gebelikte cinsel yaşam

bence zarari olmaz ya yoksa doktorunuz derdi cinselden biraz uzak durun diye ama erkekler niyese korkak davraniyo bisey olcak diye korkuyorlar

ya bizim ki şaka bir yana hala devam tek sorunumuz göbüş bazen gülesim geliyo valla

ay sonunda anlatabildim canım sana sen ne alemdesin hala aynı kaçışa devam mı

Son düzenleme:
Bizde de herhangi bir sorun çıkmadı, normal cinsel yaşantımız devam ediyor, tabi abartmadan. İlk hamile olduğumu öğrendiğimde eşim uzaklaşmıştı biraz korktu, ama ben konuşurken, anlatırken, işte internetteki bu yazıları falan okuttum sonra normale döndü tabi. Şimdi bir sorunumuz yok, ama göbeğimiz olduğu için artık istediğimiz her pozisyonda olmuyor malesef, benim cinsel isteğim biraz azaldı onun farkındayım, o kadar kolay orgazm olamıyorum. Bunlar olumsuz tarafkarı ama genele bakıldığında bir sorunumuz yok. Doktorumuzda hiç yasaklamadı, düşük tehlikesi vs... gibi şeyler olursa o zaman yasaklamam gerekebilir diye söylemişti başlarda, ama çok şükür öyle bir surumla karşılaşmadık. Ama ne yalan söyleyeyim hamilelikten önceki cinsel yaşantımı özlemedim diyemem :eek:

ay evet şu sıralar bende de isteksizlik var ya bebeğe bişey olacak diye o da
ben de özledim eski hayatımı

Benim doktorum herhangi bir yasak koymadi ama biz o işi keseli nerdeyse 1 ay olacak canim hiç istemiyo açikçasi korkuyorum bebişime bişey olacak diye kardeş kardeş yatiyoz kocişimlekaydirigubbakcemile

Ya benimde bu konu kafamı kurcalamıo değil yani
Doktora sordum son ayda pek tavsiye etmioruz ama sorun yoksa nadir olmak
sartıyla olabilir dedi bizde hic sorun olmadı ilk aydan bu yana onun icin tam gaz dewam Şeniz :roflol: Ama tabiki bu ay en aza indirgenmiş durumda :eek:

valla kızlar bizde de neredeyse 1 aydır tık yok adam cağız kudurdu :) napiim acı hissediyorum birde bi yazı okumuştum son haftalarda son ayda bebeğin enfeksiyon kapma riski varmış işin içine oda girince kendimizi engelledik canım kocişim doğumdan sonra 1 ay daha bekliceksin üzgünümsenağlamaŞeniz

bızım doktorumuz engellemedı aksıne son hafta onerıyoruz bıle dedı
aslında ben de bır sıkıntı hıssetmıyorum ama korkuyorum
esım de doktordan yasak olmadıgı ve ben sıkıntı hıssetmedıgım surece devam edelım dıyor ama hata mı ederım dıye de korkuyorum nedense

bizde 10 günde bir yapıyoruz artıkşakkıdı ama canım çok yanıyor nedense
doktor artık baskı yapmadan yapın dedi o nasıl olacaksa prezervatiflesırnaşık şey yapıyoruz ama canım yine de yanıyor
artık yaparsak bir kere daha anca sonra gel teskere gellnaniknanik

bizde de yok fakat neticede kocamı düşünmek zorundayım..tam birleşme olmasada yüzeysel bişeyler yaşıyoruz ..özledim ne yalan söyliyim .:)))

X