gebelikte cinsel yaşam

kızlar cumartesı gunkı kontrolumde hamılelıgın son uc ayında korunmasız ılıskının bebıse zararı olup olmadıgını sordum doktoruma
kesınlıkle zararlı degıl dedı
ama bu durum acılması olan gebelıklerde gecerlı dedı hatta o durumda yasak bıle dedı
su durumda normal seyreden gebelıklerde spermlerın bebege ulasması mumkun degıl dedı
ayrıca son haftalarda eslere tavsıye ettıklerını cunku kasılmaların kolay doguma yardımcı oldugunu soyledı

benım doktorum fıkrı boyleydı kafasına takılanlara duyrulur

benim hiç kafama takılmıyordu çünkü en baştan sormuştum
ayrıca sekretercimle de uğraşmayalım zaten zar zor yakalandı sonra vazgeçerkaydirigubbakcemile3

Atmadim yavv icraat olmayinca yazamadik galiba:)

Benim kocisim evde oldugu sürece sorun yokta,adami evde bulamiyorum

insl.bizede zaman ayirirsa onunla ilgili baya iyi panlarim var..

asortie kız çok alemsin yaa sitenin bıcırığı cimcimesii seni çok güldüm vallaa

hadi siz kocayı bulamıyonuzda yaa bana ne oluyo kii
koca evde ama icraat yok çok korkak benimki yaa
ben yanaştıkça o kaçıyo bişi olcak diye 7. ayına girdin
erken doğum tehlikesi olabilir miş miş de kendince
bahaneler buluyo valla ne yapacağımı şaşırdım kendimi
sapık gibi hissediyom bazen hamilelikden önce ben kaçıyodum
şimdi o benden kaçıyo ne yapsamda ikna etsem kocişi acaba fikri olan varmıı

canım sizde sen cesaretliymişin bizde ikimizde korkagız.geçen gün diyorki hamile kaldıgından beri nerdeyse kardeş gibi olduk diyor.hakikaten öyle oldu vallasırnaşık şeybende diyorumki bu zamana kadar yaptıklarımıza sayalım demi yani:dilcikar:

valla ben cesaretliyimde eşimde iş yok işte eda cım zaten ilk üç ay kardeş gibiydik öncesinde tüp bebek olduğu için 20 gün kadar bi kardeşlik dönemi 3. aydan sonra 15 de bir yanii anlıyacan şimdiye kadar parmaklarımın sayısınca bile değill:)) ayy nebilim arkadaşım yaa kız doğuran azgın olumuş diye duymuştum acaba doğrumu kii yada sadece bana mı özell bi durum

ya sorma bende bulamıyorum bir kere buldum ondada hamile kalmışım:roflol:

tatlım bende ilk hamileliğimi nasıl oldu anlayamamıştım..kızım oldu..eşim çok yoğundu birbirimizi net olarak göremiyor ve geç saatlerde eve geliyorduk. ama ikinciyi bir türlü beceremiyoruz...
:1shok::1shok:

evet şekerim bende duymuştum o sözü ama bende hiç tık yok.nebileyim insan korkuyor işte doktorlar tehlike yok deselerde endişeleniyor insan.bide kocakoca göbişlerle zor oluyor bu iş bee.davul gibi.kendime gülesim geliyor:roflol:sırnaşık şey

deryacım bak dogruluk payı olabılır

Sanki bana da biraz doğru gibi geldi :)))) Ama benim bir sorunum yok yani ilk zamanlar vardı, eşimin o psikolojiyi aşması zor oldu. Sizin yardımınız gerekiyor onlara.

Bu arada gerçekten çok üzüldüm ben size yaaa. Şimdi kendinizi sadece anne olarak görmeye başlarsınız. Sadece anne değil, sevgili olduğunuzu da unutmayın... Eğer bir tehlike yoksa cinselliği hayatınızdan çıkarmayın bence kızlar. Biz insanız ve bunlar en doğal ihtiyaçlarımız )

ii de kızlar kimilerimizde isteksizlik cok fazla bende de öyle zorlamayla da olmuyo ki bu işler ne yapmamız gerekiyo acaba kendimizi fazla bıraktık galiba o konuda

biz de liseli aşıklar gibi olduk... sürekli el ele göz göze ama evlenmeden pardon doğurmadan olmaz!!!
ikimizde de iş stresi ve bebekten cinsel isteksizlik had safhada ama yine de romantiğiz:asigim:

canımcım haklısın ama bize kim yardım edecek şekerim.biz eşlerden daha korkagız :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…