Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Kizlarrr bisey sorcam yagsiz tuzsuz misir patlatmasinin zarari varmiki
Bi diyetisyen insanlar sinidremiyor yağsız tuzsuz patlarsa selüloz olduğu için diyordu, kaloride sayılmaz diyordu ama bilemicemmm yinede ölçülü yemekte fayda var..

Bi diyetisyen insanlar sinidremiyor yağsız tuzsuz patlarsa selüloz olduğu için diyordu, kaloride sayılmaz diyordu ama bilemicemmm yinede ölçülü yemekte fayda var..
Cnm aksamlari abur cubur krizim tutuyoda bunlami bastirsam diye düşündüm

Kızlar mesai bitti ben çıkıyorum öptüm sizi, aksam yazabilirsem yazarım ama çocuklardan pek fırsat olmuyor bana..
İyi Akşamlar..
Not: Baklava , börek, poğaça, kızartma , rondo vs.. yok ok :)))

çauvvvv

zıplıcam hoplıcam da :)) yeterki böle motiveyşınlar olsun sizin gibi forumdaşlar:)

Kızlar mesai bitti ben çıkıyorum öptüm sizi, aksam yazabilirsem yazarım ama çocuklardan pek fırsat olmuyor bana..
İyi Akşamlar..

çauvvvv
offf ben yaptım o hatayı baklavalar elvedaa:) söz sizlere:)

İyi Akşamlar..

çauvvvv
grs cnm aksamm gell rapor ver bize

Bebişim afiyet olsun öncelikle yediklerini cesurca dürüstçe buraya yazdığın için teşekkür ederim herkes kaçamak yaptığında böyle yazsa aslında bir daha kaçamak yaparken 100 kez düşünür
Arkadaşlar yediklerine yorum yapmış zaten bu hafta içerisinde yağlı, tuzlu, şekerli ürünleri menünden çıkarırsın canım süper olur
Rapor zamani
sabah kahvaltisi
iki dilim.kepek ekmek arasi beyaz peynirli yagsiz tost
1 haslama yumurta
sekersiz yesil cay
ara öğün
1 yesil elma
20 mekik ve 15 dakika tempolu yürüyüş
henuz su icmedim simdi basliyorum
Öğle yemeği, öğle arası ne durumda canım şuana kadar süper

Cnm ogle arasi olarak iki yesil elma yedim simdide yesil cay icicem aksamada izgara tavuk iki dilim kepek ekmek ve boll salata yicem

Baska topiklerde baska arkadaşlarla eslesmek isteyen arkadaslar bi karar verin bnce ya ora olsun ya bura çünkü oturan kadroyla devam edip eşleşeceğiz

Baska topiklerde baska arkadaşlarla eslesmek isteyen arkadaslar bi karar verin bnce ya ora olsun ya bura çünkü oturan kadroyla devam edip eşleşeceğiz

Başka topiklerde takılan arkadaşlar mı var cnm anlamadım tam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…