Gelinlik Modelleri Gelinliğim :KK68:

okeanoss00

Kedileri severim :)
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2012
8.286
9.878
İlgilenen varsa gelinliğimi satıyorum :)

Kısmetse Mayıs 23 geliniyim. Gelinlik diktirmeyi hiç düşünmedim zor beğendiğimden. Hazır gelinlik aldım. Markası Pierre Cardin Wedding. Etek boyu henüz yapılmadı. Umarım beğenirsiniz ve umarım bana yakışmıştır Yorumlarınızı eksik etmeyin...

Son düzenleme:

aman allahımmmmmmmmmmm güzelliğeee baakkkk. maşallah maşallahhhhhhhhh. çimdikle kız bir yerini :) çok güzel olmuş çok asil duruyorrrrrr kuzuucummmmmm

Oncelikle tebrik ediyorum.Bir omur boyu mutlu olursunuz insallah.Ben cok begendim gelinliginizi..Size de cok yakismis.Sadece arkasi acik olsaydi daha iyi olurdu.Bilmiyorum giyebilirmisiniz o sekilde. Bu tarz sirt capraz modelleri bende cok begeniyorum ama alttaki kumas modeli bozmus gibi.Onun disinda harika olmus..

maşallah canım gelinliğin çok güzel bende arkası minik mibik düğmeli olanları çok seviyorum
ama geyet şık yakışmış ALLAH bir yastıkta kocatsın.

monarkkk 'a katılıyrum gerçekten çooooook güzel olmuşsun canım, kuğu gibi süzülüyosun, dantellerini ısıltısına yaka kısmına bayıldım, benimkisini de bunun yarım kollusu olacak inşallah. ama sen çok güzel taşımıssın. Allah nazarlardan sakınsın tütütütüt maaaşşaaallaahhhh

aman allahımmmmmmmmmmm güzelliğeee baakkkk. maşallah maşallahhhhhhhhh. çimdikle kız bir yerini :) çok güzel olmuş çok asil duruyorrrrrr kuzuucummmmmm
Canimcim cok tesekkur ederim senin bakan gozlerinin guzelligindendir o :) Seninki yapilsin eminim sana da cok yakisacak :)

Cok tesekkur ederim degerli gorusleriniz icin :) Arkasi acik giymeyi ben de isterdim lakin oyle giysem hem benin tarafim hem esimin tarafi taslar bizi :)

maşallah canım gelinliğin çok güzel bende arkası minik mibik düğmeli olanları çok seviyorum
ama geyet şık yakışmış ALLAH bir yastıkta kocatsın.
Minik dugmeliler genelde fermuarli modeller icin kullaniliyor hazir modellerde canim. Dugune daha vakit oldugu icin kilo alip verirsem sikinti olmasin diye bagcikli tercih ettim. Cok tesekkur ederim :)

Cok benzer olacak gelinliklerimiz o zaman mor kusak arayislarina henuz girismedim. Ona da guzel bir tasarim yapmayi planliyorum :)) Cok sagol sekerim benim sizler de koysaniz biz de gorsek en kisa zamanda tam super olur :)

çok guzel bende sade gelinlik seviyorum sakin pırıltılar göz yormayan gayet hoş olmuş. bağcık konusundaki fikrine de katılıyorum iyi düşünmüşsün. musmutlu giy inşallaaaaahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…