Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Günaydın kizlarrrr bugün biraz erkenci miyim ne :))

Dünden başlayacağım anlatmaya ama dün biraz bozdum gibi bi de siz bakın :KK43:

Kahvaltı dün yeni bir tarif öğrenmistim kahvaltı için milföyle yapılan 1 dilim onu yedim 1 2 çatal salata 2 dilim katmer 2 bardak meyve suyu :)

Sonra benim ceyizlerim depo gibi odamda yığılı üstüme düşecek gibi duruyordu odayı tamamen bosalttip düzenleyip tekrar düzdük 4 saat falan sürdü bu spor sayılır indir kaldır yaptık o kadar :p

Sonra çarşıya gittik nisanlimla onda da yürüyüş yapmış oldum ama çikolata aldı çok acikmistik onu yedim :)

Gün içinde bayagi şu içmeye çalıştım bu arada o yorgunlukla tabi :)

Aksam yemegi 5 6 tane tavuk kebabı küçük küçüktü ama 2 bardak ayran :)

Ve Gece yine bi tarif denemistim 1 tane ondan ve 1 bardak fanta :)

Günü böyle kapattım :)

Şimdi de yataktan kalkmaya eriniyorum valla :)

Evett kızlar işe gelmeden önce 60 mekik 200 bisiklet çevirme hareketi 50 ayakları karna çekme yarım litre su :)

İşe yürüyerek geldim gelince yarım litre su da burda içtim :)

Öğle yemeği 3 4 kaşık domatesli pilav ve salata

burcuuu burcuuu cum baktım face sayfana yeni açılmış sanırım ama mayalı kek ilgimi çekti denemeyi düşünüyorum :)

Iyi akşamlar kızlar

Eve gelince 50 mekik 100 bisiklet 100 kalça hareketi 50 ayakları karna çekme hareketi yaptıM

Cnm biraz fazla olmuş... Ama sen bol bol spor yaparak onu yakmışsındır kesin...

Günaydıııııııııııın Günaydııııııııııın:KK73::KK73:

Nabersiniz kızlar? Buralar sessizleşmiş... Dün çok yoğunluk vardı giremedim, akşamda çoluk çocuk yemek iş derken gün geçti gitti..:KK53:
Diyet yapıyorum ama yine fazla çıktım.. 76.300 çıktım.. 2 gün önce 75.900'düm.. Bol su içiyorum aslında ödem tutmamam lazım..:KK76:
Dün kabak karnıyarık yedim fakat kızartılarak değil haşlayarak yaptım, yanında da az bulgur pilavı ve salata
Zerosima cnm sayfayı yeni açtım, pazar yada cts idi sanırım.. kendi facemde yemek albumum vardı, bi yandan yeni yaptıklarımı bi yandan o eski albumumdekileri ekliyorum fırsat buldukça..:KK49:
Spor yapamadım çünkü çocuklar hasta.. onlar nedeniyle geç yattım.. yorgun hissettiğimden vücudumu daha çok yormak istemedim..Sabah ta şekerim yada tansiyonum düşer gibi oldu tedirgin olup 1 kesme şeker 1 zeytin az peynir attım ağzıma..:KK34:
Bir süredir sabah kahvaltısında domates biberli az yağlı menemen yiyiyordum, artık sıkıldım ve bu sabah yulaf ezmesine geçtim..
1 bardak süt içine 5 yemek kaşığı koydum.. çok mu olmuş bilemedim ya.. Ben baya baya doymuş hissediyorum şu an..
Sabah uyandığımda eşim sen çok zayıfladın tığ gibi oldun dedi.. Dalga geçme dedim ama aynaya baktığımda daha bi ince gördüm kendimi..:21:

Günaydıııııııııııın Günaydııııııııııın:KK73::KK73:

Nabersiniz kızlar? Buralar sessizleşmiş... Dün çok yoğunluk vardı giremedim, akşamda çoluk çocuk yemek iş derken gün geçti gitti..:KK53:
Diyet yapıyorum ama yine fazla çıktım.. 76.300 çıktım.. 2 gün önce 75.900'düm.. Bol su içiyorum aslında ödem tutmamam lazım..:KK76:
Dün kabak karnıyarık yedim fakat kızartılarak değil haşlayarak yaptım, yanında da az bulgur pilavı ve salata
Zerosima cnm sayfayı yeni açtım, pazar yada cts idi sanırım.. kendi facemde yemek albumum vardı, bi yandan yeni yaptıklarımı bi yandan o eski albumumdekileri ekliyorum fırsat buldukça..:KK49:
Spor yapamadım çünkü çocuklar hasta.. onlar nedeniyle geç yattım.. yorgun hissettiğimden vücudumu daha çok yormak istemedim..Sabah ta şekerim yada tansiyonum düşer gibi oldu tedirgin olup 1 kesme şeker 1 zeytin az peynir attım ağzıma..:KK34:
Bir süredir sabah kahvaltısında domates biberli az yağlı menemen yiyiyordum, artık sıkıldım ve bu sabah yulaf ezmesine geçtim..
1 bardak süt içine 5 yemek kaşığı koydum.. çok mu olmuş bilemedim ya.. Ben baya baya doymuş hissediyorum şu an..
Sabah uyandığımda eşim sen çok zayıfladın tığ gibi oldun dedi.. Dalga geçme dedim ama aynaya baktığımda daha bi ince gördüm kendimi..:21:

İnceleceğiz tabi bu emekler boşa değil cnm dün bende birini gördüm yolda ayy sen ipincecik olmuşsun napıosun diyet dedi bende hiç bişey düzenli spor dedim :KK70:

Zerossima bacum güzel tarifin varsa ekleyebilirim sayfama:KK36:

Olur cnm neden olmasın istersen faceme eklimm yaptıklarıma bak bi :)

Günaydınn kızlarrr

Dün akşam yemeği 1 dilim salçalı ekmek çeyrek ekmekle de labne yedim yiyecek bişey bulamadım çünkü :KK70:

Sabahta geç kalktım bi su içip evden çıktım :)

Çok yorgunum çokk :KK43:

Günaydınnn sabah kahvaltım; iki haşlanmış yumurta.biraz peynir 1 adet yulaf kepeği ekmeği 1 kupa yeşil çay
Birazdan jillian michaels yapıp sonra yürüyüş yapcam

KİLO: 60,9
SU: 1 LİTRE SU
ADIM: 4320 ADIM 114 KALORİ
SABAH: 2 DİLİM TAM BUĞDAY
1 DİLİM PEYNİR
ŞEKERSİZ ÇAY
ARA: 1 KURABİYE
ÖĞLE:
2 DİLİM EKMEK
2 DİLİM PEYNİR
3 DİLİM AÇ BİTİR SOSİS
ARA:
2 DİLİM WASA
AKŞAM:
1 TABAK DOMATESLİ MAKARNA
FIRINDA KABAK
2 DİLİM HELVA

İnceleceğiz tabi bu emekler boşa değil cnm dün bende birini gördüm yolda ayy sen ipincecik olmuşsun napıosun diyet dedi bende hiç bişey düzenli spor dedim :KK70:

Olur cnm neden olmasın istersen faceme eklimm yaptıklarıma bak bi :)

Olur cnm özelden mesaj atıyorum isim soyisim sende yaz ekleşelim:KK50:
Günaydınn kızlarrr

Dün akşam yemeği 1 dilim salçalı ekmek çeyrek ekmekle de labne yedim yiyecek bişey bulamadım çünkü :KK70:

Sabahta geç kalktım bi su içip evden çıktım :)

Çok yorgunum çokk :KK43:

Cnm yiyecek bişey yoksa ben salata yapıyorum üzerine peynir ekleyip güzel oluyor:KK19:
Günaydınnn sabah kahvaltım; iki haşlanmış yumurta.biraz peynir 1 adet yulaf kepeği ekmeği 1 kupa yeşil çay
Birazdan jillian michaels yapıp sonra yürüyüş yapcam

Ohh ohh yürüyüşler hadi yap gel bakalım:nazar:
KİLO: 60,9
SU: 1 LİTRE SU
ADIM: 4320 ADIM 114 KALORİ
SABAH: 2 DİLİM TAM BUĞDAY
1 DİLİM PEYNİR
ŞEKERSİZ ÇAY
ARA: 1 KURABİYE
ÖĞLE:
2 DİLİM EKMEK
2 DİLİM PEYNİR
3 DİLİM AÇ BİTİR SOSİS
ARA:
2 DİLİM WASA
AKŞAM:
1 TABAK DOMATESLİ MAKARNA
FIRINDA KABAK
2 DİLİM HELVA

Hoşgeldin cnm akşama kadar menü güzel ama akşam birazzz fazlaca olmuş sanki.. sporla yakarsın sen onu:KK66:
Öğle yemeği 1 tabak domatesli pilav

Afiyet olsun cnm:KK68:

Kızlar öğlen arası 600 adım * 5tur yürüdüm.. :nazar: ama yeni yemek yedim diye hızlı yürümedim. Yine de spor spordur..:KK73:
Öğle kabak karnıyarık(kabağı haslanmış) 2 kaşık bulgur pilavı 3/4 bardak yoğurtla yapılmış koyuca bi ayran..:kk77:

Olur cnm özelden mesaj atıyorum isim soyisim sende yaz ekleşelim:KK50:

Ben seni buldum zaten facede :)

Cnm yiyecek bişey yoksa ben salata yapıyorum üzerine peynir ekleyip güzel oluyor:KK19:

Evde değildim ya misafirlikteydim ondan cnm :)

Afiyet olsun cnm:KK68:

Saol cnm

Kızlar öğlen arası 600 adım * 5tur yürüdüm.. :nazar: ama yeni yemek yedim diye hızlı yürümedim. Yine de spor spordur..:KK73:
Öğle kabak karnıyarık(kabağı haslanmış) 2 kaşık bulgur pilavı 3/4 bardak yoğurtla yapılmış koyuca bi ayran..:kk77:

Afiyet olsun cnm :) yani tabiki spor spordur :)

Kızlarrrr kızlaaaaarr son 15 dk mesaide, nerdeyse son 1 saattir bir işle uğraşıyordum ve olmadı sıkıntılı oldu yarın hepsini silip baştan yapmam gerekecek :KK57::KK61:
Pc kapatmam gerekiyor, akşam kuzulardan giremeyebilirim.. :emir_bebek::emir_bebek:öpüldünüsss :KK15:

merhaba kızlar öğlen biraz peynir 1 adet yulaf kepeği ekmeği 1 kupa siyah çay
akşam 1 kase tavuklu yoğurt çorbası (tam rejim çorbası) 2 bardak su akşam 50 mekik 150 bacak hareketi 50 squat 500 yan hareketi

X