Gece 24'den sonra

Dün ben de sok olduydum : )

İş konusunda mı tuttun? Neyse, bir topluluk içinde, başarı seni bulmuş, halinden memnun çıktın. Engel olarak, gerektiği kadar aktif olamaman, gereken enerjiyi verememen, ve duygusal anlamda o rahatlığa ulaşmamış olman. Sonuç kartı aşıklar çıktı ki bu da benim aklımı karıştırdı, neyse, sonuçları önemli olacak seçimleri işaret eder, amaçlanma, motivasyonun yükselmesi ve gereken enerji seviyesine ve manevi güce ulaşacaksın.

Kizlar göz neden seğirir? Sağ göz kapağim 3 gündür. Noluyo bana 3 gündür :KK16:

Yorgunluktan diye biliyorum ben..

İş konusunda mı tuttun? Neyse, bir topluluk içinde, başarı seni bulmuş, halinden memnun çıktın. Engel olarak, gerektiği kadar aktif olamaman, gereken enerjiyi verememen, ve duygusal anlamda o rahatlığa ulaşmamış olman. Sonuç kartı aşıklar çıktı ki bu da benim aklımı karıştırdı, neyse, sonuçları önemli olacak seçimleri işaret eder, amaçlanma, motivasyonun yükselmesi ve gereken enerji seviyesine ve manevi güce ulaşacaksın.

İş konusunda tuttum aslında sonra aklım kaydı, işe yöneldim. : )
Sen on numara bes yıldızsın, agzına saglık, tesekkür ederim.

sizin derdiniz yok anlaşılan işiniz yeni üyelerle uğraşmak ayrıca trolllllllll değilimmmm

Saka yaptım yahu : )
E kendini anlat az madem, ne yapar ne edersin?

stres yorgunluk bilgisayara çok bakmak.. bende olmuştu geçen ay.. gerçekten çok stresliydim.. 24 saat sürdü..

Neden ki o kadar stres? : )

trol ne ki, iki aydır buradayım ilk kez duydum.

Nette insanlara dalasan, rahatsız eden tipler...Buraya ait bir terim degil, genel bir sey. : )

X