Gelinlik Modelleri Gelinliğim :KK68:

Çok güzel ya çok beğendim rabbim bir ömür ağzınızın tadını bozmasın inşallah. Mutluluklar :)

çok çok yakışmış muhteşem:) mutluluklar.. sakıncası yoksa fiyatını yazabılır mısını--

çok çok yakışmış muhteşem:) mutluluklar.. sakıncası yoksa fiyatını yazabılır mısını--
Cok tesekkur ederim nasil mutlu oldum anlatamam. Gelinlik Pierre Cardin Wedding 775 modeli ben yakasini kaydirdim biraz. 2014 aralik sonunda indirimden aldik normal fiyati 3800du duvak haric. Ben indirimden duvakla birlikte 2650ye aldim.

Bence bu gelinlik tam yerinde ve çok güzel ben sevmiyorum çok kabarık hem sende rahat edemezsin düğünde onu da düşün :) bende biraz kızıym o zaman sana :)

Cok tesekkur ederim benim de icime sindi ama insanin icinde hep bir acaba oluyor daha kabarik mi olsaydi diyo icimden bir ses ara ara daha guzeli var midir diyo sonra kiziyorum kendime :)

Zarif bir model ve size de çok yakışmış. Rüya gibi bir düğününüz ve çok huzurlu bir evliliğiniz olur inşAllah. Mutluluklar. :)

Çok yakışmış, tebrik ederim :) Ama arkasını düğününde biraz daha sıktırabilirsin, kumaş çok görünmese daha da çok yakışabilir :)

ben de zor beğenen biriyim, o yüzden dikime karşıyım. önden çok zarif ve hoş duruyor, arkada sadece o çarpraz sırt detayını beğenmedim gerisi bana da hitap ediyor. şimdiden mutluluklar dilerim (=

hayırlı olsun canım çok güzel olmuş
Cok tesekkur ederim :)
Çok yakışmış, tebrik ederim :) Ama arkasını düğününde biraz daha sıktırabilirsin, kumaş çok görünmese daha da çok yakışabilir :)
Gelinligin manken uzerindeki modeli de buydu kataloglarda zayiflarsam daha da sikilabilir belki ama suara hic zayiflama emaresi yok bende :)))
ben de zor beğenen biriyim, o yüzden dikime karşıyım. önden çok zarif ve hoş duruyor, arkada sadece o çarpraz sırt detayını beğenmedim gerisi bana da hitap ediyor. şimdiden mutluluklar dilerim (=
Tesekkur ederim :)

Cok tesekkur ederim benim de icime sindi ama insanin icinde hep bir acaba oluyor daha kabarik mi olsaydi diyo icimden bir ses ara ara daha guzeli var midir diyo sonra kiziyorum kendime :)
kabarık mı olsa demıssın ya bır daha baktım resme , o kadar asil duruyor kı model, çok güzel inmiş asagı etekler... ınan oyle kabarık olsa modelı bozulur. ve o kadar kabarık sahsen ben sevmıyorum..

kabarık mı olsa demıssın ya bır daha baktım resme , o kadar asil duruyor kı model, çok güzel inmiş asagı etekler... ınan oyle kabarık olsa modelı bozulur. ve o kadar kabarık sahsen ben sevmıyorum..
Cok tesekkur ederim cok haklisin daha kabarik belki de beni kilolu gosterirdi seviyorum gelinligimi :)

Canim benim bahtin sansin da senin kadar guzel olsun insallah. Cok tatli olmus gelinligin. Hic kafan karismasin cok yakismis sana. Ben de omuzda kolda detaylari seviyorum bi de turkan soray duvagi favorim ^_^. Gayet zarif bir model secmissin.pariltolari da karanlikta isil isil olucak :) aralik indiriminden alman nefis olmus. Hafta sonu evlilik fuarina gittim sacma sapan gelinlikler 3500 tl diyorlar. Ben de iki hafta sonra bakmaya basliycam ve hazir istiyorum. Bakalim nasil olucak :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…