Gece 24'den sonra

Yaa bu erkeklere varya ilişki bittikten sonra en iyi hiç yüz vermemek ama dayanamiyoruz işte biz kadinlar. O mesajlar filanda seni hala seviyor olabilir. Ama sen bosver naparsa yapsin üzmeye hakki yok

En son sinirlenip s.refsiz dedim dayanamayıp. Sevdigi falan yok, numara...O mesajı görünce cinlerim tepeme cıktı zaten. Cünkü ne yaparsam yapayım hep bir bahanesi var. Madem bu kadar seviyordun, niye o kadar aglattın...Bıraksaydın odaklanabilse idim...Simdi yanında idim. Banka sınavını 1,5-2 puanla kacırdım. Tek tercih onun sehri yazdım. Simdi de kyk basvurusu oldu, onun için de onun sehrini tercih ettim. Elbet bir sey cıkardı, devlet olmasa bile burada özele girer, gene orada da özele girerdim. Özelde tecrübem de var alanımla ilgili. Ama sürdürmek istemiyor bu sekilde, cat diye olsun diyor, ben de özel için buradan kalkıp gidemem yollamazlar.
Zaten tek gelse ailem bunların ailesi seni istemiyor, sana eziyet ederler der burada kapatırlar beni eve. Tanısma olsa olur söyledim cünkü varlıgını biliyorlar ailem. Hikaye yani, öyle bir sey yapamayacagımı bildigi icin bunu söyledi, inanmıyorum. Bir gr inancım kalmadı.

Yaa bu erkeklere varya ilişki bittikten sonra en iyi hiç yüz vermemek ama dayanamiyoruz işte biz kadinlar. O mesajlar filanda seni hala seviyor olabilir. Ama sen bosver naparsa yapsin üzmeye hakki yok

Aradaki mesajı da oku..

Ayyy bu ne ya böyle. Yok tek gelip isteyecekmisde yok sen zengin duskunuymussun. Ayy bosver cidden daha fazla ilerlemeden bitsin, biraz agresif ve oldukça problemli biri galiba.

Ayyy bu ne ya böyle. Yok tek gelip isteyecekmisde yok sen zengin duskunuymussun. Ayy bosver cidden daha fazla ilerlemeden bitsin, biraz agresif ve oldukça problemli biri galiba.

Okudum tamamini. Tatlim sakın
O aile seni ezer. Zaten olurmu öyle tek basina gelip istemek. Bu iş yaş bence uzak dur

Ailesi bir sey yapamaz bana. Sevdiririm ben kendimi, sevmezlerse de en fazla görmem bu kadar. İlerledi ilerleyecegi kadar, agzıma s.ctı cok afedersin, atmadıgı iftira, demedigi laf kalmadı, gene vazgecmedim, bırakmadım sevgimden. Yapmadıgım sey kalmadı. Yalnız dedim ben, anne sevkati, sevgiliye olan ask, her seyi birden hissettim. Ben bunları O oldugu için yuttum, cok üzülüdm, agladım, ama vazgecmedim gene de.
Tek gelirse ailem hem tanımıyor bunu, hem tek diyecekler, hem de ben öyle salla paca gidecekmisim. Üstelik biliyorum, üstüne yük olacak, bu sefer yarın öbür gün bana cemkirecek, yani calısmam lazım, bir de benim ailem öyle yoz degiller, bir süre sonra kabullenirler tek bile olsa ben diretirim cünkü. Zamanla tanımalarını saglarım, ama buna yanasmıyor. Her seyi zamana yaymak lazım dedim ben.
Yapılamayacagını bildigi için, sacma sapan tekliflerle geliyor ki ben hayır diyim, o da gitsin yedegindekine, ben suclu olayım. Belli zaten biri oldugu halinden. Bunu bana daha önce de yaptı. Uzunca kopus dedigimin sebebi bu idi. Sonra zaman gecti ayrıldı benden, simdi vedanın vedasını yapıp habire hayatı zindan ediyor bana.
Bir kere gitsin istiyorum artık. Hataları kabul etmese bile gitsin madem, tam gitsin. Perisan oldum artık. Cünkü seviyorum ben, ümitleniyorum, kötü oluyor. Araya zaman girse biliyorum düzelicem, cok zararım var kpss vs, telafi etmeye cabalıcam, okulum var, odaklanabilecem her seye, ama o zaman girmiyor hic araya. Gercekten tek olmak istiyorum artık, kimse de girmesin hayatıma. İşime gücüme bakayım. Kime istiyorsa gitsin, ya tutsun adam gibi ya komple cehennem olsun gitsin.

Evet çok dolmuşsun. Biraz klişe olacak ama o senin sevgini haketmiyor. Aile mevzusuna gelince o da öyle olmuyo işte, görüşmem olur biter olmuyo. Bak benim evliliğim bu yüzden bitiyor

Bilmiyorum canım, zaten bir sey olacagı yok, gelip igne saplayıp gidiyor habire. Komple gitsin. Zaten sildim her yerden ayrılınca, silmemişti. Elinin altındaki diger opsiyon degilim ben. Ya tam teslimiyet ya gitsin, ben böyleyim cünkü. İnsanın cok zoruna gidiyor, zaten arayıp sormuyordu da, güzel tatlı bir laf filan da yok aylardır. Anca işine gelince. Muhtemlen baska hesapları var, mail atıyorum örnegin görmüyor. Önceden sak görürdü, kapatmıs galiba, yüzünü zaten göremiyorum yanına gidip gelmemden beri bir aydır. Bırak yüzünü konusmak istyince azarlıyor filan. Ondan önce de aylarca görmedim gene. Yurtdısında iken bile her gün görüyordum en az yarım saat. Ben ders calısıyordum mola verince konusuyorduk. İşinin face'inde bir seyler vardı, sildi dikkatimi cekti bir grubun yazısı. Oradan bir kız sürekli begenmis filan bir seyler bunun sayfadan. Cok da anlamıyorum google'dan bakmıstım, face kullanmıyorum. Kızı yazdım grubu yazdım o grupta yazdıgı seyler cıktı. Benim tek beklentim, ilgi, sevkatti. Hasta olsam nasıl oldun, gittin mi doktora demesi idi örnegin. Ben bunlar icin dünyamı degistirmeyi göze almıstım. Kıymet bilmedi, saglık olsun.
Numarası ezberimde. Onu da unuturum zamanla...Cehennem olsun gitsin, cok yıprandım artık.

Ben hala içemedim. şimdi yapsam adam hayrola der. normalde içmem de.

Tamam madem : ) Ne yapan?
Bu arada yorumunu bekliyorum yazdıklarım hakkında.

Peki bu saatte oldukça yağlı ve kalorili yemek yiyen bana diyeceksiniz

Afiyet olsun diyecegiz : ) Löp löp et olsun.

Bu arada kızlar ben carpe__diem nickimi degistim, üyeligimi biliyor diye. Gerci okuyacak kadar umrunda degilim, o yüzden sallamıyordum, yarın öbür gün aklına gelecem ama, o yüzden degistim.

Anaaaa sen carpe diem misin? Hayirli olsun yeni nickin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…