Gece 24'den sonra

Açmayacaksin telefonlarini, istemiyorum seni diyeceksin kararli bir şekilde

Ben deli gibi seviyorum hala onu, ama cok yıprattı beni, tek ugrastım, ugrasırken de üstüme cok geldi, asagıladıgı cok zaman oldu, baska sıkıntılarım da var, bu yüzden ben de artık istemiyorum, kafamda da hallettim. Silmistim de her yerden zaten ayrılmayı zorlayınca.
Bu sefer iftiraya baslıyor ama.
Aramaz zaten artık, sildi numaramı. Gitsin.
Ben zaten kararlıyım artık aramıyorum, bir sey yapmıyorum. Bir günaydın mesajı icin yalvardıgım, ilgisiz sevgisiz köpek gibi muamele gördügüm günlerimdeki gibi degilim ben de. Cünkü o günlere geri dönmek istemiyorum. Önceden daha kuvvetliydim, ama elimden giden cok seyim var, su an kaldıracak durumda degilim. Onun egosunu tatmin edemem daha fazla. O da düzgünce bir seye baslamayacak. Hikaye bu kadar, the end.
Sinirlendim ama birden elimde olmadı.
Sakindim ne güzel, arkadas geldi kafam dagıldı dedim, teze odaklandım filan. Ondan. Sizle konusunca iyi geliyor ama.

Hee evet evet rekorumuzu kiriyoruz hala küsüz

Nasıl dayanıyorsun ya, ben olsam simdiye boynuna atladıydım.

Sevindim

Bir öneri, seni arama şansını ortadan kaldırmak için yeni bir tel al ve eskisini bir arkadaşına ver. Sık görüştüklerini no değişiminden haberdar edersin. Önemli biri ararsa da önceki telini arkadaşın sana iletir.

Bazı insanlar ne şuursuz dimi. Yok ya potansiyel bir tehlike görmedigimden rahatim şuursuzluktan değil. Kizcagizda iyi kizdir yani kocamada güveniyorum

İnsanından belli oluyor zaten, kız iyi ise, seninkinin de gizlisi saklısı olmadı ise bugüne kadar neden güvenmeyesin...
Sen kocanla barıs bak, adama canını teslim edecek kadar cok güveniyorsun, seviyorsun da, karsına al tatlı dille konus bir daha, ailesinin alttan alabileein bir yanı varsa az fedakarlık yap. O da cabanı görürse belki her sey yoluna girer...

Öpüp kaçasım geliyor arada

Yok canım gerek yok öyle seylere silmiştir zaten. Ben bu vakte kadar hic hat degismedim, cok ekstrem bir durum olmadıkca degistirmem herhalde. Gerci su kariyer sitelerine filan numara yazıyoruz, degissem mi filan diyorum bazen.

Tedirginligi bir sey yaparım filan diye, insan cok sevmiş oldugu birine kıyabilir mi? Sacma...Kimin için bosalttı ise yerimi gitsin gönül rahatlıgı ile. O cok büyük bir seyden vazgecti. Cok pişman olacak.

Öpüp kaçasım geliyor arada

Öp kaç o vakit : ) Bu kadar küslük olmaz bea. Dur size bir konu atim. Belki biliyorsunuzdur.

Ben yarın il mem e gitcem. eve yakın boş okul varmış görevlendirme isticem.

Ben de onu sorduydum. İnsallah olur can..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…