gebelikte cinsel yaşam

geldim geldim meraklı şeyler:roflol: sorun ben anlatam içinizde kalmasın:teytey:

tamam tamam anlatma biz anladıkta sen nasıl yakalanabildin
yoksa sen mi ortam yarattın romantik şeyy

ay kı anlatır mıyım hiç ayıp ayıp kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızım caktırma yakalanmış numarası yaptım artık yoksa romantik ortam hazırlamış olsaydım bu kadına bi şey olmuş bu gün derdi bizim adam anlardı valla gaza geldigimi:teytey::teytey:

kızım caktırma yakalanmış numarası yaptım artık yoksa romantik ortam hazırlamış olsaydım bu kadına bi şey olmuş bu gün derdi bizim adam anlardı valla gaza geldigimi:teytey::teytey:

aman iyi adam sonunda muradına erdi darısı bir dahakinekaydirigubbakcemile3

e bi zahmet yani adam iyi duruyor bu arada dün bi arkadaş demişti
ya eşi hamile olan erkekler aldatıyormuş diye ben araştırdım sadece
%17 siymiş

e bi zahmet yani adam iyi duruyor bu arada dün bi arkadaş demişti
ya eşi hamile olan erkekler aldatıyormuş diye ben araştırdım sadece
%17 siymiş

ay kı benim kocam melek melek hep beni düşünüyo valla o yüzden hep sabrediyo
dünkü arkadaş % 100 lerden bahsediyodu yanlış hatırlamıyorsam içime su serptin valla
herkes nerde bu arada bi ikimiz kaldık galiba

işte bu konu sadece%17 kızlarkaydirigubbakcemile5

walla ben yazdıklarınız okuyorum ama bişey yazmıyorum çünkü uykum geldi iş yerinde tek başımayım iş güçde yok tatlı tatlıda bi rüzgar geliyo bi yerlerden pijamalarımı verselerde uyusam şuracıktamirmirmirmir

Son düzenleme:

ya var ya hiç sorma benim de nasıl uykum:1closedeyes: geldi mayıştım resmen yawmirmirmirmir

yaşasın yemek yemek sloganıma yeni bi eklenti yaptım yaşasın uyku uyumaaaakkk

yaşasın yemek yemek sloganıma yeni bi eklenti yaptım yaşasın uyku uyumaaaakkk

bu sloganını sıddetle bagırıyorum bende :sm_cool:

sekretercım bakıyorum yakalandın agzın kulaklarında
demek kı senın psıkolojıyıde olumlu etkılıyor
sen sık sık yakalan barı kocana :roflol:

hehehe bide meraklanip arastirmislar yaf vallahide billahide alemsinisss siz ben attim oyle bir anket oldugunu dahi bile bilmiyodum sadece eslerin bu donemde adattiklarini duymustum. ama bakin nasilda ise yaradi kocalariniz bayram etti sayemde ben varya bi numeroyum :roflol:laelaelaelaelaenaniknanik:lepi:

valla bizde bir değişiklik yoktu yani senin katkın olmadı canım gülşencim:dilcikar:
ama sen sadece sekreterin işine yaradın yine de mersüüüşakkıdı

rica ederim saka bi yanada isteksizlik oldumu olmuyor yani zorlamayin anlayisli olsunlar onlarin uzerine 15 kilo yuk gelse yerlerinden kalkamazlar kizlar siz bu donemde bebeklerinizi ihmal etmeyin yeter onlarda alisir bu duruma sayili gunler cabuk gecermis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…