geceye inat

Suan manısadayım esimin işi nedenıyle.ikimiz bırlikte calısıyoruz.hıc sevımlı drgıl bırlıkte calısmak.ıkımızde muh iz ve yonetıcılık yapıyoruz bır fabrıkada

Suan manısadayım esimin işi nedenıyle.ikimiz bırlikte calısıyoruz.hıc sevımlı drgıl bırlıkte calısmak.ıkımızde muh iz ve yonetıcılık yapıyoruz bır fabrıkada
Haftasonları anneme gıdıyoruz her hafta degıl ayda 1-2.yazın yazlıga sık gıderdık

ne guzel
bende sinif ögretmeniydim 2 yil once istifa ettim.esim dr.
20 yildir siyam ikiziyiz biz

Tabı haklusın ilk yıllarımda evliyken yaptım o hatayı şimdi o hadı gıdelim dıyor
o zaman sen gitme arada evimizde kalalim de
sofra hazirla
olmadi bir kadeh icin
hatta sarhos olun
bilemem ama beraberliginize renk katin

ben cok severdim sipalari
bazi veliler illa beril ogretmen derdi
acayip bir duygu
cok özlüyorum o yillari
ama gectiiiiiii

o zaman sen gitme arada evimizde kalalim de
sofra hazirla
olmadi bir kadeh icin
hatta sarhos olun
bilemem ama beraberliginize renk katin
Yanlış ıfade ettım sık sık gezmeye urla cıvarına gıderız ama bız evımızı cok severız cok vakıt gecırıruz anneme bırakıp bırakıp gıtmem soğur ayeıca ne kdr guvensen de basıboş kalmamalı

aynen
bende yanlis anlamis olabilirim.
benim duygularim koreldi gibi, hasandan ve cocuklarimdan baska tiryakiligim yok gibi.sevmek ayri kardesim vs.yeri ayri ama benim ailemin yeri apayri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…