Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Ben şu revoflex xtreme egzersiz aletiyle çalıştım basenlerim hemen gitmişti :)

ay sanki obezsin yani allalalallalal şişko şişko ne bu be :)
Malzemelerimiz:

Birer çorba kaşığı limon suyu, susam yağı, okaliptüs yağı ve biberiye yağı

Hazırlanışı ve uygulama:

Tüm bu doğal yağlardan bir karışım oluşturuyoruz ve karın bölgemize sürerek dairsel ve yavaş hareketlerle masaj yapıyoruz. Bu masaj ile birlikte yapacağınız egzersiz hareketler sayesinde karın bölgenizdeki yağlardan kolayca kurtulacaksınız.
egzersiz olmadan yağ ne faydaaa
bu şişko beden egzersize bile hazır değiiil
Kızlarr nasılsınız? işte olduğum için arada bakabiliyorum, öğlen arasında 20 dk yürüdüm işyerimde yarından itibaren arkadaşlarla yürüyeceğiz öğlen arasında anlaştık , onları da gaza getirdim :21:
oooo süper çok iyi yapmışsın :)
Ya bende çok uygulama var ama süreklilik yok teşvik eden gerek bana :KK70: siz yaparsınız artık kk hanımları :KK37:
ben de aynıyım yaaa aynı aynı süreklilik yok öf iradesiz miyim neyim bilmiyorum
Benim problem basenlerdeeeeeee:KK43:
benim de göbeğim neredeyse yok basenlerim ve bacaklarım korkunç

Bende işteyim oturuyorum karnımı içime çekip bırakıyorum devamlı öğle yemeğinde 1 haşlanmış patates 1 kaynamış yumurta yedim tuz kullanmadım sadece kırmızı pul biber ve limon sktım yedim ve bolca maydonoz 1.5 ltreye yakın su içtim arada kalkıp işyerinin içinde yürüyorum :)

Süper cnm bu sefer başarıcaz bu işi :) bende çocuklardan alışveriş yapmayafırsat bulursam maydonoz bide şu baharatlardan alıcam bakalm akşam:KK49:

Bende işteyim oturuyorum karnımı içime çekip bırakıyorum devamlı öğle yemeğinde 1 haşlanmış patates 1 kaynamış yumurta yedim tuz kullanmadım sadece kırmızı pul biber ve limon sktım yedim ve bolca maydonoz 1.5 ltreye yakın su içtim arada kalkıp işyerinin içinde yürüyorum :)

ya alete bile gerek yok internette bir sürü video var profesyonel eğitmenler ders veriyor açıp birini yaparız yapmak istesek de işte :)
süpersin canım yemeğin de iyi çok hafifi egzersiz de yapmışsın afiyet olsun

O ne ola ki? hmm bi bakayım şuna

Fancim makus kaderimiz.. bel incecik olur kg verince o bacaklr incelmez:KK51:

al benden de okadar ama anlayana

O ne ola ki? hmm bi bakayım şuna

Fancim makus kaderimiz.. bel incecik olur kg verince o bacaklr incelmez:KK51:
inceliyor tatlım neden incelmesin bacakların kemikten oluşmadığına göre incelir demek oluyor öyle bir fizik kanunu yok genetik olarak bacaklarındaki kaslar şişik ise ve kemiklerin kalın ise diğerlerinden daha kalın bacaklı olursun üstüne bir de yağ eklenirse file döner insan. ilk yapılacak şey bacak çevresindeki yağları yakmaktır daha sonra da kasları küçültmek için özel egzersizler yapılar etki edemeyeceğin tek şey kemik kalınlığıdır ama zaten bir kemik en fazla ne kadar kalın olabilir etrafını yağ sarmadıkça :KK53::KK53:

inceliyor tatlım neden incelmesin bacakların kemikten oluşmadığına göre incelir demek oluyor öyle bir fizik kanunu yok genetik olarak bacaklarındaki kaslar şişik ise ve kemiklerin kalın ise diğerlerinden daha kalın bacaklı olursun üstüne bir de yağ eklenirse file döner insan. ilk yapılacak şey bacak çevresindeki yağları yakmaktır daha sonra da kasları küçültmek için özel egzersizler yapılar etki edemeyeceğin tek şey kemik kalınlığıdır ama zaten bir kemik en fazla ne kadar kalın olabilir etrafını yağ sarmadıkça :KK53::KK53:
kas küçültmek yağ yakmatan daha zor olduğu için insanların kafasında çok zor imkansız olarak ön yargı oluşturmuş fakat öyle değil 6 ayda yağlar gidiyorsa 1 senede kaslar küçülüyor

kas küçültmek yağ yakmatan daha zor olduğu için insanların kafasında çok zor imkansız olarak ön yargı oluşturmuş fakat öyle değil 6 ayda yağlar gidiyorsa 1 senede kaslar küçülüyor

wauww :KK71: Benim etimde yumuşadı zaten hamurlaştım otura otura tam yanmalık oldu o kaslar :-)

Süper cnm bu sefer başarıcaz bu işi :) bende çocuklardan alışveriş yapmayafırsat bulursam maydonoz bide şu baharatlardan alıcam bakalm akşam:KK49:

Aynen ve ben bugün ani kararla başladım ne zamandır hep başlıcam diyodum burası biraz ön ayak oldu başlamama bi de dün pantolonu bi beden büyük alınca psikoloji bozuldu :KK70:

ya alete bile gerek yok internette bir sürü video var profesyonel eğitmenler ders veriyor açıp birini yaparız yapmak istesek de işte :)
süpersin canım yemeğin de iyi çok hafifi egzersiz de yapmışsın afiyet olsun

Bende öyle hareket yapamıyorum yoksa neler var 2 tane yapıyorum devamı gelmiyor bunda aletle uğraşıyosun ya göbeğe de iyi geliyor düzenli yapılınca :)
Aynen hafif şeyler yemeye dikkat edicem bundan sonra :)

Aynen ve ben bugün ani kararla başladım ne zamandır hep başlıcam diyodum burası biraz ön ayak oldu başlamama bi de dün pantolonu bi beden büyük alınca psikoloji bozuldu :KK70:

Bende öyle hareket yapamıyorum yoksa neler var 2 tane yapıyorum devamı gelmiyor bunda aletle uğraşıyosun ya göbeğe de iyi geliyor düzenli yapılınca :)

Sorma Zerom ben de yeni pantolon aldım diğerleri olmayınca 46 beden:KK61:

wauww :KK71: Benim etimde yumuşadı zaten hamurlaştım otura otura tam yanmalık oldu o kaslar :-)
kas küçültmek için ayrı program yaparız sıkıntı çekenlerle bebişim hihihih

sende haklısın canım ben yarın başlayacağım spora videolar üzerinden bakalım nasıl olacak

38 bedenmiiiiiiiiiii :KK35: Ben hiç konuşmayayım en iyisi kalça almış başını gidiyorken susayım:KK22:

Şimdi evet size beden olarak küçük gibi geliyor ama boyum kısa çok uzun değilim bu yüzden kilolu duruyorum göbekte olunca malesef :KK43:

YOK CANIM EPEYDİR ÜYEYİM kendi günlüğümde var

ben 156 boyunda 61,6 kiloyum diyete başlayalı çok oldu ama çok sıkmadan yapıyorum o yüzden hızlı bir kilo kaybı değil yavaş yavaş veriyorum
aaa öylemi canım hoşgeldin tekrar ozaman özel bir şey uygulamıyorsun değil mi sağlıklı kontrollü beslenme ve spor odaklısın galiba öyle tahmin ettim

aaa öylemi canım hoşgeldin tekrar ozaman özel bir şey uygulamıyorsun değil mi sağlıklı kontrollü beslenme ve spor odaklısın galiba öyle tahmin ettim
Aynen öyleyim diyetisyene gittim bir ay 2 kilo verdim ama arada kaçamaklarımda oldu sonra bilemiyorum bu kadar para vermelimiyim diye düşündüm sonuç olarak yememem gerekiyor spor gerekiyor vs.vs şimdide 5 gün evde yalnızım bu 5 günü iyi değerlendirmem lazım en azından 1 kilo versem çok ii olucak

Ay kızlar zayıflama kampımız çok canlı cıvıl cıvıl ve kalabalık:KK6::rolleyes::KK73:
nazar değmesin:nazar:
zamanla hepimiz beslenmemizi ve sporumuzu düzene oturtup hepten kenetleniriz birbirimize:KK19::KK31:

X