gebelikte cinsel yaşam

yok sekreter kararlı o bugün kıyak mı yapar başka bişey mi ama
dikkat et kendine

sekreter sen yıne de sımartma adamı kararında yap ne yapacaksan
sonra adamcagız senden hep aynı performansı beklemesın :roflol:

hem beni yoldan cıkarın hemde yoldan cıkmaya hazırmış deyin ya aşk olsun size valla küstüm bi daha size güvenip konuşmayacagım işte :dilcikar::dilcikar:

ayy hıc gulucegım yoktuuu sekretercımm yazık adama kızz bosver ama en ıyısını sen yapıyonnnn :sm_cool::sm_cool:

benim kocamin ruh hali ayni benimkisi ben istedimmi oda istiyo ben istemedimmi oda istemiyor benimle birlikte kilo aliyor hattam geceleri bile kalkip birlikte tikaniyoruss ... daha ne istim Allahtan belamimi diymi ya kaydirigubbakcemile3hihoyyyt

şişşşşt kızlar rahat bırakın bakıyım sekreteri :mymeka:Aaaa yormayın kızcağızı o bu akşam yorulcak zati kızda hal bırakın ayolsırnaşık şey yine uyuyup kalacakmirmirmirmir

valla bizdede koçiş her akşam peşimden koşuyo garibim ama bende tık yok işte valla hep bi bahane buluyom:asigim::asigim: bakalım ne zamana kadar kacacagım bi yakalarsa bittim ben:eek::eek:

E CANIM SENDE VALLA ALEMSIN YANI BIZ KOCIS KOCIS DIYE NE DILLER DOKUYOZ HERIFE.SENDE NAZLANIYON YA:eek:klava: YAZIK ADAMCAGIZA KIZ.MAHSUSCUKTAN YAKALAN ARADA BIR BARIME :dance::dance::dance:

ya var ya sekreter eve gider şimdi temizlik falan yapar yorulur kaydirigubbakcemile2
yatar ve uyurmirmirmirmir o adamda avucunu yalarÇok üzgünüm çoook bak demedi demeyin:1rolleyes:

ya var ya sekreter eve gider şimdi temizlik falan yapar yorulur kaydirigubbakcemile2
yatar ve uyurmirmirmirmir o adamda avucunu yalarÇok üzgünüm çoook bak demedi demeyin:1rolleyes:

bakalım yarın naaptıklarını sorarız :roflol: evet olabilir erkenden yatar uyursa adam nolar bilmiyorumkafamçokkarıştı

o isi hal etmistir sırnaşık şey merak etmeyin yoruldugu kesin ama temizlikten degildir herhal sanirsam galiba :jeyyar:

bakıyorum ben gittikten sonra beni çekiştirmissiniz yaa:roflol: ayıp ayıp :eek::eek:

bu arada sekreter işi halletmiş anlaşıldı sesi çıkmadığına göre
adam seni yakaladı sonunda bize dua etsin yanee

X