Gelinlik Modelleri Gelinliğim :KK68:

çok guzel bende sade gelinlik seviyorum sakin pırıltılar göz yormayan gayet hoş olmuş. bağcık konusundaki fikrine de katılıyorum iyi düşünmüşsün. musmutlu giy inşallaaaaahhh
Canim benim cok tesekkur ederim guzel goruslerin icin sen de icine sineni bulursun insallah :)

Cok benzer olacak gelinliklerimiz o zaman mor kusak arayislarina henuz girismedim. Ona da guzel bir tasarim yapmayi planliyorum :)) Cok sagol sekerim benim sizler de koysaniz biz de gorsek en kisa zamanda tam super olur :)

İllaki farklılıklar vardır canım, ben daha gelinliğimi bulamadığım için kuşak daha bakamadım. İnşllah bulur bulmaz paylaşırım canım :))

Maşallah çok güzel görünüyorsun. birşey soracağım bende straplez istiyorum sadece seninki gibi kollarına dantel detay düşünüyorum kollarını rahat kaldırabiliryor musun yaa ben düşünde baya oynayacağım için rahatsz edermi diye düşündüm?

Cok tesekkur ederim tatlim. Normalde ben daha asagida istiyordum o dantel kesimleri ama kollarimi kaldiramadim hic. Omuz uclarina kaydirinca kaldirabiliyorsun ama oyle en tepeye kaldiramiyorsun yine de engel oluyor cunku gupur esneyen bir kumas degil. Ama kollarini iki yana acip bas hizana kadar kaldirabiliyorsun :)

Cok benzer olacak gelinliklerimiz o zaman mor kusak arayislarina henuz girismedim. Ona da guzel bir tasarim yapmayi planliyorum :)) Cok sagol sekerim benim sizler de koysaniz biz de gorsek en kisa zamanda tam super olur :)
benim gelin kemerim mor taş işlemeliydi
mine ertuğrul yaptı, el yapımı, çok beğenerek taktım :)

maşşallah sana melekler gibi olmuşsun ışıl ışıl. Rabbim huzurla aşkla giymeyi nasip etsin inşallah.ben çoook beğendimm bütün detayları

ay maşallah ya çok güzel olmuşsun canım ya çok beğendim ben gelinliği benim gelinliğime çok benziyo sadece bende askı kısma yok hem sade hem şık tam benim tarzım çooooook beğendim güle güle giyin canım benim hayırlı olsun

maşşallah sana melekler gibi olmuşsun ışıl ışıl. Rabbim huzurla aşkla giymeyi nasip etsin inşallah.ben çoook beğendimm bütün detayları
Tatlimm cok mutlu ettin beni cok tesekkur ederim :) Eminim senin gelinligin de cok guzel olacak...

Canim cok tesekkur ederim begenmene cok sevindim siz boyle yazdikca ck mutlu oluyorum :)

Tatlim senin eyizlerini de takip etmistim herseyin cok ama cok guzel masallah gelinligini cok ama cok begendim cok asil ve cok sık duruyor sana da cok ama cokmyakismis ne diyim kuzum benim Allah icine sindirsin bir õmür boyu mutluluklar dilerim

Tatlim cok tesekkur ederim ne guzel seyler yazmissin :) Cok sagol daha guzelleri senin olsun insallah :) Ceyizlere ara verdik buara biraz insallah onlara da geri donus yapacagim :)

Tatlim cok tesekkur ederim ne guzel seyler yazmissin :) Cok sagol daha guzelleri senin olsun insallah :) Ceyizlere ara verdik buara biraz insallah onlara da geri donus yapacagim :)
Ben de severek
Ben de seni severek büyük zevkle takip edecegim:))))) hersey gönlunce olsun kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…