geçmişi sürekli yüzüme vuruyor.

neyi ne hakla affetmiş şu eski erkeklerin hazımsızlığı...adamın kafasına vura vura ul*n g.zekalı boşandınız kadın bekar diye bağırmak geldi içimden.
Ama garip olan bir şey daha var eski eşinin seni stolklamasına niye izin veriyorsun? Hesabını gizle, gizliyse onunla bağlantılı kişileri çıkar. Eski konularından da garip bir şekilde eski eşinize karşı birşeyler hissettiğinizi hissetmeye başladım ilgisi kıskanması hoşunuza mı gidiyor? böyle bir vibe verdiğiniz.
Gizledim hesabımı bakamıyor şuan ona ayrı bir kuduruk zaten 😂 eski eşime karşı birşey hissetmiyorum.

Bu evdeki kadınla sizi aldatmisti sanki yanlış mı hatirliyorum
Evet beni o kızla aldatmıştı boşanmadan bana arkadaşım msj atmıştı siz boşandınız mı el ele biriyle gördüm diye ben kızdan sonra şüphelenmiştim ve doğru çıkmıştı.

Çok uzuluyorum ya okuyunca 😞 halen senden ayrılamamıs bır adam, hani gorusmek konusmak zorunda olmak

Evliyken bosanınca da bıtmıyor demek 😞

Çok uzuluyorum ya okuyunca 😞 halen senden ayrılamamıs bır adam, hani gorusmek konusmak zorunda olmak

Evliyken bosanınca da bıtmıyor demek 😞
bitmiyor malesef gerçekten hala bir sorumluluğum varmış gibi davranıyor ona hesap vermem gerekiyor sanki. utanmaz herif ya.

Bence telefonu kapatmamaliydiniz. Siz karşılıklı eteginizdeki taşları dökmeden rahatlamayacaksiniz. Gerekirse saatlerce bir boşaltın içinizi de rahatlayıp anne babalık yapabilin.

Barışır misiniz barismazsiniz bilemiyorum ama onun bu kıvama gelmiş halini kızınızın giderleri için aldığınız nafakayı alttan tatlı tatlı şekilde artirmak için iyi bir fırsat . Kavga etmeden sakin kalarak sanki hak verdiginizi zannettirerek bu durumu lehinize kullanın bence. Size de yazık zorlaniyorsunuz .

Bence yuzuk meselesi patladi bacimsu Jameya Jameya kizda bunu sindiremedi (metres olmayi sindirmis gerci) olay cikardi, o da dedi ki madem oyle yuzugun sahibine geri doneyim.

Yuzuk onemli biliyorsun, elden ele geziyor kiymetlimissss

Bence yuzuk meselesi patladi bacimsu Jameya Jameya kizda bunu sindiremedi (metres olmayi sindirmis gerci) olay cikardi, o da dedi ki madem oyle yuzugun sahibine geri doneyim.

birşey yüzünden kavga ettikleri belli zaten :) ama bence yüzük değil mesele.

yüzük olsa mesele bence o kız durmaz yanında.

bence evdekinden sıkıldı :KK70:

bunu annem de söylüyor şimdi barışalım bir şans daha verelim dersen evdekini şutlayacak dedi :KK70: zaten onun huyu biribi bulmadan birini bırakmaz.

muhtemelen benim adım atmamı bekliyor benle barışmak için :KK70: ben gidip şans verelim dememi bekliyor barışırsak da yüzüme vurucak ben seninle kızımız için barıştım diye :KK70:
yorumumla seni üzmek istemem ama bu adamdan kesinlikle seninle barışmak isteme, sana geri dönme enerjisi almadım
muhtemelen diğeriyle arasında ciddi bi sorun oldu, adam da yalnız kalma korkusu peydah olunca seni yoklamak istedi
sen ılımlı konuşsaydın biraz daha üzerine giderdi, belki bir iki flörtleşirdi ama diğeriyle arasındaki sorun çözüldüğü an koşa koşa ona giderdi
veya diğeriyle düzelmese bile başkasını bulduğu an yine seni bırakırdı
bazı insanlar böyledir, asla yalnız kalmak istemezler, yalnız kalmamak için bitmiş gitmiş ilişkileri tekrar yoklarlar
yedekte tutmayı severler falan
adamın şu an elinde senden başka seçenek yok muhtemelen o nedenle seni yoklamış
kimsenin hayatında bir seçenek, bir alternatif, bir "kimseyi bulamazsam buna dönerim" rolünde olmayın
olacaksanız başrol olun kızlar, yan rollere tenezzül etmeyin

Kızlar merhaba yine diyeceksiniz ki eski eş konusu açıyorsun ama bu adam ne yapmaya çalışıyor?

beni dün akşam aradı çok da canım sıkkındı açmadım ilk başta ısrarla arayınca bende açtım seninle bir konu hakkında konuşmak istiyorum dedi,
buyur dinliyorum kızımızla alakalı mı dedim evet dedi.
konuşmaya başladı kızımızı ben burda okutmak istiyorum bende kalsın ben okutayım diye sende istiyorsan yurt dışına git orda çalış demeye başladı. hayır dedim ben ne olursa olsun kızımı bırakıp bir yere gitmem onu götürmeme izin vermedin sana sorduğumda, bende gitmemeye karar verdim. (geçen hafta yurt dışına gitsem kızımı götürmem için izin verir misin diye sormuştum) o da hayır kızımdan uzak kalmak istemiyorum demişti.
ben de gerekirse temizlik yaparım kızıma yine bakarım bende uzak kalmak istemiyorum dedim.
sonra konuyu başka yöne çevirmeye başladı, ben sana ömür boyu seninle kızım için aynı evde kalacağımı söylemiştim boşandığımız gün hatırlıyor musun dedi hayır hatırlamıyorum üzerinden 4 sene geçti ve ne ilgisi var dedim??
ben sana demiştim ben ömür boyu seninle yaşamaya razıydım sen istemedin diye zırvalamaya başladı.
Ben yaşamaya razı değildim ama sen beni aldattığını unutmuş gibi konuşuyorsun dedim, sende kocana sahip çıksaydın dedi :KK70:
sonra benim 2 sene önce hayatımda uzun süren bir ilişkim vardı onunla tatile gitmiştik ikimiz. kendisi beni instagramdan stokladığı için herşeyi görüyor onu açtı ben senin erkek arkadaşınla tatile gitmeni bile affettim, bu hayatta beni anlamayan tek insan sensin. herkes beni anlıyor bitek sen anlamıyorsun.
işte senin hayatında düzgün bir insanın duracağını zannetmiyorum.
yani 4 sene olmuş boşanalı bu muhabbetleri neden yapıyorsun hayatıma giren çıkandan kimle ne yaptığım seni hiçbir şekilde ilgilendirmez sana hesabını vermek zorunda değilim ayrıca senin hayatında bir kadın var bu kadın benim çocuğuma bakıyor, sen ona karşı saygısızlık edip benimle bu muhabbetleri ne amaçla yapıyorsun kapat telefonu diyip kapattım.
4 sene geçmiş üzerinden hala evliyken ona sahip çıkmadığımı,başka kadına kaptırmasaymışım diyor.
bu adam neyin peşinde şimdi?
Evdeki kadında da aradığını bulamamış, denemiş bakmış etmiş...olmuyor gel barışalım halleri.
Sakın barışma.

Evdeki kadında da aradığını bulamamış, denemiş bakmış etmiş...olmuyor gel barışalım halleri.
Sakın barışma.
yok be ne barışması Allah korusun. neler yaşadım ben onunla evliyken. travmalarını hala atlatamadım.

yorumumla seni üzmek istemem ama bu adamdan kesinlikle seninle barışmak isteme, sana geri dönme enerjisi almadım
muhtemelen diğeriyle arasında ciddi bi sorun oldu, adam da yalnız kalma korkusu peydah olunca seni yoklamak istedi
sen ılımlı konuşsaydın biraz daha üzerine giderdi, belki bir iki flörtleşirdi ama diğeriyle arasındaki sorun çözüldüğü an koşa koşa ona giderdi
bazı insanlar böyledir, asla yalnız kalmak istemezler, yalnız kalmamak için bitmiş gitmiş ilişkileri tekrar yoklarlar
kimsenin hayatında bir seçenek, bir alternatif, bir "kimseyi bulamazsam buna dönerim" rolünde olmayın
Ahah öyle zaten, herifin anksiyetesi tutuyo kadınsız kalacam diye resmen. Toprak olsa şekil alır yine ölmez öyle bir libido.

hiçbir zaman o rolde olmadım zaten ben :KK200:

Bence maddi sıkıntın olduğunu biliyor,bu sebeple şansını denemiş. Önce çocuktan vurmaya çalışmış ters tepince gerçek niyetini ortaya dökmüş.
Aslında buna tamam gel diyip sevgilisinden ayırıp (kadında kurtulur)sonrada tekmeyi basmak lazım ama o zamanda nafaka falan daha da uğraştıracak seni zira her zaman parasız kalmandan memnun olmuş ,zor durumda kalınca bana dönecek diye düşünen ve bu sebeple maddi konuları hep zora sokmuş biri zaten.

Evet beni o kızla aldatmıştı boşanmadan bana arkadaşım msj atmıştı siz boşandınız mı el ele biriyle gördüm diye ben kızdan sonra şüphelenmiştim ve doğru çıkmıştı.
Ne kadar iğrenç bu erkekler ya

Kızlar merhaba yine diyeceksiniz ki eski eş konusu açıyorsun ama bu adam ne yapmaya çalışıyor?

beni dün akşam aradı çok da canım sıkkındı açmadım ilk başta ısrarla arayınca bende açtım seninle bir konu hakkında konuşmak istiyorum dedi,
buyur dinliyorum kızımızla alakalı mı dedim evet dedi.
konuşmaya başladı kızımızı ben burda okutmak istiyorum bende kalsın ben okutayım diye sende istiyorsan yurt dışına git orda çalış demeye başladı. hayır dedim ben ne olursa olsun kızımı bırakıp bir yere gitmem onu götürmeme izin vermedin sana sorduğumda, bende gitmemeye karar verdim. (geçen hafta yurt dışına gitsem kızımı götürmem için izin verir misin diye sormuştum) o da hayır kızımdan uzak kalmak istemiyorum demişti.
ben de gerekirse temizlik yaparım kızıma yine bakarım bende uzak kalmak istemiyorum dedim.
sonra konuyu başka yöne çevirmeye başladı, ben sana ömür boyu seninle kızım için aynı evde kalacağımı söylemiştim boşandığımız gün hatırlıyor musun dedi hayır hatırlamıyorum üzerinden 4 sene geçti ve ne ilgisi var dedim??
ben sana demiştim ben ömür boyu seninle yaşamaya razıydım sen istemedin diye zırvalamaya başladı.
Ben yaşamaya razı değildim ama sen beni aldattığını unutmuş gibi konuşuyorsun dedim, sende kocana sahip çıksaydın dedi :KK70:
sonra benim 2 sene önce hayatımda uzun süren bir ilişkim vardı onunla tatile gitmiştik ikimiz. kendisi beni instagramdan stokladığı için herşeyi görüyor onu açtı ben senin erkek arkadaşınla tatile gitmeni bile affettim, bu hayatta beni anlamayan tek insan sensin. herkes beni anlıyor bitek sen anlamıyorsun.
işte senin hayatında düzgün bir insanın duracağını zannetmiyorum.
yani 4 sene olmuş boşanalı bu muhabbetleri neden yapıyorsun hayatıma giren çıkandan kimle ne yaptığım seni hiçbir şekilde ilgilendirmez sana hesabını vermek zorunda değilim ayrıca senin hayatında bir kadın var bu kadın benim çocuğuma bakıyor, sen ona karşı saygısızlık edip benimle bu muhabbetleri ne amaçla yapıyorsun kapat telefonu diyip kapattım.
4 sene geçmiş üzerinden hala evliyken ona sahip çıkmadığımı,başka kadına kaptırmasaymışım diyor.
bu adam neyin peşinde şimdi?
Komik biriymiş,dünya kadar derdimin arasında güldürdü beni.

X