Gece 24'den sonra

Bi doktora gittin mi, kist filan olmasın?

Gitmedim canım...

Selam...

Hava iyi degil, kapalı, yagdı yagacak...İnsanın ici kararıyor cidden böyle havalarda...

Kış geldi .....
Bir doktora git mutlaka. Bu kadar şiddetli adet sancısı, çikolata kistinin de habercisidir.

Gidecem gidecem diyorum, kalıyor hep öylece...

Sende cikolata kisti vardı de mi? Nasıl anladın böyle sancılı mı oluyordu senin de?

Gecmis olsun bu arada..

Gidecem gidecem diyorum, kalıyor hep öylece...

Sende cikolata kisti vardı de mi? Nasıl anladın böyle sancılı mı oluyordu senin de?

Gecmis olsun bu arada..

Benim çocuk öncesinde sancım çok olurdu, sonrasında rahat geçiriyordum. Hiç farketmedim ben, ultrasonda çıktı, doktor da şaşırdı nasıl yani hiç ağrın olmuyor muydu diye. Allahtan yoktu yani.

Benim çocuk öncesinde sancım çok olurdu, sonrasında rahat geçiriyordum. Hiç farketmedim ben, ultrasonda çıktı, doktor da şaşırdı nasıl yani hiç ağrın olmuyor muydu diye. Allahtan yoktu yani.

Anladım canım...
Benim üç gün filan hemen hemen sancım oluyor, sonra agrı magrı kalmıyor zaten..

Aaa hayirdir neden?

Beni bırakan erkek arkadasım fırsatları kacırabilir-iz deyip giden, gayet sevgi pıtırcıgı seklinde veda mesajı yazdı aksam. Ben de uymayınca ona, tartıstık özetle...Bir sürü iftira filan attı pesine. Sevdigim gibi sevilmedim, hayatında da biri var muhtemelen...Sürünmeyle basladı tekrar (epey bir süre kopmustuk), sürünmeyle devam etti, sürünmeyle de bitti. İçim cok acıyor, seviyorum da hala. Sanki kullanılmıs, oyalanılmıs gibi hissediyorum. Böyle...

Yaa bu erkeklere varya ilişki bittikten sonra en iyi hiç yüz vermemek ama dayanamiyoruz işte biz kadinlar. O mesajlar filanda seni hala seviyor olabilir. Ama sen bosver naparsa yapsin üzmeye hakki yok

Gelip veda gibi bir sey yapıp geri gidiyor böyle, artık cok yıldım.
Yurt dısında idi bu, döndü, o dönene kadar bekledim ben. Hem bu sene hem gecen sene aradaki kopmalı dönemle. İşini kurdu. Bir de biz uzagız birbirimizden, ben ona ulasayım diye cok yırtındım. Kabullendim, onun ailevi durumları yüzünden. O kpss dönemi bana zehir oldu, pesine banka sınavı oldu onun oldugu yeri yazdım, o ara da bir ton tartıstık. İlgisiz, merhametsiz, sevgisiz...Böyle bir seye döndü. Aylardır böyle idi. Konusurken suratıma kapatıyor filan. Bagırıyor, küfrediyor. Hicbir seye odaklanamaz hale geldim ben.
En son onun ailesi beni istemedigi icin, köken farkı var, o türk degil, tek basına gelip aileme diyecekmis, bir aya kadar evlenecekmisiz, gelirsem gelecekmisim, daha benim işim yok, onun ailevi durumları da karısık, ben de o sekil olmaz, sen ailene yardım etmek zorundasın, sırtına yük binmesin o kadar, biraz zamana yayalım benim adam gibi bir isim olsun. Ben bakarım eve dedim, sen de yardım edersin ailene. Ama gel tanıstırırım dedim, aileme dedim ben bunun varlıgını. Orası da ayrı bir konu, bu böyle dengesiz hareketler yaptıkca kötü oluyor, annem üzgün görüyor ve anlıyor sürekli. Gözlerim sürekli şiş. Sabah 6'da uyuyorum. Dün kapadım burayı oturdum saatlerce agladım. Ben her seyi yoluna koyalım, tek tek dedim diye, bana zengin, para düskünü diyor. ''Ben bakarım'' diyen bir insan para düskünü mü olur?
Dün arkadasımı karsılamaya gittim gara, nisanlısı da gelmişti. Bana koli getirmis; Anamurlu o, meyve filan..Onu aldım, cay ictik geri döndüm eve. Onlar da cocugun evine gitti. Sabahtan mesaj attım günlerdir sessiz oldugu için, madem bu kadar kararlısın her seyimi yok et dedim, sonra bana zengin birini bulamadın anlasılan diye bir sey yazdı, sinirlendim, oturdum bir de ona agladım. Sonra üstümü giydim arkadası karsılayacagım, Aradı otobüste.
Bugün kalkmıs sürtüyürmusum ben. Bir ton iftira filan gene...Kendi yaptıgı ve beni sepetledigi icin bunlar biliyorum. Cünkü düzenini kurdu benim hayatımın icine edip. Simdi o düzende beni istemiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…