geceye inat

kizma bana ama isigin sahte oazaman.
kendini sakliyor olmayasin bu pozitifligin gölgesinde
Berus burada bahsedemıyeceğim cok hatası oldu.aldatma degıl.snr ben hep onları dusunup ters davrandım hep kusır dongu 5yıl once yasananı unutmayıp en guzel anda bıle bahsedebılıyorumm

Berus burada bahsedemıyeceğim cok hatası oldu.aldatma degıl.snr ben hep onları dusunup ters davrandım hep kusır dongu 5yıl once yasananı unutmayıp en guzel anda bıle bahsedebılıyorumm
surekli anlatmaktan adam artik arsiz olmustur utanmiyordurda, normal gibi geliyordur nasilsa habire isitiyon diye.
sence biz birsey yasamadikmi.
sence bizim hatalarimiz olmadimi
siz diger insanlardan farklimisiniz.
yoooooooooooo tek fark biz isitip öne koymadik oda yalama yapmadi utandi durdu.

Doğru hergun kendımı elestırıyorum ama gecmişi hatırlatmaktan kendımı alıkoyamıyorumm
sen hazmetmedikce
hatasiyla vs...esini kabullenmedikcede duzelmez bu
otur konus bitir icindeki sorulara cevap bul
aslinda kendine ediyorsun

Cok doğru ıkı hafta önce tam duzeldı dedım kendı ozelestırı yaptı kabul ettı konuştuk anlastık snr ben naptım kabul ettı ya haklıyım ya ona bu ıkı haftayı dar ettım

15 kez denedımm onu suclamamak adına suan özelestırı yapıyorum yoksa onun hataları daha dazla
elinde bir hata ölcermi var
kime gore cok hatasi
belki ona gorede sen hatalisin
birak bunlari
hatalari suclama yerine kullanacana ders cikarmada kullan

serve hep boyle genc, saglikli, kariyerli kalacanin garantisi varsa tutturdugun yolda devam et canim
yoksa bir an once aklini basina al ve degis
belki sendeki degisim onuda kendine getirir

serve hep boyle genc, saglikli, kariyerli kalacanin garantisi varsa tutturdugun yolda devam et canim
yoksa bir an once aklini basina al ve degis
belki sendeki degisim onuda kendine getirir
İşin ilginci onun degışmesı gerektıgını dusunuyorum ona anlattım kabullendı bana zaman ver dedı ama işte bu surecte ben sabredemıyorum ve surekkli aynı şeylerden bahsedıyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…