmıyorum.

Nereden öğrendin peki bunu? Sen mi yakaladın da kıvırdı
Eminim içine doğmuştur senin o an hissetmişsindir samimiyetini

Sesli guldum valla ya.
Neyse cvbi ne oldu.

Niye elinden tutup geneleve götürmüş arkadaşını? Ben yemedim, belli ki siz de yememişsiniz. Doğru kararı vermişsiniz ayrılmakla. Zaten söylediği doğru olsa bile bu arkadaş çevresiyle bugün girmese yarın o da girer o kapıdan.

Iyi sen sevgiliyken oğrenmişsin. Ben evlendikten sonra ögrendim. Onu da nasıl ögrendim. Surekli ürolojiye gitmem lazim diyip duruyordu, sebebini soylemiyordu. Nikahi yaptik, cok onceden gittigini, hastalik kaptigini, simdi durumunun gecip gecmedigini öğrenecekmiş!! Ölür müsün öldürür müsün? Test yaptırdi da net sonucu görene kadar yanıma yaklaştırmadım. Az saf değilmisim bende haa!

Sanki umumi tuvaletten çıkmasını beklemiş. Muhabbet igrenc. Ben olsam asla inanmazdim dışarda beklediğine zaten...

Siz evlenirseniz ilerde bu arkadaş kocanı alır aleme götürür. Sanmıyorum bu defa kapıda bekleyeceğini

Ayrilmakla en dogrusunu yapmissin.bana da hic inandirici gelmedi.pislikten baska bisey degil ya...

Kesin kapıda beklemiştir. Ayrıca olanlardan Senin nasıl haberin oldu? Yeni üye konu cinsellik. Hmm burnuma hic iyi kokular gelmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…