Gelinlik Modelleri Gelinliğim :KK68:

Çok beğendimm , çok zarif durmuş. Ben bu tarz diktirmeyi düşünüyorum ama düzgün durur mu bilemiyorum
Beğendiyseniz bu tarz hazır gelinlikleri gidip deneyin. İllaki diktireceğim diyorsanız mutlaka ama mutlaka diktireceğiniz modeli deneyerek karar verin. Çünkü gözümüze çok güzel gelen bir gelinlik modeli üzerimizde berbat durabiliyor. Buarada çok teşekkür ederim :)

sizi çok iyi anlıyorum ^_^benim de istediğim model aşağı yukarı böyle. çok çok çok beğendim Allah içinize sindirsin herşeyi:KK68:
Çok teşekkür ederim. İnşallah siz de hayallerinizdeki gelinliğe kavuşursunuz. Pierre Cardin'e bakmanızı tavsiye ederim. kumaş kalitesinin dikişinin diğer dikim gelinliklere göre ne kadar farklı olduğunu göreceksiniz. Bir çok modeli var zaten. Bir de indirim yakalarsanız uyguna da geliyor.

Çok teşekkür ederim. İnşallah siz de hayallerinizdeki gelinliğe kavuşursunuz. Pierre Cardin'e bakmanızı tavsiye ederim. kumaş kalitesinin dikişinin diğer dikim gelinliklere göre ne kadar farklı olduğunu göreceksiniz. Bir çok modeli var zaten. Bir de indirim yakalarsanız uyguna da geliyor.
ah çok isterim bakmayı daha var diyerekten tutuyorum kendimi :) pierre cardin-arya-aysira kesinlikle tercihlerimden çok teşekkür ediyorum. bu konularda konuştukça konuşasım gelir :KK15:

Kısmetse Mayıs 23 geliniyim. Gelinlik diktirmeyi hiç düşünmedim zor beğendiğimden. Hazır gelinlik aldım. Markası Pierre Cardin Wedding. Etek boyu henüz yapılmadı. Umarım beğenirsiniz ve umarım bana yakışmıştır :nazar: Yorumlarınızı eksik etmeyin...

Eki Görüntüle 1380142 Eki Görüntüle 1380143 Eki Görüntüle 1380144 Eki Görüntüle 1380148

Ben her gelinliği beğenmem bak, ona göre değerlendir yorumumu :KK51: çok beğendim gelinliğini. Eteği, kabarıklığı, detayları, dantelleri çok güzel. Güle güle keyifle giy, inşallah kuaförün de yüzünü güldürür de keyifle atlatırsın işin gelinlikli kısmını :)

Ömür boyu mutluluklar :p

Ben her gelinliği beğenmem bak, ona göre değerlendir yorumumu :KK51: çok beğendim gelinliğini. Eteği, kabarıklığı, detayları, dantelleri çok güzel. Güle güle keyifle giy, inşallah kuaförün de yüzünü güldürür de keyifle atlatırsın işin gelinlikli kısmını :)

Ömür boyu mutluluklar :p
Ne guzel bir yorum cok tesekkur ederim :) Cok mutlu oldum :) Cumlemiz mutlu olalim insallah :) Kuaforu henuz bulamadim insallah bulurum iyi bir kuafor :)

Okeanos selam :) Çok yakıştırdım gelinliğini, hayırlı olsun. Mutlulukla giy :)

Ufak bir sorum var; askıları sonradan mı eklettin? Ben de Pierre Cardin'de denedim bir gelinlik ama straplezdi. Acaba askı yapıyorlar mı diye merak ettim. Heyecandan sormamışım da:oops:

Okeanos selam :) Çok yakıştırdım gelinliğini, hayırlı olsun. Mutlulukla giy :)

Ufak bir sorum var; askıları sonradan mı eklettin? Ben de Pierre Cardin'de denedim bir gelinlik ama straplezdi. Acaba askı yapıyorlar mı diye merak ettim. Heyecandan sormamışım da:oops:
Çok sağol canım :) Hayır ekletmedim askılar kendisinden var sadece omuz uçlarına kaydırdım askılarını.

X