Gelin birbirimizi tanıyalım canlar buyrun topiğimeee :)

Hadi bakalım kaybolursanız ensenizdeyim bilinnn

napıyorsun bakayım görüşmeyeli..

ensemiz sağlam olur o zaman
napalım ya güzelim yazı bitirdik tatillerde kendimizden geçtik ordan oraya ordan oraya son durak yine iş yerindeki uyuz koltuğa da geldik
sen de ne var ne yok canım

ben sosyoloji de yani aslında dersler kolay benim ama sistemi anlayamadım kredili sisteme gecti bişeler oldu beynim sulandı kaldım sınıfta işte..

bende anlamıyorum sistemi öyle ilk dönem girdim sınavlara kötü onlarda.
zaten ikinci dönemede kayıt yenilemedim sosyoloji düşünüyorum aslında bende ama kararsız kaldım

bende anlamıyorum sistemi öyle ilk dönem girdim sınavlara kötü onlarda.
zaten ikinci dönemede kayıt yenilemedim sosyoloji düşünüyorum aslında bende ama kararsız kaldım
valla sosyolojinin ilk sneesi benim berbat gecti politika falan ıyyy
bide kitaplar ne bilim lafı cok dolandırmışlar yani resmen anlamim diye bi çaba sanki ama destek kitaplara bakınca basit gibi ne bilim bende bu yıl kayıt yenilemedim

acıköğretim çok zor ya evlenmesem örgünden isterdim hala okuyabilirim ama istanbulu nası tutturcam ki imkansız

Herkez öyle diyor ya bende okul bittikten sonra dedim açıköğretime yazılmam diye ama iş imkanları verilen hak edilmeyen maaş yüzünden gına geldi artık hep istemişimdir veterinerlerlik hatta çocukluğumdan beri millet doktor öğretmen der ben veteriner derdim babamın bana ters bakışını unutmam bile
Baktım açıkta bölüm var e ufukta evlilikde olacak dedim benimkine sen kazan dgsden üstüne tamamla ben okuturum bile diyor sağolsun
Kararlıyım o bölüm tam bana göree

kararlıysan zaman kaybetme komsumuzun oğlu okuyo veterinerlik çok seviyo şimdi kardeşinide lisede ikna etti oda okiycak ben öğretmen olmak istedim ama kısmet liseyi bile okumadım ki dısardan okudum 3 sene o sonra ünv sınavına girdim calısıyodum nası örgünden okiycam die acıktan girdim lyslere girmedim sorada evlendim hemen oldu bitti ama pişman oldum sora kısmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…