Gelinlik Modelleri Gelinliğim :KK68:

Çok teşekkür ederim canım sen de benim sevdiklerimi seviyorsun demek :) Türkan Şoray duvağından başka duvağa bakmadım :) Pierre Cardin Wedding'e bakmanı öneririm. Aysira mağazalarında da satıyorlar. Dikişleri kumaşı çok güzel. Belki indirim de yaparlar.

Gelinlik çok güzel ve çok yakışmış yalnız ufak bir öneri 30 yaşının üstünde değilsin kollarını o şekilde yaptırma- bu tarz seni olduğundan yaşlı gösterir.

Gelinlik çok güzel ve çok yakışmış yalnız ufak bir öneri 30 yaşının üstünde değilsin kollarını o şekilde yaptırma- bu tarz seni olduğundan yaşlı gösterir.
Yorumunuz için teşekkür ederim 25 yaşındayım ama bu yakayı çok seviyorum ben kendime de yakıştırdım aslında omuzlarım geniş olduğu için :)

cooook guzeeeeeeeelllllllllllll benden bı hafta sonra evlenıyosun :) cok yakısmıs gercekten harıka olmussun :) bu arada fıyatları nasıl ? bızde yavastan bakmalıyız artık gelınlıklere :)

cooook guzeeeeeeeelllllllllllll benden bı hafta sonra evlenıyosun :) cok yakısmıs gercekten harıka olmussun :) bu arada fıyatları nasıl ? bızde yavastan bakmalıyız artık gelınlıklere :)
Teşekkür ederim canım sen de gönlüne göresini bulursun inşallah. Hazır gelinlik indirimdeydi 2650 ye aldık duvakla birlikte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…