geçmişi sürekli yüzüme vuruyor.

Allah sabır versin cnm o zaman ne diyim. Sinirine de sana da başlatma deseniz ay bu kadar hadsiz arsız hem suçlu hem güçlücülük dayanamıyorum 🤢
Bugün mesela erkek arkadaşımla profil resmi yaptım wp da sabah. Eski eşimin kız arkadaşı yanında değildi kızımla görüşmek için kendisine yazdım. Cevap vermedi uzunca bir süre sonra cevap versene neden cevap vermiyorsun yazdım diye tam 3 saat boyunca cevap versene dedim diye benimle tartışmaya çalıştı 😂 ben tartışmadıkça üst üste ısrarla aradı birşey söylemek istersen yaz lütfen dedim😂 3 saat boyunca buna sinirlenemezsin yani. Erkek arkadaşımla fotomu gördü diye sinirlenmediyse bende birşey bilmiyorum.

Bugün mesela erkek arkadaşımla profil resmi yaptım wp da sabah. Eski eşimin kız arkadaşı yanında değildi kızımla görüşmek için kendisine yazdım. Cevap vermedi uzunca bir süre sonra cevap versene neden cevap vermiyorsun yazdım diye tam 3 saat boyunca cevap versene dedim diye benimle tartışmaya çalıştı 😂 ben tartışmadıkça üst üste ısrarla aradı birşey söylemek istersen yaz lütfen dedim😂 3 saat boyunca buna sinirlenemezsin yani. Erkek arkadaşımla fotomu gördü diye sinirlenmediyse bende birşey bilmiyorum.
Beter olsun😈

Belli ki o ilişkilerde siz de hem ilişki hem maddi anlamda dikiş tutturamamışsınız. Barışın gitsin. Ama bu defa 2. Çocuk vs yapmak yerine adamın maddi refahından faydalanıp kendi ayaklarınızın üzerinde durmaya çalışın ki yeni bir hatasında hayatınızdan çıkardığınızda yine sersefil kalmayın ortada

Belli ki o ilişkilerde siz de hem ilişki hem maddi anlamda dikiş tutturamamışsınız. Barışın gitsin. Ama bu defa 2. Çocuk vs yapmak yerine adamın maddi refahından faydalanıp kendi ayaklarınızın üzerinde durmaya çalışın ki yeni bir hatasında hayatınızdan çıkardığınızda yine sersefil kalmayın ortada
Benim hiç barışma gibi bir düşüncem yok. Bu zamana kadar olan ilişkilerimi ben ciddiye almadım. Şuan çok güzel bir ilişkim var hayatımdaki insanı kimselere değişmem❤️
Maddi durumum ciddi anlamda kötü, ama bu eski kocamla barışacağım anlamına gelmez. Ben temizlik yapar yine bakarım kızıma. Ama o adamın yaşattıklarını hiçe sayıp tekrardan barışmam.

bütün kk toplanıp sana " evet jameya, eski kocan sana hala aşık, seni deliler gibi kıskanıyor, tek derdi sensin " diyelim artık sen de mutlu ol
bu son yazdıklarını bu kadar gülücüklerle söylemen, buraya devamlı bu adam hakkında konu açmanın başka hiçbir açıklaması yok bence
ben anlam veremiyorum adam seni zamanında dövmüş sövmüş aldatmış sana neler yaşatmış
böyle bir insanın adını ağzına alamayacak derecede nefret etmen gerekirken buraya devamlı adam hakkında konular açman
bolca gülücük emojileri, ne hikmetse sürekli bi "galiba bu adam seni unutamadı" cümlesini duymak ister gibi şeyler yazman
yok ben anlam veremiyorum adı geçtiği an midenin bulanması gerekirken sen adam hakkında konuşmaktan gayet de keyif alıyorsun
her şeyi bi kenara bırak, bu exin her hareketinden kendine pay çıkarman şu anki sevgiline çok büyük ayıp ya

Boşanmış bir kadınım ben de ortak çocuğumuz da var ve en son kendisi ile mahkeme salonunda görüştüm
Abimde en son aldatildığıni öğrendiği gün görmüştü eski eşini mahkemede bile görüşmedi
Eşimde eski eşini mahkeme için başvuru yaptıkları gün görmüş
Biri ile bosaninca o kişi ile görüşmek bana doğru gelmiyor
Bir kere kadın yada erkek olsun hayatımızda ki.insanlar açısından da rahatsız edici
Ortak çocuk mu var ben babaanne ile muhatap oluyorum gelip gitme konusunda
Abim meseleyi annem üzerinden hallediyor kadın annem ile muhatap
Eşimin oğlu zaten büyükmüş o kendi gidip gelip arayıp soruyor
Bence eski es ile konuşmaya telefon numarası sosyal medya vs olmasına lüzum yok ileride mezuniyet vs de köprü aracılığı yapacak insanlar ile bu düğün askerlik mezuniyet vs halledilir

bunu annem de söylüyor şimdi barışalım bir şans daha verelim dersen evdekini şutlayacak dedi :KK70: zaten onun huyu biribi bulmadan birini bırakmaz.
Bunu yapsana Jameya. Bi ışık yak sonra sen yanlış anladın de. Şu an hayatındaki kadınlar mı aldatmıştı seni? Eğer öyleyse intikam bile almış olursun :KK70:

Kızlar merhaba yine diyeceksiniz ki eski eş konusu açıyorsun ama bu adam ne yapmaya çalışıyor?

beni dün akşam aradı çok da canım sıkkındı açmadım ilk başta ısrarla arayınca bende açtım seninle bir konu hakkında konuşmak istiyorum dedi,
buyur dinliyorum kızımızla alakalı mı dedim evet dedi.
konuşmaya başladı kızımızı ben burda okutmak istiyorum bende kalsın ben okutayım diye sende istiyorsan yurt dışına git orda çalış demeye başladı. hayır dedim ben ne olursa olsun kızımı bırakıp bir yere gitmem onu götürmeme izin vermedin sana sorduğumda, bende gitmemeye karar verdim. (geçen hafta yurt dışına gitsem kızımı götürmem için izin verir misin diye sormuştum) o da hayır kızımdan uzak kalmak istemiyorum demişti.
ben de gerekirse temizlik yaparım kızıma yine bakarım bende uzak kalmak istemiyorum dedim.
sonra konuyu başka yöne çevirmeye başladı, ben sana ömür boyu seninle kızım için aynı evde kalacağımı söylemiştim boşandığımız gün hatırlıyor musun dedi hayır hatırlamıyorum üzerinden 4 sene geçti ve ne ilgisi var dedim??
ben sana demiştim ben ömür boyu seninle yaşamaya razıydım sen istemedin diye zırvalamaya başladı.
Ben yaşamaya razı değildim ama sen beni aldattığını unutmuş gibi konuşuyorsun dedim, sende kocana sahip çıksaydın dedi :KK70:
sonra benim 2 sene önce hayatımda uzun süren bir ilişkim vardı onunla tatile gitmiştik ikimiz. kendisi beni instagramdan stokladığı için herşeyi görüyor onu açtı ben senin erkek arkadaşınla tatile gitmeni bile affettim, bu hayatta beni anlamayan tek insan sensin. herkes beni anlıyor bitek sen anlamıyorsun.
işte senin hayatında düzgün bir insanın duracağını zannetmiyorum.
yani 4 sene olmuş boşanalı bu muhabbetleri neden yapıyorsun hayatıma giren çıkandan kimle ne yaptığım seni hiçbir şekilde ilgilendirmez sana hesabını vermek zorunda değilim ayrıca senin hayatında bir kadın var bu kadın benim çocuğuma bakıyor, sen ona karşı saygısızlık edip benimle bu muhabbetleri ne amaçla yapıyorsun kapat telefonu diyip kapattım.
4 sene geçmiş üzerinden hala evliyken ona sahip çıkmadığımı,başka kadına kaptırmasaymışım diyor.
bu adam neyin peşinde şimdi?
Adamın neyin peşinde olup olmamasının bir önemi var mı sizce? Karaktersiz, adam olabilitesi olmayan bir kişi. Tavrınız net ve sert olmalı bence. Bana sahip çıksaydın lafından sonrasını dinlemeniz bile hoş olmamış. Bundan sonra kızınız hariç hiç bir konuda iletişim kurmak istemediğinizi, huzurunuzu ve rahatınızı kaçırmaya hakkı olmadığını söyleyin.

Adamın neyin peşinde olup olmamasının bir önemi var mı sizce? Karaktersiz, adam olabilitesi olmayan bir kişi. Tavrınız net ve sert olmalı bence. Bana sahip çıksaydın lafından sonrasını dinlemeniz bile hoş olmamış. Bundan sonra kızınız hariç hiç bir konuda iletişim kurmak istemediğinizi, huzurunuzu ve rahatınızı kaçırmaya hakkı olmadığını söyleyin.
bunu hep söylüyorum kızım dışında da hiçbir zaman konuşmadım ama belli ki pişmanlıklar yaşamaya başladı ki bu konuları açıp duruyor bende keyif aldım dinlemekten :) düşünsene hayatında beni aldattığı kadın var ama o bana barışma sinyalleri veriyor. ben pişman olarak görmek istiyorum onu.bundan da keyif alıyorum bu hırçınlığı bu kafa karışıklığını görmek bana zevk veriyor şahsen.

Bunu yapsana Jameya. Bi ışık yak sonra sen yanlış anladın de. Şu an hayatındaki kadınlar mı aldatmıştı seni? Eğer öyleyse intikam bile almış olursun :KK70:
ben onu kendime bela etmek istemiyorum. yapıştı mı yapışır daha önce çok yaşadım o yüzden hiç böyle şeyler yaparak uğraşamam onunla. herşey ortada zaten neyi neden konuştuğu çok belli.

bütün kk toplanıp sana " evet jameya, eski kocan sana hala aşık, seni deliler gibi kıskanıyor, tek derdi sensin " diyelim artık sen de mutlu ol
bu son yazdıklarını bu kadar gülücüklerle söylemen, buraya devamlı bu adam hakkında konu açmanın başka hiçbir açıklaması yok bence
ben anlam veremiyorum adam seni zamanında dövmüş sövmüş aldatmış sana neler yaşatmış
böyle bir insanın adını ağzına alamayacak derecede nefret etmen gerekirken buraya devamlı adam hakkında konular açman
bolca gülücük emojileri, ne hikmetse sürekli bi "galiba bu adam seni unutamadı" cümlesini duymak ister gibi şeyler yazman
yok ben anlam veremiyorum adı geçtiği an midenin bulanması gerekirken sen adam hakkında konuşmaktan gayet de keyif alıyorsun
her şeyi bi kenara bırak, bu exin her hareketinden kendine pay çıkarman şu anki sevgiline çok büyük ayıp ya
offfffffff duyar kasmayın artık ya yeter.

Boşanmış bir kadınım ben de ortak çocuğumuz da var ve en son kendisi ile mahkeme salonunda görüştüm
Abimde en son aldatildığıni öğrendiği gün görmüştü eski eşini mahkemede bile görüşmedi
Eşimde eski eşini mahkeme için başvuru yaptıkları gün görmüş
Biri ile bosaninca o kişi ile görüşmek bana doğru gelmiyor
Bir kere kadın yada erkek olsun hayatımızda ki.insanlar açısından da rahatsız edici
Ortak çocuk mu var ben babaanne ile muhatap oluyorum gelip gitme konusunda
Abim meseleyi annem üzerinden hallediyor kadın annem ile muhatap
Eşimin oğlu zaten büyükmüş o kendi gidip gelip arayıp soruyor
Bence eski es ile konuşmaya telefon numarası sosyal medya vs olmasına lüzum yok ileride mezuniyet vs de köprü aracılığı yapacak insanlar ile bu düğün askerlik mezuniyet vs halledilir
onun ailesinden görüşebileceğim kimse yok annesi de babası da öldü. ablaları zaten boşandığımdan beri çocuk için bile aramadılar. kimse ile görüştürmüyor ama kız arkadaşıyla görüştürüyor kızım için.
sosyal medyamda kayıtlı değil hesabım açıkken görüyordu şuan göremiyor. sadece wp üzerinden kızımız için konuşuyorsak nadiren o da, bide o aradığı gün o kadar. onun dışında hiçbir konu hakkında muhattap olmuyorum olduğunda da dinlemedim normalde ama o gün dinledim nereye varacak diye.

Eski eşiniz pişman değilde size oyun planlıyor olabilir mi acaba ?

Sanıyorum süregelen bir mahkemeniz var ve size çocuk için para ödemek yerine, kızınızı kendisine iyice alıştırıp, nafaka vermemek için velayeti sizden almaya hazırlanıyor olabilir mi ?

Yazışmalarında sizin maddi gücünüzün olmadığına vurgu yapıyor. Mahkemede kızınıza kendisinin daha iyi şartlar sunabileceğini söyleyip velayeti isteyebilir mi ? Biraz da bu açıdan düşünerek hareket edin bence.

Kızımıza ben temizlik yapar bakarım yazmak yerine, ben anne olarak üstüme düşeni fazlasıyla yapıyorum aynısını senden de bekliyorum demeniz ona istediği kozu vermez mesela.

Elinizden geldiğince yazılı yada sözlü iletişimde çok kısa ve öz olup istediği kozları vermeyin eline. Dağın görünen yüzüne bakmak yerine görünmeyen kısmına bakmak her zaman daha iyidir. Temkinli olmanızda yarar var.

Eski eşiniz pişman değilde size oyun planlıyor olabilir mi acaba ?

Sanıyorum süregelen bir mahkemeniz var ve size çocuk için para ödemek yerine, kızınızı kendisine iyice alıştırıp, nafaka vermemek için velayeti sizden almaya hazırlanıyor olabilir mi ?

Yazışmalarında sizin maddi gücünüzün olmadığına vurgu yapıyor. Mahkemede kızınıza kendisinin daha iyi şartlar sunabileceğini söyleyip velayeti isteyebilir mi ? Biraz da bu açıdan düşünerek hareket edin bence.

Kızımıza ben temizlik yapar bakarım yazmak yerine, ben anne olarak üstüme düşeni fazlasıyla yapıyorum aynısını senden de bekliyorum demeniz ona istediği kozu vermez mesela.

Elinizden geldiğince yazılı yada sözlü iletişimde çok kısa ve öz olup istediği kozları vermeyin eline. Dağın görünen yüzüne bakmak yerine görünmeyen kısmına bakmak her zaman daha iyidir. Temkinli olmanızda yarar var.
nafaka arttırma davası var neyi kullanabilir ki nafaka arttırma davasında? evet kendisi çirkefin önde gideni benim nişanlı olduğumu filan yazmış dilekçeye avukatı nişanlı olduğum için masraflarım artmış ve bu yüzden de sebepsiz zenginleşme peşinde olduğumu filan yazmış. sürekli de mahkemede görüşücez diyor ama velayet davası açsa da alamaz kızımı benden. ne yani durumum iyi değil diye velayeti benden alabilecek mi?

Amacı bu zaten adam bu kadar peşinde olsa nafaka artırım davasına itiraz etmezdi. Kadının durumu kötü bunu da biliyor.

Jameyra ex in yeni sevgisinden daha üstün olduğunu exin peşinde olduğunu vurgulamak için konu açmış baya da istediği cevabı almış :)

Sen ben biliriz ama millet anlamaz boşver tatmin etsin kendini boş şeylerle.

Amacı bu zaten adam bu kadar peşinde olsa nafaka artırım davasına itiraz etmezdi. Kadının durumu kötü bunu da biliyor.

Jameyra ex in yeni sevgisinden daha üstün olduğunu exin peşinde olduğunu vurgulamak için konu açmış baya da istediği cevabı almış :)

Sen ben biliriz ama millet anlamaz boşver tatmin etsin kendini boş şeylerle.
sen ben dediğiniz herşeyi çok iyi biliyorsunuz gerçekten :KK70:

onun ailesinden görüşebileceğim kimse yok annesi de babası da öldü. ablaları zaten boşandığımdan beri çocuk için bile aramadılar. kimse ile görüştürmüyor ama kız arkadaşıyla görüştürüyor kızım için.
sosyal medyamda kayıtlı değil hesabım açıkken görüyordu şuan göremiyor. sadece wp üzerinden kızımız için konuşuyorsak nadiren o da, bide o aradığı gün o kadar. onun dışında hiçbir konu hakkında muhattap olmuyorum olduğunda da dinlemedim normalde ama o gün dinledim nereye varacak diye.
Hiç mi akrabanız vs yok mesela sizin tarafınızdan bir anne teyze vs onunla muhatap olsun eski eşiniz mesela çocuğu mu alacak onlardan birini arasın o kişi sizin aranızda köprü olsun
Mesela eşiniz kızı alacağım dedi o kişiye o kişi de gel şu noktada benim gözetimim ile al çocuğu diyebilir
Konuşmaya gerek yok çocuğun eski eşinizde kalacağı gün bellidir zaten mahkeme karari ile size ben çocuğu almaya geliyorum yazsın
Sizde tamam deyip geçin çocuğu indirin biraz ilerde bekleyin o çocuğu alsın gitsin
Yani isteseniz mesafeyi her türlü koyabilirsiniz
Bu eski eşiniz içinde sizin içinde sorun olmaktan çıkar böylece adamda sizde niye böyle dedi ne oldu ne ima etti diye düşünmek zorunda kalmazsınız

X